Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 3/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem ANAWI1950, 6/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lojizdomik

    Neuvádíš jakou platbu jsi použil. Nejprve restartuj hru a poté zkontroluj stav pomocníků.
    Pokud pomocníci nedorazí kontaktuj herní podporu, Jak kontaktovat herní podporu
     
  2. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    dobrý večer chtěl bych se zeptat jak se úkláda takový obrázek jako je tento. Omlouvám se Pezt za zkopírovaní :)
    [​IMG]
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj rastaman19

    Nějak nevím co máš na mysli.
    Chceš podpis, nebo něco jiného, chtělo by to blíže specifikovat co máš na mysli
    Vše by jsi měl najít tady v tomto vlákně Funkce a ovládání fóra
     
  4. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    ahoj Pezt chtěl jsem si stáhnout fotku lenochoda a dát si to jako to máš ty, aby se mi ukazoval ten obrázek když napíšu nějaký příspěvek. odkaz jsi mi poslala, ja ti moc děkuji a jdu studovat jak na to. Krásný večer Pezt
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    rastaman19

    Nezapomeň na povolenou velikost podpisu. Přeji mnoho úspěchů.

    Fajn hru pezt
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  6. gorilka0081941

    gorilka0081941 Perspektivní autor

    ahoj chtěla bych se zeptat když je akce daruj a farmář mi chce darovat dekorace jako je chaba ochrana vydatný piknik kočičí lakyrník proč mu to nejde odeslat děkují za odpověd
     
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    gorilka0081941 - napadají mě pouze 3 důvody:
    • hráč nemá dekorace v inventáři
    • hráč nemá dostatečný počet darovacích licencí
    • uvedené dekorace nejdou darovat
    Nejlepší bude, když dotyčný hráč napíše na herní podporu a ona prověří kde je chyba.
     
  8. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Ahojky, už minimálně 20x mě to "vyhodilo" ze hry při ranní (před chvílí) sklizni farmy. Dalo by se s tím něco dělat, protože jinak je to fakt nehratelné :(
    Počítač mám vyčištěný
     
    marketka47, Iwuska a michalka59 tohle ocenili.
  9. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    zemanka01 to jsme na to stejně vůbec se to nedá hrát, teď mě to vyhodí jen na hru najedu
     
    marketka47 a zemanka01 tohle ocenili.
  10. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Evidentně je chyba v Google prohlížeči. Zkusila jsem explorer, a na tom mi to jede úplně v pohodě :)
     
    Iwuska a michalka59 tohle ocenili.
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zemanka01 a michalka59

    Pokud používáte prohlížeč Google chrome Tak tam to vypadá na nějaký problém přímo v prohlížeči, nebo něco co souvisí přímo s tímto prohlížečem. Doporučil bych využívat jiného prohlížeče. Internet explorer nepatří mezi úplně doporučované prohlížeče.

    Fajn hru pezt
     
    zemanka01 tohle ocenil(a).
  12. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    petz:

    já vím, explorer normálně vůbec nepoužívám. Ale v tom dnešním zoufalství to bylo aspoň něco, co fungovalo :D :D
    Ale můžeš mi doporučit, co používáš třeba ty. Jiný prohlížeč momentálně v kompu nemám, jen google a exp, ale klidně si stáhnu, pokud budu vědět, že funguje :)
    Hezký den
     
    Iwuska tohle ocenil(a).
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    zemanka01

    Kvůli testování mám mnoho prohlížečů.
    Osobně na svou farmu používám prohlížeč My Internet Browser, ale ten mám jen na farmu, na nic jiného ho nepoužívám. Nebo používám prohlížeč Waterfox, Firefox také není špatný, ale tam byl také problém, je potřeba v některých verzích vypnout hardwarovou akceleraci a by hra fungovala.
    Nevím jaký máš operační systém, ale lze také využít služeb prohlížeče Edge, ten je také možno si stáhnout i když nepožíváš Windows 10.
    A také v něm hra jede dobře.
     
    zemanka01 tohle ocenil(a).
  14. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Zdravím Pezt, vůbec nevím jak vytvořit ten obrázek jak jsi mi dávala odkaz. Psal jsem 2 hráčům ale nevěděli už jak na to. Neznáš někoho komu napsat aby mi to vysvětlil jak na to ? děkuji
     
  15. Celebka

    Celebka Pisálek fóra

    prosim na co je dobrý záhadný pupen ???
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj rastaman19

    Pokud máš nějaký obrázek ve svém PC připravený, je potřeba ho uložit na nějaké veřejné úložiště obrázků jako je pictu.cz a další. Vytvořený odkaz na obrázek vložíš dle tohoto návodu Vložení podpisu
    Nevím co je na tom nejasného ?
    Ještě bych chtěl poprosit pro příště, jsem muž tedy oslovuj mě a piš v mužském rodě, děkuji.

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj Celebka

    Ze Zlatého pupenu dostáváš semínka do právě probíhající akce Bylinkové rébusy

    Fajn hru pezt
     
    Peto121 a Y_n_O tohle ocenili.
  17. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    čau pezt promiň že jsem tě oslovoval ženským rodem. Myslel jsem že jsi žena.
    Ještě mám otázku jakou máš šířku toho obrázku pezt ? toho co ti tam vyjede po napsaní příspěvku
     
    Naposledy upraveno: 3/3/20
  18. dasa717

    dasa717 Aktivní autor

    dobrý večer, prosím o radu, kde najít seznam stromů na farmě i na baha. děkuji dáša
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    rastaman19

    Maximální šířka je 200 pixelů, já mám 180 ale text mám zmenšený.
    Takže je to potřeba přizpůsobit.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj dasa717

    Tak nejspíše to najdeš ve FAQ Stromy

    Fajn hru pezt
     
  20. dasa717

    dasa717 Aktivní autor

    děkuji
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.