Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 3/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem SPIN406, 1/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -marmar22-

    -marmar22- Pisálek fóra

    jejej moc děkuji za odpověď, to mě ani ve snu nenapadlo:D
     
  2. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Zdravím... neviem či to patrí aj sem alebo kam inam sa obrátiť, ale ak niekto vie spojazdniť farmeramu na mobile nech sa prosím ozve do hry... našla som návod ako na to, ale nechcem tú aplikáciu, chcem klasicky cez prehliadač a to mi robí problém... Ďakujem ;)
     
  3. KiQuSiQ tohle ocenil(a).
  4. Ahoj zuzana.73 tato chyba byla zodpovězena již v několika jiných vláknech - prosím přečti si (klikni)
    Použití PinkiePie
    Hezkou hru
     
  5. zuzana.73

    zuzana.73 Rádoby autor

    dekuji a omlouvam se. byla jsem ted chvili v nemocnici, takze jsem jeste nevychytala vsechny zpravy a informace.
     
  6. Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 3/2016
     
  7. milada34

    milada34 Zelenáč fóra

    Zdravím, jak mohu použít mrkvovo-jablečnou směs??? děkuji
     
  8. Ahoj milada34
    pokud máš Mrkvovo-jablečnou směs ve stodole > záložka zásobárna stačí na ní kliknout a potom opět kliknout na zelenou ikonu "otevřená ruka". Jestliže jsi ve 40. a vyšším levelu a MJS ve stodole nemáš. lze jí koupit na trhu - záložka "řemeslo" - pak postupuj podle výše popsaného.
    Pokud se tvůj dotaz týkal toho, jak MJS funguje, zde je info.

    [​IMG]

    Hezkou hru
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/3/16
    vilm4 tohle ocenil(a).
  9. bill

    bill Pilný autor

    ahojte pozeral som jednu farmu ktoraje v 38 levili a na strome mudrosti je aktivuj si daždovy prales za 250 hviezdičiek a ja som platil 300 to neni jedna a ta ista farma dik za vysvetlenie peknu hru
     
    atriadk tohle ocenil(a).
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bill

    Zřejmě si pleteš pojmy, přístup do Deštného pralesa je a byl vždy za 250 hvězdiček. Pouze u ostrova Bahamarama se několikrát měnil přístup, je tedy možné že jsi tento přístup platil 300 hvězdičkami, nyní je to 50 hvězdiček. Já osobně získal přístup na Bahamaramu ještě pomocí Leteckých mílí.

    EDIT: Dřívější přístup na Bahamaramu byl 200 hvězdiček

    Hezkou hru přeji
     
    Naposledy upraveno: 6/3/16
    vilm4 tohle ocenil(a).
  11. bill

    bill Pilný autor

    ahoj pezt nici si nepletiem lebo je to tak
     
    atriadk tohle ocenil(a).
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    bill

    Určitě se pleteš přístup do Deštného pralesa byl od jeho zavedení pouze 250 hvězdiček, viz zde
    Pokud máš nějaké pochybnosti, nezbývá než kontaktovat herní podporu, ta ti dokáže prověřit co jsi a za kolik hvězdiček aktivoval a kdy.
    Jak kontaktovat herní podporu
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. Libunka

    Libunka Zelenáč fóra

    Ahoj, kde získám párty plachty?
     
  14. Ahoj Libunka
    párty plachty jsou produktem výrobny (klikni) "Továrna na plachty". Pokud jí nemáš ve svém inventáři budeš muset párty plachty nakoupit na tržišti > záložka "produkty".
    Hodně štěstí
     
    Libunka a vilm4 tohle ocenili.
  15. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    ahoj potřebuji sousedy a nějak se mi nedaří to najit
     
  16. Ahoj pavca67
    tak já tě tam pošlu, zkratkou :D - (klikni) Hledání sousedů pro farmu
    kdybys ještě trochu odrolovala od sekce "Nápověda" dostala by ses na to správné místo.
    Přeji hodně štěstí
    **************************************************************

    PŮVODNÍ DOTAZ BYL ZODPOVĚZEN - VLÁKNO ZAMYKÁM
    **********************************************
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/3/16
    vilm4 a Janké861 tohle ocenili.
  17. lidazvackova

    lidazvackova Zelenáč fóra

    jak aktivovat dovolenou
     
  18. Ahoj lidazvackova
    aktivovat mód dovolené lze dvěma způsoby:
    1. aktivace runy na Stromu moudrosti
    [​IMG]

    2. zakoupit mód dovolené ve Farmářském obchodě:
    [​IMG]

    Ještě je nutné spustit samotný mód ve chvíli, kdy chceš farmářskou dovolenou "nastoupit" a to musíš udělat v "nastavení hry" = horní pravá lišta, ikona "ozubené kolečko"
    [​IMG]

    Hezkou hru
     
  19. jeslince

    jeslince Rádoby autor

    Mám dotaz k pohárům, které jsem vložila do živoucí legendy stromu moudrosti. Aktivních je 28/30. Nevím, kde ty poháry teď mám a jestli je budu ještě moci použít. Děkuji
     
  20. chosre

    chosre Velmistr fóra

    Ahoj jeslince,

    To že máš aktivováno 28/30 znamená, že jsi dodala 28 častí poháru z 30. Poháry máš uložené ve stromě a již tam zůstanou. Jakmile získáš poslední dvě části pohárů tak je můžeš vložit do stromu abys měla komplet.

    Přeji hezké hraní
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.