Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 3/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem SPIN406, 1/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. libuska69

    libuska69 Pisálek fóra

     
  2. libuska69

    libuska69 Pisálek fóra

     
  3. chosre

    chosre Velmistr fóra

    Ahoj libuska69,
    Floreny které si již použila i když omylem se vrátit nedají.

    Přeji hezké hraní
     
  4. chosre

    chosre Velmistr fóra

    Ahoj libuska69,
    Tvůj dotaz byl již odpovězen ZDE. Není třeba se ptát dvakrát.

    Přeji hezké hraní
     
  5. libuska69

    libuska69 Pisálek fóra

    • Prosím necituj příspěvek pod který píšeš děkuji, pezt
    +++ Odstraněna zbytečná citace +++

    Děkuji za odpověd´ ikdyž mě opravdu nepotěšila... moje chyba ... děkuji
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/2/16
  6. Skomian

    Skomian Zelenáč fóra

    Dakujem za radu
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  7. zabeva

    zabeva Aktivní autor

    Zdravím, při obchodování jsem získala strom, který jsem chtěla zasadit, ale při hledání místa se mi někde zatoulal. Počkala jsem dobu zrání ale nikde nic.Zkoušela jsem restartovat,zavřít a otevřít hru ale není na žádném poli ani v inventáři.Jak bych mohla dostat zpět ten strom bez toho abych o něj požádala v obchodování?
     
  8. Karlštajn

    Karlštajn Zelenáč fóra

    • Mimo téma, pezt
    +++ Odstraněna zbytečná citace +++

    Hledám nové sousedy, jsem aktivní level73. Děkuji
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/2/16
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  10. bill

    bill Pilný autor

    ahojte ukoncil som ulohu herbar a mala tam byt zahadna nalepka Jamajka a nikde som nic nenasiel nevideli ste ju niekto
     
    atriadk tohle ocenil(a).
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bill

    Zkus restartovat hru a pak se znovu podívej do alba s nálepkami a zadej do vyhledávače
    [​IMG]

    Hezkou hru přeji
     
  12. atriadk

    atriadk Rádoby autor

    ahojte mam otazku ak sa niekto podakuje za radu tak sa mu za to zablokuje forum tak to dokazu len cesky moderatori fora
     
    bill tohle ocenil(a).
  13. Ahoj atriadk
    nevím jak jsi došla k závěru, že někdo z moderátorů by hráči zablokoval přístup na fórum za to, že hráč poděkoval za odpověď...?
    Pokud ovšem hráč poruší pravidla, která pro fórum platí, je povinností moderátora hráče upozornit, případně mu za opakované prohřešky udělit trestné body.
    Jestliže hráč dodržuje Pravidla fóra, není důvod, aby dostával napomenutí či trestné body.
    Hezký večer přeji
     
    pezt tohle ocenil(a).
  14. PavlinkaM91

    PavlinkaM91 Pisálek fóra

    Ahojky, chtěla bych se zeptat,jak se dozvíme dopředu, co nás čeká následující měsíc za akce? Děkuji za odpověď ... Přeji hezký den :)
     
  15. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Aktivovala jsem si stonek.Nechá se někde sehnat kaštanový řádek?Děkuji za odpovědˇ.
     
  16. Ahoj PavlinkaM91
    doporučuji uložit si následující odkaz do "oblíbené" a sledovat (klikni)> "KALENDÁŘ AKCÍ"
    Ve chvíli, kdy je k akci vydáno oficiální oznámení se v kalendáři název akce změní v link a ten tě odkáže přímo na popis akce.
    Přeji hodně štěstí
    ******************

    Ahoj karbar
    dekorace do kaštanového řádku jsou velmi žádané, sehnat se dají při akci "Obchoduj a daruj", ale je o ně opravdu velký zájem a shání se dosti těžko.
    Přeji hodně štěstí
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/2/16
    karbar tohle ocenil(a).
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    "v úterý 26.1. bude ze hry odebrán úkol “Mise M6” a s ním spojené vypadávání M6 mincí při sklizni..... Současně bude zavedena možnost pořídit si všechny dekorace z úkolu ve městě ve Farmářském obchodě:"

    Propasla jsem neco nebo stale jeste pretrvavaji problemy s dekorkami? Diky!
     
  18. -marmar22-

    -marmar22- Pisálek fóra

    Prosím o radu, na řádku v nebi punkova mise doplňuji - kukaččí máma, mám I a II, to samé bahenní rituál mám I a II a také kukaččí vejce mám I a II a nejde mi to tam doplnit (píše mi to že není v inventáři) pouze punkova mise se mi usadila, co dělám špatně
     
  19. chosre

    chosre Velmistr fóra

    Ahoj -marmar22-,
    Nejprve je potřeba tyto dekorace složit dohromady na volné ploše a až teprve pak je vložit do stonku.

    Přeji hezké hraní
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.