Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 2/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem marianko77, 26/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj burds, to co popisuješ určitě není ideální. Také bychom si přáli, aby vše fungovalo jako dřív. Věříme že se nedostatky napraví. Bednu Piccolo sklízím vždy ručně a počkám co mi z ní vypadne a pak jdu na další. Co se týká vracení zpět při ukládání věcí, tak vždy používám vyhledávací okénko. Pak mi už nic necestuje.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    moc prosím, aby konečně RT něco udělalo s bednami. Po otevření jedné bedny se vše vrátí na začátek, takže v polovině otvírání dalších beden začne počítač hučet a tím pádem mu musím dát přestávku, nehledě na čas. Ostatní to samé co napsala burds.
     
    ღSisinkaღ a burds tohle ocenili.
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sasasa, zatím to funguje takto a není to zrovna nejlepší. Trochu usnadnění je v používání vyhledávacího okénka. Zadám bed a najde mi to všechny bedny. Pokud chci otevírat konkrétní tak třeba hrůz a najde jen hrůzostrašné bedýnky. Samozřejmě je tato věc předána k opravě.

    [​IMG]




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. Evča55

    Evča55 Pisálek fóra

    Zdravím, také mě zlobí, že hra nejde tak jako dříve a doufám, že se to časem zlepší, já se chci ale zeptat na něco jiného. Před nedávnem mě z tajemniček vyrostl strom zvaný DŘEZOVEC trojtrnný, dnes mě napadlo se podívat kolik už mám ve stodole plodů ale nenašla jsem ho. Jde mi o to abych o ty plody nepřišla protože si dávám vrtule pro větší množství. Díky za případné vysvětlení, hezký den :))
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Evča55

    Dřezovec trojtrnný má plody Semínko dřezovce trojtrnného, tak je potřeba hledat ve stodole v plodech stromů a třeba použít i vyhledávač.
     
  6. burds

    burds Titán fóra

    To s tím vyhledávačem mě napadlo a dělám to.Přesto se to občas vrací a hlavně to stejně neukazuje co mi to dává.Já bych chtěla vědět co dostávám.Chápu,že ty za to newmůžeš ale chtěla bych prostě vědět co odkud dostávám to snad není moc co od té hry chci.
     
  7. Evča55

    Evča55 Pisálek fóra

    Tak je mi líto, ale ty moje semínka tam nemám jen semínka wolemie, tamaryšku, jasanu a amerického topolu, použila jsem vyhledávač. Už je to nejméně 14 dní co ten strom pěstuji tak nevím jestli se vůbec objeví :-(
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj burds

    Nějak nerozumím tomu, kde se ti co neukazuje co ti hra dává. Výhry na kole štěstí jsou vidět v položce vyhrané odměny, a když odtajníš bednu Piccolo, tak ti na ploše po ní zůstane nějaká dekorace. Tak co není vidět ?

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Evča55

    Pokud plody stromu nemůžeš najít, je nejlepší kontaktovat herní podporu, kam se ti zakutálela, Jak kontaktovat herní podporu
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.