Určeno k archivaci Všeobecné dotazy 3/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem ferda, 15/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj tondak1985
    bohužel, Zvěřinec II nejsou dvě budovy, ale pouze jedna.
    Přesný popis ke Zvěřinci II. najdeš ZDE
    Přeji prima farmaření.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Není možné se v GCH přihlásit na farmu, děje se něco?
    Edit: už se mi to po dlouhéééé době podařilo, asi 0,5 hod. to nešlo
     
    Naposledy upraveno: 29/3/17
  3. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57,

    žádná chyba hlášena nebyla. Jsem ráda, že se ti to nakonec podařilo.
    Hezkou hru
     
  4. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    plod citlivky je plod jakého stromu? Děkuji za odpověď
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sasasa

    Strom Citlivka plodí plody Klas citlivky, strom lze získat z tajemných sazeniček

    Hezkou hru pezt
     
  6. Marie54195454

    Marie54195454 Rádoby autor

    Na hlavní farmě ve mlýně nemám pro mletí krmení všechna zvířata co jsem měla děkuji
     
  7. Ahoj Marie54195454
    zkontroluj si, prosím, zda máš navolenou kategorii "Všechno"
    [​IMG]
    Přeji hodně štěstí
     
  8. Marie54195454

    Marie54195454 Rádoby autor

    Moc děkuji měla jsem špatnou kategorii-hezký den
     
  9. bill

    bill Pilný autor

    ahojte moze mi to niekto vysvetlit zbieram urodu zo stromov a ukazuje mi ze padaju vlci dakujem
     
    krakoramaja a Bezejmenný tohle ocenili.
  10. lase2

    lase2 Magnát fóra

    měla bych dotaz k mixéru (ve Spa), v tabulce ve FAQ je uvedeno, že lze "umixovat" i bonus na zkrácení doby růstu akční rostliny (o 10 nebo 20%). Je to opravdu tak ? Schválně jsem protočila spoustu pokusů a ani jeden se neobjevil. Vím že je to náhodné, ale jen bych se chtěla ujistit jestli je opravdu možné ho umixovat, nebo byli tyto bonusy ze hry odstraněny ?
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bill

    Bohužel zřejmě se jednalo o problém, který by už měl být odstraněn, viz. aktuální problémy ve hře
    Doporučil bych restartovat hru


    Ahoj lase2

    Momentálně ti to nedokážu s určitostí zodpovědět, také jsem zkoušel mixovat, ale ani z cca 50 pokusů se tento mi bonus na akční plodiny nepodařilo vymixovat.
    Každopádně nechám prověřit a dám vědět.

    Hezkou hru pezt
     
    bill, vilm4 a lase2 tohle ocenili.
  12. tonys*

    tonys* Pilný autor

    ahoj, nejde mě sesbírat řádky na stonku, ani ručně,ani s kombajnem,,
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tonys*

    Teď jsem zkoušel a lze úplně normálně sklízet řádky v nebi jak ručně tak kombajnem.
    Doporučil bych tedy restartovat hru a také udělat Vše pro bezproblémový chod hry

    Hezkou hru pezt
     
  14. majce38

    majce38 Vycházející hvězda fóra

    ahoj, zaplevelí se komfortní pole za 48 hod po dozrání a nebo se na ta pole vztahuje nezaplevelování ???
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj majce38

    Funkce zaplevelování polí byla ze hry odstraněna a týká se to všech velikostí polí a tedy i na komfortní pole. Plevel se tedy již nevytvoří.

    Hezkou hru pezt
     
  16. majce38

    majce38 Vycházející hvězda fóra

    Díky, já jen že v FAQ u velikostí polí bylo u komfortních polí zaplevelení ponecháno, na rozdíl od normál polí, kde bylo vyškrtnuto
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    majce38

    Není zač:), na FAQ se neustále pracuje, probíhá hodně změn a jsou nové věci, tak se chybka může objevit.
     
  18. Zorka341

    Zorka341 Perspektivní autor

    Ahoj, prosím moderátora o odpověď co všechno nesmím, aby mně nanaskakovaly mínusové body.Mám turbomlýn a chtěla jsem si pemlet superkrmivo do zásoby a hned mi naskočili -100 bodů dalších -100 bodů my naskočilo než jsem vypla chmatáky. Do stodoly jsem se nepodívala. Děkuji za odpověď.
     
  19. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Hledala jsem na foru, ale nic jsem nenašla. Má taky někdo problém se sklízením řádků v nebi? Poslední 3dny se mi stává, že prostě jeden nebo dva řádky nejdou prostě sklidit. Můžu na ně klikat jak chci, zůstanou nesklizené. Včera už mě to vadilo , tak jsem na ně vzala nebeský kombajn...protože nepomůže nic jiného, než restart hry. Dříve se mě to nikdy nestávalo.;)
     
    matička3 tohle ocenil(a).
  20. Zuzka43

    Zuzka43 Perspektivní autor

    Ahoj,poraďte mně jak to děláte aby vám nenaskakovaly mínusové body. Jedu na mylých políčkách jako všichni ostaní. Před sklizní jsem zjistila,že mám z políčka pouze 2 ks tak jsem šla do stodoly a přidala jsem si MJS. Samozřejmě mně hned naskočily trestné body. Prvních 100 trestných bodů mně naskočilo než jsem vyplnula chmatáky(měly dobře nastavené, aby každý ty chmatáky musel vypnout)
    Jak to děláte, když potřebujete MJS, protože bez MJS budete mít pouze poloviční úrodu. Moc moc moc prosím o odpověď Děkuji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.