Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 2/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem jandule, 1/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    bojink93 - nevím co myslíš bublinkovačem, ale předpokládám že máš na mysli Výrobnu na bublinky - tu můžeš získat v právě probíhající akci Farmářský expres z Tajemného nákladu II.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    bojink93 a najdeš ho na bahamaramě
     
  3. bojink93

    bojink93 Pisálek fóra

    Díky za informaci
     
  4. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  5. Celebka

    Celebka Pisálek fóra

    prosím nevim co se stalo ale přestalo mě při najetí myší na určitý pole nebo stáj ukazovat čas i co to je, kolik zbývá do sklizně, teprve když na určitou věc klinu tak se vše ukáže. Děkuji předem za radu
     
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Celebka - popravdě mě nenapadá moc možností co by to mohlo dělat. Zkus pročistit PC >>KLIK ZDE<< a pak písni jestli to pomohlo. Já se zatím zkusím vyptat kolegy.

    Přeji fajn hru

    EDIT: kliknutím ve hře vpravo nahoře
    [​IMG]

    pak na ikonu [​IMG] se ti otevře okno s nastavením hry

    [​IMG]

    Po nastavení nazapomeň dát uložit
     
  7. Celebka

    Celebka Pisálek fóra

    výborně, pomohlo to, moc děkuji
     
  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Celebka - není za co. Hlavně, že se na to přišlo

    Přeji fajn hru
     
  9. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím, nelze mi použít Pinkie Pie koláč na prodloužení bonusů. Nikde jsem nenašla info o nějaké změně. Dík za odpověď.
     
  10. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    babiadaniel25b - o žádné změně nejsme informováni a mi to funguje v pořádku (použivám jej přes levou lištu - přes inventář). Můžeš prosím upřesnit odkud jej aktivuješ ty?
     
  11. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím sopti, normálně si otevřu levou lištu a přes ikonu, zkusila jsem i stodolu - zásobárnu a nic. V levé liště neodejde a v zásobárně mi zůstává pořád šedivá a také nic. V ikoně erbu jsou všechny bonusy, ale Pinkie Pie koláč ne. Dík
     
  12. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babiadaniel25b - u mě "Pinkáč" také funguje normálně. Zkus pročistit PC >>KLIK ZDE<< někdy to zlobí a pročištění většinou to pomůže

    Přeji fajn hru
     
  13. Maximus11

    Maximus11 Zelenáč fóra

    Ahoj,
    prosim o radu kde se vyrábí gel na vlasy děkuji :)
     
  14. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  15. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím, zkusila jsem i pročištění PC a nic. Prostě to nejde. Pinkie je mi na nic.
     
  16. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babiadaniel25b - můžeš prosím ještě jednou zkontrolovat bonusovou lištu? Já teď "pinkáč" použila bez problémů. (to jsou ty růžové potvůrky)

    upload_2020-2-12_12-21-17.png

    Přeji fajn hru
     
  17. ratatule70

    ratatule70 Pisálek fóra

    Ahoj, prosím existuje produkt, který zvyšuje BZ u marmeládníka, v řemeslnické části. děkuji
     
  18. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ratatule70 - určitě existují produkty marmeládníka které zvyšují BZ. Záleží u čeho chceš BZ navýšit prostuduj si >>KLIK ZDE<< a vyber si která marmeláda ti nejvíce vyhovuje.

    Edit: u každé marmelády je také napsáno o kolik bodů ti vylepší řemeslo.

    Přeji fajn hru
     
  19. luba9

    luba9 Perspektivní autor

    odkedy opravovali hru 5.2. tak mám problém hrať, lebo ma po každom úkone / zobratie úrody alebo poslanie darčekov/vyhodí z hry a znovu musím zadať meno a heslo, načíta hru. Dnes ma tak vyhodilo z hry 10 krát, ale teraz pokiaľ som na fóre sa to nedeje. Prečo?
     
  20. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Máte nějaké technické problémy? Mám problém s načítáním hry - přihlášení trvá více jak 5 minut. Prohlížeč vyčištěn. Jedu přes chrome.
    Tak teď jsem se sekla na 55% a stojím.
     
    Naposledy upraveno: 12/2/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.