Určeno k archivaci Všeobecné dotazy 3/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem ferda, 15/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tony5454

    Tony5454 Pisálek fóra

    Ahoj FModerator.
    Díky za odpověď, škoda že je to tak nastavené. Tento způsob není spravedlivý, utrácím zde dost peněz, tak bych za ně také něco chtěl.
     
  2. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    nevím kam toto napsat,tak se dopředu omlouvám. Proč za párty lístky,které jsou dost drahé se jako odměny vyskytují žluté uprady chlévů a dílen, které již nikdo nepoužívá, protože jsou totální přežitek z dob minulých. To platí i o některých produktech, které jsou skoro neprodejné i na trhu ( marmelády apod.)
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sasasa

    Proč jsou takovéto odměny na párty kole? Protože tak rozhodl realizační team hry a to, že tobě se zdá že je to přežitek z dob minulých, je tvůj dojem, ale jsou tu i jiní hráči, kteří to třeba využijí.

    Hezkou hru pezt
     
  4. -.Barbara.59-

    -.Barbara.59- Rádoby autor

    Dobrý den, ptala jsem se, jestli se budou prodávat pomocníci na měsíc, ale podpora odmítla odpovědět. :-( Mám se prý zeptat na fóru. Tak se ptám. Víte to někdo?
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -.Barbara.59-

    Veškeré akce jsou v kompetenci RT a ten dopředu nesděluje kdy podobné akce budou, je třeba sledovat oficiální oznámení tam se vše včas dozvíš, minule bylo na konci měsíce února, tak se dá předpokládat že brzy budou opět.

    Hezkou hru pezt
     
    danda-vnovis a -.Barbara.59- tohle ocenili.
  6. -.Barbara.59-

    -.Barbara.59- Rádoby autor

    • Prosím necituj příspěvek pod který píšeš, stačí oslovit, děkuji pezt
    +++ Odstraněna zbytečná citace +++

    Děkuji moc.
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  8. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Ahojky,prosím kdo vyrábí houpací síť a brko?Nemůžu to nikde najít.Děkuji
     
    Naposledy upraveno: 28/3/17
  9. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    *JÁ* děkuji moc za rychlou odpověď:).
     
  10. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahojky, doufám, že jsem ve správné sekci, ale měla bych dotaz ohledně zrušení zaplevelení.
    Tuto změnu vítám, ale už jsem při šlechtění tento bonus u cca 6-7 rostlin získala, tj. investovala jsem čas a rostliny.. Jak se s tím RT vypořádá? Já bych tedy přivítala jiný bonus u těch rostlin, kterým byl bonus zaplevelení zrušen, protože času to stálo dost.

    Edit:
    jo, děkuji za info a přeji hezký den.
     
    Naposledy upraveno: 28/3/17
  11. *Kuliočko*
    rádo se stalo,není zač :)
    ************************************
    Ahoj Apachie1
    u vyšlechtěných rostlin jejichž jedním z bonusů (či malusů) ovlivňovaly plevel dojde ke změně za jiné bonusy/malusy. Veškeré změny se zapracovávají do FAQ, prosíme tedy o trochu trpělivosti.
    Přeji fajn hru
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/3/17
    tydýtková tohle ocenil(a).
  12. Bella74

    Bella74 Vážený autor

  13. *Kuliočko*
    prosím pokud do dotazu něco dopisuješ, bylo by pro přehlednost fajn vyznačit dopsaný text ;) například
    EDIT: a brko?
    Děkuji
    **********
    Apachie1
    není zač :) přeji prima farmaření
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/3/17
  14. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek;) mám dotaz a nikde jsem ve vláknech nenašla odpověď, tak jestli jsem tady špatně, tak se moc omlouvám. Potřebovala bych poradit, jaký si mám stáhnout program do telefonu, abych mohla hrát farmu. Mám telefon Nokia se systémem Window upraveným pro telefony. Nepodporuje Adobe Flash, tudíž nedokáži otevřít okno s farmou. Existuje pro mne nějaká možnost? Děkuji moc za radu:inlove:
     
  15. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jamibe1,
    bohužel dle informace od kolegy hru Farmerama na Nokii nespustíš.
    Moc jsem ti nepomohla :sleepy:
     
  16. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Bella74 děkuji a *JÁ* omlouvám se,příště dopsaný text vyznačím;).
     
  17. kelly.macek

    kelly.macek Pisálek fóra

    • mimo téma - sopti
    Milí modíci, chtěla bych tímto poděkovat soudruhům z Číny za rychlost vyřešení problému s přihlášením přes facebook. Před cca 47,5 hodinami jsem si koupila ještě za plnou cenu 15 florenů kombajn a také secí stroj, abych při svých odpoledních směnách mohla dokončit akci. Odjíždím ve 12.00 a vracím se ve 23.00 a od včerejšího večera se mi přes desítky pokusů nepodařilo se přihlásit na farmu až do odjezdu do práce. Bylo mi opravdu moc platné, že se jim to podařilo opravit kolem jedné, kdy už jsem byla na cestě. Tímto děkuji za to, že jsem mohla sklidit akční kytky kombajnem na poslední chvíli (minimálně 13 hodin jsem ho nemohla využít , ale stále mi běžel čas) a strčit si je za klobouk... no vlastně můžu děkovat bohu, že bylo odstraněno zaplevelení a budou za ně aspoň BZ. Doufala jsem, že bude akce prodloužena o hodiny, kdy se nebylo možné přihlásit nebo bude nějaká kompenzace, ale asi tato porucha nezasáhla tolik hráčů, aby se tím někdo obtěžoval zabývat. Vaše mnoholetá hráčka Klára
     
  18. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kelly.macek,
    chápu tvé rozhořčení, ale v tvém příspěvku nevidím žáden dotaz. Tato sekce slouží k pokládání dotazů. Pro debaty tu máme jiná vlákna - ať už diskuzi k akci nebo Debatu o všem možném.
    Přeji hezkou hru
     
  19. tondak1985

    tondak1985 Pisálek fóra

    mam dotas zverinec 2. to jsou dve budovi nebo jak to je dik..
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.