Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 3/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem SPIN406, 1/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Zdravím,

    chcel by som sa spýtať k oznámeniu TU. Píše sa tam, že spoločnosť Youzu prevzala spoločnosť Bigpoint, aj keď si Bigpoint zachováva svoje meno, svoje vlastné hry atď. Čo teda presne znamená to slovo "prevzala"? Myslí sa tým že sa BP stal akousi súčasťou Youzu, kde má nad ním Youzu vyššiu dominanciu, alebo sú na tom prioritne rovnako, alebo ako? Príp. je Youzu nejaká spoločnosť, ktorá má viacero takýchto spoločností ako je BP, teda nejaká "spoločnosť spoločností"?
     
  2. Ahoj iDavis
    znamená to, že Bigpoint GmbH byla převzata společností Youzu Interactive a ta nyní vlastní 100% akcií BP.
    Kdo je společnost Youzu Interactive je vysvětleno v tomto (klikni)-> oficiálním oznámení
    Podrobnosti o společnosti Youzu Interactive, které by tě zajímaly, určitě jde dohledat na internetu.
    Hezký den
     
    krakoramaja a iDavis tohle ocenili.
  3. pepikrakovnik

    pepikrakovnik Zelenáč fóra

    ahoj poradi mi někdo co musim udelat abych mohl vyrábět FILM diky
     
  4. Ahoj pepikrakovnik
    filmy dostaneš za odměnu při plnění dodávek v komiksových úkolech (komiks najdeš v budově družstva) získané filmy musíš potom umlít ve mlýně na fotografie a ty potom dodat do komiksových úkolů.
    Hodně štěstí
     
  5. jeslince

    jeslince Rádoby autor

    děkuji za odpověď, ale nevím, kde získám ty další dvě části poháru.
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jeslince

    Poháry, které se vkládají do runy Živoucí legenda, získáváš plněním úkolů v družstvu Soutěž zemědělců a Výstava, tak jak jsi je získala z těchto úkolů doposud.

    Hezkou hru přeji
     
  7. gazdinkaJ

    gazdinkaJ Pisálek fóra

    ahoj. mám začiatočnícku otázku, ospravedlňujem sa: znamená to, že nebudem mať 13 a 14% šancu na vyskakovanie, ale 27% ? :) (to by bolo super, lebo takto vyskakuje/padá fakt dosť málo...) dík za odpoveď :)
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj gazdinkaJ

    Zřejmě myslíš poháry, které ti dají 13% a 14% větší šanci na vyskočení předmětů při sklizni. I tak ti to dá 27 % pokud je máš na jedné ploše. Ovšem v runě Živoucí legenda budou tyto poháry platit na všech plochách kde vyskakují předměty při sklizni, pokud je do ní umístíš.

    Hezkou hru přeji
     
  9. gazdinkaJ

    gazdinkaJ Pisálek fóra

    dík, nemám ich na jednej ploche, ani mi nenapadlo, že keď budú spolu, zráta sa to :-D ďakujem za vysvetlenie, idem šetriť hviezdičky :-D
     
  10. superdanuska.7777

    superdanuska.7777 Rádoby autor

    Ahoj, ráda bych se zeptala proč mi zmizela řada na magickém stonku na akci" To pravé osvěžení". Získala jsem 120 splněných úkolů,splnila jsem hlavní část akce a mám všechny tři části do této řady. Může mi to někdo vysvětlit_?
     
  11. chosre

    chosre Velmistr fóra

    Ahoj superdanuska.7777,
    Zkus prosím restartovat hru. Pokud ti to nepomůže kontaktuj prosím herní podporu a svůj problém jim co nejlépe popiš.

    Přeji hezké hraní
     
  12. superdanuska.7777

    superdanuska.7777 Rádoby autor

    Díky za radu a hezké velikonoce.
     
  13. jeslince

    jeslince Rádoby autor

    moc děkuji za radu. Už jsem dlouho nEplnila tyhle úkoly.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.