Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 3/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem SPIN406, 1/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj veselafarmarka

    A to je zřejmě začínající farma a vypadá to že jsi přeskočila tutoriál, měla by jsi postupovat dle tutoriálu, potom dochází k takovým to chybám. Pokud ti již nepůjde pokračovat budeš se muset obrátit na herní podporu Jak kontaktovat podporu

    Hezkou hru přeji
     
  2. Ivuška64

    Ivuška64 Pisálek fóra

    Ahoj, dosáhla jsem 90 levelu a každý den jsem měla s Kubíkem koláč a dárek jsem zatím nezískala. Netuším proč.
    ivuška64
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Ivuška64

    Pokud pravidelně navštěvuješ Kubíka každý den a vyzvedáváš dárky, tak si speciální dárek dostaneš po pěti po sobě jdoucích vyzvednutích dárcích tedy i třeba hned nasledůjící den po postupu jsi tento dárek mohla dostat
    Bonus za postup do 90 levlu je tento 2x Dýňová marmeláda, 2x Ananasové pečivo, Bonus 24 hod. + 50% BZ
    Vše o dárcích od Kubíka se dozvíš v tomto vlákně Denní bonus od Kubíka kučeravého

    Hezkou hru přeji
     
  4. filiphromek1

    filiphromek1 Perspektivní autor

    Chtěl bych se zeptat, kde se dá získat továrna na mývalovu masku?
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  6. nellouss

    nellouss Pisálek fóra

    Ahojte, neporadil by mi někdo, jak se dostat k těm létajícím kopercům? Je to akce 1001 je tam jmenovaný nějaká Kamelita, nevím kdo to je a co stím. jak to získat.
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj nellouss

    Létající koperce neznám, ale Létající koberec je produktem výrobny Továrna na koberce, tuto výrobnu si můžeš postavit v dílně ve městě, po aktivaci velbloudů v opičím chrámu za zlaté banány.

    Hezkou hru přeji
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  8. tonys*

    tonys* Vycházející hvězda fóra

    ahoj, potřebovala bych vědět kolik je suprkrmiva v balíčku tuším že je to ,,M,, za 125 florenu ,,nevím proč se to zrušilo ,bylo to přehledné ,,děkuji,,
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tonys*

    V balíčku superkrmiva velikosti M je 175 superkrmiva a 20 parfémů.
    Ale není nic jednoduššího než kliknout na to "i", které je u každého balíčku

    [​IMG]

    Tím se ti zobrazí kolik čeho je v daném balíčku.

    Hezkou hru přeji
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  10. tonys*

    tonys* Vycházející hvězda fóra

    to je krásný , moc děkuji, pro příště že,, hezký víkend,,a přeji co nejméně takových bl... dotazů ,,
     
    pezt tohle ocenil(a).
  11. lena4049

    lena4049 Pisálek fóra

    Dobrý den. Můžete mi, prosím, prozradit, jak je možné, že vždycky pár dní před akcí se začínají vykupovat na trhu věci, které budou k akci potřeba? To je někde nějaký seznam, zveřejněný dříve než na fóru akce? Všimla jsem si toho už několikrát. Teď také - 3 dny před akcí najednou vylétla cena kachen, ovcí, krav, kukuřice a podobně. Hraju již nějaký pátek a nějak nic nemohu najít dřív, než je akce zveřejněna na fóru. Děkuji.
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lena4049

    Spekulace o akcích a to co bude potřeba a podobně se dá najít ve vlákně FarmOraculum, a to je samozřejmě spekulace která se nemusí zakládat na pravdě. Je možné že nějací hráči dokážou získat nějaké informace neoficiální cestou, ale to je jejich věc. A to že se budou šlechtit krávy, kachny a ovce bylo ve farmoraculu několikrát zmíněno.

    Hezkou hru přeji
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  13. gabush87

    gabush87 Pisálek fóra

    Ahoj, chci se zeptat, zda bude ještě někdy v budoucnu možné získat piknikové deky, masky mývaly a třpytivý prášek. Děkuji za odpověď.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj gabush87

    Bohužel své plány RT dopředu nezveřejňuje a v tuto chvíli opravdu nevíme jestli někdy v budoucnu bude možnost, jakmile bude najdeš to v oficiálním oznámení.

    Hezkou hru přeji
     
  15. veselafarmarka

    veselafarmarka Perspektivní autor

    Klidný večer, poslechla jsem červenou šipku a už to funguje, jen mám zase problém, že se mi na poli neukazuje, kdy budou plodiny zralé, jak dlouho to ještě potrvá než dozrajou. Co mám udělat. Díky.
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj veselafarmarka

    Zřejmě máš vyplé tooltipy v nastavení hry
    [​IMG]
    Přepni tedy na zapnout a nezapomeň dát uložit

    Hezkou hru přeji
     
    eleanorelik1 tohle ocenil(a).
  17. Dorča34

    Dorča34 Perspektivní autor

    dobrý den, prosím kde najdu seznam floreny zdarma v družstvu? Děkuji za odpověď.
     
  18. Zorka341

    Zorka341 Perspektivní autor

    Ahoj, můžete mi dát odkaz kde najdu seznam, florenů zdarma(když ten úkol v družstvu splním tak za něj dostanu floreny.) Kamarádka mi říkala, že takový seznam je, ale nemůže ho najít. Děkuji
     
  19. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj Dorča34
    tady máš základní přehled, jen tam chybí zavedení pár posledních šlechtících úkolů. Většinou platí princip, že jsou k dosažení u 9.úkolu.
    Přeji příjemnou hru
     
  20. veselafarmarka

    veselafarmarka Perspektivní autor

    Krásné ráno, díky, tooltipy mám zapnuté i vše ostatní, jen alternativní... ne, když jedu myší po ploše, tak se nic neukazuje, až když kliknu na pole, nebo chlívek tak se mi ukáže hnůj, voda atd. a čas a co to je za pole nebo chlívek. Nevím co dělám špatně, prosím poraďte. Díky moc.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.