Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 3/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem SPIN406, 1/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Irena220859

    Irena220859 Pisálek fóra

    Krasny den chcem sa opytat odkial ziskam OVOCIE PANDANUSA je to v ulohe dokonaly čaj dakujem za radu Irena
     
  2. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Irena220859,
    je to plod stromu pandanus, který odemkneš v 9. místnosti Antického opičího chrámu na BAHAMARAMĚ za 35 zlatých banánů.
     
  3. jade2376

    jade2376 Rádoby autor

    Ahoj nevím kam s tímto dotazem projela jsem celé forum a nevím kam s ním tak snad nedostanu kartu

    už dva dny se farma seka dlouho se načítá je to děs dělá to i kamarádce mě na notebooku ale i na tabletu takže to není z mé strany
    kam to mam nahlasit nebo co se děje? děkuji za odpověd
     
  4. Ahoj jade2376
    zpomalení hry může způsobovat více faktorů: nizká rychlost připojení k internetu, vytížená paměť počítače a pod. Zkus prosím vyzkoušet jiný prohlížeč a vyčistit počítač - jak na to?, případně zkontroluj zda máš aktuální verzi Flash Playera. Také hru může zpomalovat pokud máš spuštěno ve svém počítači více aplikací/programů.
    Přeji hodně štěstí a ať se ti daří.
     
  5. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Dobrý den mám dotaz prosím když mám už jednu veverku mohu mít od Renza druhou nebo už ne. Děkuji za odpověď a přeji hezký den farmaEviky
     
  6. jade2376

    jade2376 Rádoby autor


    Vyzkoušeno na jiném prohlížeči internet jede ok pc vyčištěné Player aktualizován vše jsem udělala než jsem sem napsala jak jsem psala dělá to i kamarádce od pár ulic dál
     
  7. Ahoj farmaEviky
    dle popisu dekorace ve FAQ lze dekoraci zakoupit pouze jednou. Ověřím, jak to bude po získání dekorace z Renzova jarmarku.
    Přeji hezký den
     
    Skeewe tohle ocenil(a).
  8. katkakristkova

    katkakristkova Zelenáč fóra

    Zdravím,prosím z čeho se vyrabí krmivo pro chameleony?
     
  9. Vanessa.Nell

    Vanessa.Nell Pisálek fóra

    Ahojky,nevím zda dotaz patří sem,ale změnila se mi signatura,jak to opravit,prosím o radu,děkuji a přeji hezký večer .
     
    pezt tohle ocenil(a).
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj katkakristkova

    Krmivo pro chameleona se vyrábí z plodů stromů Liči a plodiny Brusinka
    Strom liči se pěstuje na bahamaramě a tam je nejprve nutná aktivace v opičím chrámu za zlaté banány.


    Ahoj Vanessa.Nell
    Tvoje signatura se nezměnila, pouze se ti ztratil obrázek z úložiště kde byl uložen, pokud máš obrázek, můžeš si jej přeuložit a znovu zde vložit na fórum

    Hezkou hru přeji
     
  11. Vanessa.Nell

    Vanessa.Nell Pisálek fóra

    pezt ahojky,právě že obrázek nemám,hledala jsem ho v archívu a nenašla,dělal mi ho Bagíra77,porádíš mi prosím,je možné najít obrázky které tvořil? Děkuji za pomoc.
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Vanessa.Nell

    To se budeš muset obrátit na Bagíra77, jestli má obrázek někde uložen, je vždy dobré si obrázek uložit u sebe v PC a kdyby se s ním něco stalo tak si jej můžeš kdykoliv opravit.
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  13. Vanessa.Nell

    Vanessa.Nell Pisálek fóra

    to je mi líto že mi obrázek zmizel,moc děkuji za radu a přeji ti hezký večer.
     
    Bagíra77 a pezt tohle ocenili.
  14. alenal

    alenal Stálice fóra

    V oznámení je napsáno, že ve městě se objevila vydra. Krmení ve mlýně mám, ale kde najdu tu vydru? Díky za odpověď. Snad ten dotaz sem patří? Alena
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj alenal

    Pouze se objevila na trhu ikona Vydry v sekci zvířata a v sekci krmivo, zvíře samotné ještě nijak získat nejde.
    [​IMG]

    Hezkou hru přeji
     
  16. alenal

    alenal Stálice fóra

    Díky moc za odpověď . Alena
     
    pezt tohle ocenil(a).
  17. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Nedalo by se, prosím, RT navrhnout zopakování akce retro tajemné stáje (nepamatuji se, jak se přesně jmenovala)? Myslím, že by to přivítala spousta nových i starších hráčů a byl by to určitě i finanční přínos pro RT. Hraji skoro tři roky ale nějaké skunky, sviště i sovy navíc bych rozhodně přivítala.
     
  18. Ahoj Xenie6161
    tvůj požadavek budu reportovat. děkuji za podnět.
    Hezký den
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ahoj,
    nestalo se mi to poprve, takze se zeptam: Nastavim si sledovani urciteho fora, ktere me zajima, napr. "farmorakulum" nebo "hry na foru" a po urcite dobe zjistim, ze mi nechodi vystrahy. Jdu se podivat, jestli se opravdu nic nedeje a ejhle... ono se deje! Forum se stale tvari jako sledovane, protoze muzu kliknout max. na "zrusit sledovani fora" a pritom vystrahy neposila. A tak dam zrusit, nastavim znovu sledovani a nejaky cas to zase bezi bez problemu. Je chyba u me nebo je na teto funkci nastaveny nejaky casovy usek sledovani nebo proc se toto deje? Diky.
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  20. Ahoj matlafous123,
    nejde o chybu, systém upozorní na změnu a pokud tebou vybraná témata nenavštěvuješ pravidelně, další výstraha se neobjeví. Proto je třeba kontrolovat výstrahy pravidelně.
    Hezký den přeji
     
    tydýtková a matlafous123 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.