Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 3/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem ANAWI1950, 6/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. Svatomír

    Svatomír Pisálek fóra

    Dobrý den, už od včerejška se farma neustále odhlašuje. Neví někdo co s tím?
     
  3. majce38

    majce38 Vycházející hvězda fóra

    Ahoj, mám stejný problém jako Svatomír/nade mnou/. Projevuje se to ale jen u prohlížeče Chrome. Firefox nevypadává, ale je pomalejší. Prosím o radu co s tím.
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Svatomír a majce38

    Pokud oba používáte prohlížeč Google Chrome tak v tuto chvíli bohužel není jiné řešení než přejít na jiný prohlížeč, já osobně problém nemám tak nemohu otestovat co to způsobuje, jedné hráčce pomohlo odinstalovat prohlížeč a znovu nainstalovat, ale to si nejsem jist jestli to pomůže všem. Zatím teda jiný prohlížeč není jen Firefox, můžete vyzkoušet Edge, Operu, a mnoho dalších.

    Fajn hru pezt
     
  5. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Zdravím chci se zeptat, co všechno potřebuji na okamžitou sklizeň u medvědu. Při minulé akci tohoto typu nějaký hráč sklízel hnedka medvědy.Chci se podívat jestli mám taky potřebné věci pro toto urychlení. děkuji.
     
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj rastman19 - pro okamžitou sklizeň medvědů potřebuješ mít 18 dekorací Neonový medvěd >>KLIK ZDE<<

    Přeji fajn hru
     
  7. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    pezt,,také mě to odhlašovalo ze hry.A po odinstalování a znovu nainstalování,je to v pohodě,ale znamená to přijít o různá rozšíření,musí se nainstalovat znova a pak ty záložky:)) Chce to pořádně promyslet,jestli to za to stojí,jestli není jednodušší jiný prohlížeč;)
    Jinak zdravím a přeji hezký den
     
    pezt tohle ocenil(a).
  8. Chaarllie

    Chaarllie Zelenáč fóra

    Dobrý deň, chcem sa opýtať kde zoženiem strom liči ako ho získať? Ďakujem za odpovede.
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Chaarllie

    Strom Liči pořídíš ve farmářském obchodě na bahamaramě, ovšem nejprve ho musíš aktivovat ve starověkém opičím chrámu za 24 zlatých banánů v 7. chrámové místnosti.

    Fajn hru pezt

    EDIT:

    Ahoj marketka47

    Nejsi jediná komu se to povedlo, děkuji za zpětnou vazbu, že to pomohlo, ale ano je to na zvážení, samozřejmě je to jednodušší pokud má dotyčný google účet, potom jde snáze.
     
    Naposledy upraveno: 4/3/20
    marketka47 tohle ocenil(a).
  10. mico5252

    mico5252 Rádoby autor

    ahojte vratila som sa na farmu po cca roku ,chcela som si kupiť floreny cez sms ale nejak sa nedary hladala som nejake info ci sa nieco nezmenilo ale asi neviem kde hladať .riadila som sa inštrukciami v banke zadala som cislo ako bolo napisane aj cislo na zaslanie sms ale nič tak neviem ??mozte mi prosim pomôcť.dakujem
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mico5252

    Je potřeba postupovat, dle instrukcí co máš uvedeny v bance u balíčku za SMS, tedy opsat správně BIG číslo, správné telefonní číslo.
    Podmínky pro úspěšné odeslání SMS, jsou: lze použít max. 5 telefonních čísel pro dobíjení, dále mít dostatečný kredit, do kterého se nezapočítává žádný bonusový kredit, a také mít u svého operátora povolené odesílání prémiových SMS.
    Takže hlavně zkontrolovat stav kreditu bez bonusu a ověřit povolené prémiové SMS.
     
  12. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Zdravím kam mi zmizel můj obrázek pod příspěvkem ? asi skončilo mé uložení na pictu.cz. Kam ho mám uložit abych ho měl na pořád ?
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj rastaman19

    Já tam tvůj obrázek vidím, ale zřejmě jsi si ho přeuložil už.
    Jinak se používá asi https://imgur.com/, to je takové stálejší úložiště, ale 100% není nic.

    Fajn hru pezt
     
  14. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    ahoj, prosím kam se zadává kod ke dni žen WOMEN2020


    Děkuju Farmářko za radu, tam jsem to opravdu nehledala.
     
    Naposledy upraveno: 8/3/20
  15. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Orliček - zadání bonus kódu- ve hře klikneš na ikonu ?! a následně na ikonu [​IMG]

    upload_2020-3-8_14-6-24.png

    Pak se ti otevře okno [​IMG] , zde zadáš bonusový kód a kliknutím na fajfku potvrdíš

    Jen upozorňuji při kopírování dej pozor na mezery před a za kódem

    Přeji fajn hru
     
  16. -jahůdka70-

    -jahůdka70- Pisálek fóra

    Prosím , jsem asi tupá :D:D, kde seženu Bio lepidlo ?
     
  17. lilinqa99

    lilinqa99 Zelenáč fóra

    Ahojky, chcem sa opýtať, lebo ma to rozladilo dosť, z tajného výbehu som získala tiki-totemovú dielňu. Nakoľko nemám krmivo, dala som výrobňu z plochy preč. Keď som ju chcela dať späť, už nemôžem, je prečiarknutá. Prečo ???
     
  18. -jahůdka70-

    -jahůdka70- Pisálek fóra

    A KDE HO NAJDU ?
     
  19. lilinqa99

    lilinqa99 Zelenáč fóra

    -jahudka 70-, to zoženieš v dielni chameleonov na bio-lepidlo
     
  20. -jahůdka70-

    -jahůdka70- Pisálek fóra

    :inlove::inlove::inlove::inlove:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.