Určeno k archivaci Všeobecné dotazy 3/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem ferda, 15/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Zuzka43:
    Koukni se do diskuze k akci a na stranách 24 a 25 máš návody, jak nezískat aprílové minusové diamantíky.
     
  2. ZlomeneHrabe

    ZlomeneHrabe Pisálek fóra

    Zdravím, nejde mi nakupovat na trhu. Ukazuje to X položek, ale když tu komoditu otevřu, koukám na prázdnou tabuli a nepomáhá ani listovat, ukáže mi to akorát např. 10 prázdných tabulí.
     
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zorka341: nejlepší je to neřešit, mínusové body nemají na nic vliv, je to prostě jen sranda.

    marcelina0007: o žádném takovém problému nevím, prosím můžeš upřesnit o jaké řádky jde?

    Zuzka43: viz. odpověď pro Zorka341, prostě to neřeš, nemá to na nic vliv.

    ZlomeneHrabe: prosím obrať se na herní podporu, takto těžko říci co je špatně.
    Jak kontaktovat herní podporu?
     
  4. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Ahoj.
    Asi to bude nějaká rozšířenější chyba, mě se to u hnoje na tržišti děje taky.
    • V přehledu se mi zobrazuje 60 nabídek
    [​IMG]
    • Na první stránce vidím 2 nabídky
    [​IMG]
    • Všechny ostatní stránky jsou prázdné
    [​IMG]

    Edit: pročištění počítače jsem samozřejmě provedl, nepomohlo. Na podporu jsem to poslal (i s odkazy obrázky), tak uvidíme...
     
  5. Norquis

    Norquis Perspektivní autor

    Nenašel jsem diskuzi přímo k RAMA obchodu. Dotaz je jednoduchý.

    Položky, které budou zvýrazněny od dneška (budou odstraněny ze hry 1.5.):
    - Volné zatočení 5ks
    - Stavitel (12 hod)


    Znamená to že se tyto položky už neoběví, nebo se můžou oběvit znovu třeba za půl roku ?
     
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Norquis: bohužel na tuto otázku ti neodpovím, bo nevíme co v budoucnosti napadne RT zařadit nebo vyřadit.
     
  7. matička3

    matička3 Perspektivní autor

    prosím, může mi odpověd někdo jestli mohu sklidit stromy kombajnem tak, aby se mi nesklidily i ty ještě nezralé,což udělám vždycky 1hodinovým. Chci si ulehčit práci a uštřit body, bác, všechny stromy pryč.Ted je tedy musím zbourat, protože co se týká vypadávátek, jako bych neměla nic zaseto, nula. A možná to ze stromů nemá ani padat. Asi už je to má poslední hra, protože čím vyšší lv. tím víc jsem na začátku. Jsem neplatící hráčka, spoustu toho nemám. Ted jsem odtajnila taj. stáje a stromy, spadla mi brada, merunky hrušky kdoule,třešně, ani nevím, jestli tyhle stromy, kromě jabloní a švestek na něco potřebuji.Ze stájí žluté výrobny a jiné stáje. Nemůžu žlutou ani vidět. Někdo napíše, to nic, hodíš to do vláčku. Zaplním všechny vagonky žlutým zbožím, vláček se nerozjede, nemám na jízdenku.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj matička3

    Kombajnem můžeš sklidit co chceš pokud to není zralé tak se to nesklidí.
    Ale ty zřejmě myslíš stavitele a potřebuješ zbourat sklizené stromy a některé ještě nejsou dozrálé. Lze to a to tak, že je je pohnojíš pomocí Zuzina ultrahnojiva nebo Zuzina superhnojiva, poté se tyto stromy nesklidí, ale je třeba nepotvrzovat info okno o tom jestli to má opravdu stavitel zbourat

    [​IMG]

    Akční vypadávátka Lesklé drahokamy vypadávají ze všeho tedy i ze stromů a jejich stav zjistíš ve stodole pod položkou ostatní nebo ve mlýně u akčního mletí drahokamů

    [​IMG]

    Hezkou hru pezt
     
  9. matička3

    matička3 Perspektivní autor

    aha tak, takže kombajnem sklízet stromy ne, možná by pomohla nějaká upozornovací tabulka. Tahle by pro mě byla docela důležitější, než ta, že si mám pořídit spa manažera, já ho mám, tudíž tabulka k ničemu, a ještě neskutečně z
    pomaluje hru.
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    matička3

    To je běžná vlastnost stavitele. Info okno s podobnými informacemi, jako pořízení spa - manažera apod., vyplňuje dobu kdy se hra načítá a to nezpomaluje hru. Hra může být zpomalena z jiných příčin, např. špatné internetové připojení, PC slabší konfigurace nebo zaneřáděný prohlížeč a PC.
     
  11. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Teď tomu zase nerozumím já. Proč by se měly stromy pohnojit aby nebyly vytrhány z plochy? Když je ničím neposypu, tak se vytrhnou ať jsou zralé nebo ne? S tímhle nemám žádné zkušenosti, jak je to na části, trhám raději ručně po jednom.

    Edit: Tak to jsem netušila, ještě že jsem to nikdy nezkoušela. Dík za poučení. :)
     
    Naposledy upraveno: 31/3/17
    pezt tohle ocenil(a).
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Prepperka

    Pokud použiješ stavitele, tak strom, který není dozrálý nebo není pohnojen, se při odstraňování vrátí do inventáře.

    Hezkou hru pezt

    EDIT: není zač;)
     
    Prepperka tohle ocenil(a).
  13. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    pajda361

    prostě nějaký řádek v nebi...odklikávám prostě řádky a najednou narazím ne jeden nebo dva, které prostě i když odkliknu, zůstanou nesklizené...a nepomůže nic, jen restart hry...někdy je po restartu najdu sklizené, nebo je pak prostě sklidím ještě jednou
     
  14. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    marcelina0007 - jen doplním, že se mi předevčírem stalo něco podobného, jen s vodou na Baha. Při zalévání polí mi voda došla, tak jsem si ji chtěla koupit (přes ikonku vody v kombajnu), ukázalo se mi okno ke koupi, ale i když jsem ho kladně odklikla, nic to neudělalo, jen okno zmizelo. Zkusila jsem tedy chvíli počkat jestli hra není zaneprázdněná, ale nic. Okno mi vyjelo znovu, ale po potvrzení opět nic. Stav vody stále na nule. Zkusila jsem to několikrát, ale pomohl až restart hry.
    Stalo se mi to jen jednou, nechci to řešit, píšu to jen proto, že se mi to zdá jako podobný problém co tu píšeš, tak kdyby to nějak pomohlo při určování problému.
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    marcelina0007

    Bohužel taková informace, kdy neuvedeš konkrétně o jaké řádky se jedná, můžeme těžko otestovat jestli by se chybu podařilo vyvolat nebo ověřit.
    Nicméně včera mohlo docházet ke zpomalení reakcí na jednotlivé úkony, zaznamenal jsem při sázení a zalévání (asi 2x), že jsem kliknul a začala se točit květina a hra nereagovala, pomohlo jen znovu načtení, poté bylo zaseto nebo zalito.
    Zkusím otestovat při sklizni
    Jinak bych doporučil udělat Vše pro bezproblémový chod hry

    Hezkou hru pezt

    EDIT: sklizeno 66 řádků ručně, co jsem měl hotových, bez jakýchkoliv problémů
     
    Naposledy upraveno: 31/3/17
  16. luciper-picasso

    luciper-picasso Pisálek fóra

    Dobrý den jak si mám na farmičce změnit heslo?udělala jsem vše podle návodu ale na email mi nic nepřiško jak mám postupovat dále?poradí mi někdo?Dík
     
  17. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj luciper-picasso,
    pokud jsi po registraci potvrdil emailovou adresu a nepřišel ti do tvé emailové schránky odkaz na potvrzení změny hesla, kontaktuj prosím herní podporu, která jediná může prověřit, co je v nepořádku.
    Přeji brzké vyřešení tvého problému
     
  18. luciper-picasso

    luciper-picasso Pisálek fóra

    • Nepoužívej CapsLock, necituj hráče, jen ho oslov. sopti
    sopti,

    DĚKUJI

    *odstraněna citace*
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/4/17
  19. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    luciper-picasso, není zač.

    Příště necituj příspěvek pod který píšeš, stačí hráče (moderátora) oslovit. Také nepiš se zapnutým CapsLockem - špatně se to čte a na fóru je to považováno za křik.
     
  20. Lidus61

    Lidus61 Perspektivní autor

    Ahoj, měsíční prémium je opravdu ten nejšílenější úlet. To jako 12 měsíců si mám dát trvalým příkazem? Platit každý měsíc zvlášť? :(Děkuji za odpověď
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.