Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 3/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem ANAWI1950, 6/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jozinko12

    jozinko12 Pisálek fóra

    cital som ze tento rok bude zruseny flash na spustenie farmy cez chrome
     
  2. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jozinko12 - FP sice bude "zrušený", ale můžu tě ujistit, že vývojáři pracují a testují hru v jiné platformě. Až to bude aktuální budete o přechodu včas informováni zde na fóru.

    Přeji fajn hru
     
  3. blankak1

    blankak1 Rádoby autor

    Ahoj, dnes jsem v novinkách nenašla Valentýnské rozdávání, kde ho najdu?

    Už jsem to zjistila, omlouvám se
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/2/20
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj blankak1

    Hlavně že se našlo ;)

    PS: příště prosím do jednoho příspěvku, ten se dá upravit.

    Fajn hru pezt
     
  5. nanyblacks

    nanyblacks Vážený autor

    Ahoj, prosím jak je možné že v dekoracích když zadám Láska nebeská + tak tam není.Již jsem NTB 2x restartovala a nic. Děkuji


    Děkuji moc za odpověď. Jdu si tedy zahrát. N. Už ji mám díky.
     
    Naposledy upraveno: 15/2/20
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj nanyblacks - po odehrání jedné minihry by se dekorace měla připsat. Pokud nebudeš až do konce akce nic hrát, tak se ti globální odměny připíšou až po skončení akce.

    Přeji fajn hru
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  7. alonuška

    alonuška Pisálek fóra

    Mám dekoráciu Elegantná rybia fontána II. Na aký základ sa dáva?
     
  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj alonuška - Elegantná rybia fontána II - by měla jít postavit rovnou na plochu >>KLIK ZDE<<. Na ní bylo možné nasadit závěsy >>KLIK ZDE<< Z akce >>KLIK ZDE<<
    Doufám, že máme na mysli stejnou dekoraci. Na SK faq se intenzivně pracuje, ale je nás málo a dře to:oops:

    Přeji fajn hru
     
  9. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    pezt,- halo-prosím kde jsi? Mám problém asi něco v nastavení PC vyčištěn,to,že mi přeskakují dortíky mi už tak nevadí vybodla jsem se na ně,ale všimla jsem si,že i když chci dát šmajlíka,kliknu jen jednou na něj,ale při zobrazení se mi objevují 2x. Takže to přeskakování může být asi u mě a s tím by mi podpora asi nepomohla.A trochu rozumně,polopatě,nezapomeň že jsem samouk a poslouchám jen co mi poradíš staré bábě;)
    Tak to je zajímavé,teď tady na této diskuzi,mi šmajlík funguje a na diskuzi o hře skáčou 2:sleepy:
     
  10. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj markétka47 - sice nejsem pezt, ale pokusím se pomoci. Můj osobní tip je, že tvá myš nefunguje tak jak má. Dle popisu potíží a obrázku v diskuzi k akci to tomu navádí. Zkusila bych výměnu myši

    Přeji fajn hru
     
    marketka47 a pezt tohle ocenili.
  11. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Děkuji,tak to jsem momentálně (asi víš kde?) Ale zkusím to časem vyřešit se synky,musí mi ji koupit a hlavně zapojit. Už se vidím jak jim to vysvětluji proč chci novou myšxD;)Každopádně jste suprový,ještě jednou díky a hezký den přeji
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  12. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    marketka47 - nemáš za co. To že se myš "splaší" se občas prostě stává

    Přeji fajn hru a brzké dořešení
     
    Peto121 a marketka47 tohle ocenili.
  13. raša1969

    raša1969 Zelenáč fóra

    Zdravím, nevím kde nastala chyba ale nepřipisuje se krmivo, které získávám jako odměnu. Připisuje se mi jen co se namele ve mlýně. předem děkuji.
     
  14. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj raša1969 - s tímto problémem prosím kontaktuj herní podporu >>KLIK ZDE<<. Pouze oni ti mohou prověřit co se na tvém účtu děje. Pokud možno při popisování problému buď co nejkonkrétnější

    Přeji fajn hru
     
  15. if67

    if67 Perspektivní autor

    dobrý den aktivovala jsem si oblast s hřištěm pro mazlíky a nic mi tam nejde dát,prosím o radu děkuji
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  17. angelika979

    angelika979 Zelenáč fóra

    ahoj neviem ci tu pisem spravne ale uz dva dni ma stale po niekolkych minutach stale odhlasuje z hry, historiu prehliadaca som uz vymazala a nic, dakujem za odpoved
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj angelika979

    Vyčistit historii asi moc nepomůže. Pročištění se provádí tak jak najdeš v tomto vlákně Vše pro bezproblémový chod hry, pro příslušný prohlížeč, a také data flash playeru přes webové rozhraní, které v tom odkaze najdeš také.

    Fajn hru pezt
     
  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  20. lojizdomik

    lojizdomik Pisálek fóra

    zaplatil jsem kombajn a porad nic cekam čekám a nic,prosím poradte
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.