Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 3/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem ANAWI1950, 6/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj - jahůdka70- bio lepidlo vyrábí Bio-lep laboratoř >>KLIK ZDE<<

    --------------------------------------------------------------

    Ahoj lilinga90 - dílna na totemy Tiki >>KLIK ZDE<< vyžaduje krmivo pro tukany a 3x tukana. Pro možnost chování tukanů je třeba mít aktivovanou sochu voliéry pro tukany za 30 Zlatých banánů v 6. místnosti Starověkého opičího chrámu.

    Přeji fajn hru
     
  2. lilinqa99

    lilinqa99 Zelenáč fóra

    -jahůdka70-

    vpravo hore klikni do okienka s otáznikom+výkričníkom
     
  3. lilinqa99

    lilinqa99 Zelenáč fóra

    "Farmářka_X

    a potom mi dovolí naspäť umiestniť dielňu ? mám ju totiž prečiarknutú ;) dík za odpoved
     
  4. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    lilinga99 ano po aktivaci sochy se dílna uvolní a budeš jí moci postavit na plochu

    Přeji fajn hru
     
  5. enrikea

    enrikea Perspektivní autor

    ahoj zdravim mam novy bonusovy kod byl v nem kouzelny kloubouk,kde ho najit nejak jsem to nepochopila,prosim o pomoc.diky
     
  6. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    enrikea - nevím co vlastně hledáš. O žádném bonusovém kódu, kde by byl kouzelný klobouk nevím. Momentálně je od společnosti BP dostupný bonusový kód v Přání k MDŽ (na zeleně prolinkovaný odkaz klikni)
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  7. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím, mám splněno všech 20 položek v akci Velký výbuch, ale řadu na stonku pořád neaktivní. Píše mi to, že dekorky nejsou v inventáři, ale jsou tam. Nejde to ani po znovu načtení hry. Co dělám špatně. Díky.
     
  8. mariejosefa

    mariejosefa Stálice fóra

    babiadaniel25b

    dekorky jsou asi s (+), což znamená s nějakými bonusy, takže s nimi na plochu, bonusy vyčerpat, sundat z plochy a pak půjdou do stonku
    (lze i dát na plochu a zbourat hned, ale o bonusy tím přijdeš)
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babiadaniel25b

    Přesně jak píše mariejosefa, dekorace mají (+) tudíž poskytují ještě další bonus, až jej vyčerpáš půjdou umístit do řádku.

    Fajn hru pezt
     
  10. Darona34

    Darona34 Rádoby autor

    Dobrý den, jaký strom dává jadýrko voskovníku, a jaký strom dává plod mombímu. Můj dáva mombínovou švestku.Potřebuji aby dával plod mombínu. Děkuji za odpověď
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  12. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    dobré odpoledne, chci se zeptat jestli jsou v družstvu nějaké úkoly s mazlíčky ? děkuji za odpověd
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj rastaman19

    Nějaké úkoly tam jsou, ve kterých jsou mazlíčci, nicméně jsou dostupné ve vyšších levelech
    Vybavuji si úkol Pomněnky (210 level) tam jsou, jestli ještě v nějakém to si momentálně nevzpomenu.
    Jinak je tu FAQ tak můžeš studovat Družstvo - Stálé úkoly

    Fajn hru pezt
     
    rastaman19 tohle ocenil(a).
  14. Flik75

    Flik75 Pisálek fóra

    Ahoj chci se zeptat když se přihlásím přes prohlížeč google tak se mi asi po třech minutách odhlásí. tak to zkusím vícekrát a je to stejné. Nemohl by mi někdo poradit co stím mám dělat? Děkuji Flik75
     
  15. kytička62

    kytička62 Aktivní autor

    taky se mi hra dnes po pár minutách odhlašuje
     
  16. Coco

    Coco Zelenáč fóra

    Preis hezky den, taky se mi po par minutach hra pres googel odhlasuje.
     
  17. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Flik75, kytička62 a Coco,

    bohužel při spuštění hry v prohlížeči Google chrome dochází k problému (automatické odhlašování ze hry). Než se to vyřeší můžete používat jiný prohlížeč.
     
  18. bojink93

    bojink93 Pisálek fóra

    Kde se dá najít vyrobení gel na vlasy.nějaká výrobna
     
    Naposledy upraveno: 10/3/20
  19. cepope1

    cepope1 Pisálek fóra

    Dobrý den,

    už od včerejška, když začnu hrát se automaticky objeví, že jsem odhlášená. Proč? Nejde vůbec hrát. díky

    A jak se připojuje přes jiný prohlížeč.díky

    **Sloučeny příspěvky**
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/3/20
  20. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bojink93 - Továrnu na gel na vlasy bylo možné získat v akci Farmářský expres (zelené jsou klikací odkazy)

    --------------------------------------------------------

    cepoce1 - o odhlašování se ví >>KLIK ZDE<<
    zkus návod na instalaci Firefoxu kliknutím na odkaz >>KLIK ZDE<< pak klikneš na stáhnout. Pak otevřeš ten Firefox a nainstaluješ Flash player podle návodu >>KLIK ZDE<< Pak ve firefoxu zadáš adresu farmy www.farmerama.cz povolíš Flash player dle návodu >>KLIK ZDE<< a pak budeš moci hrát

    PS: prosím nepiš více příspěvků pod sebe. Potřebuješ li něco doplnit použij tlačítko upravit.
    Příspěvky jsem ti sloučila

    Přeji fajn hru
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.