Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 12/2022

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem -družstvo-, 26/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. akyraa

    akyraa Aktivní autor

    Ahoj, nějak mi blbnou ta zelená tlačítka nahoře nemůžu je rozkliknout abych se dostala na forum, tak jsem se přihlásila dole v liště:)
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj akyraa

    Dobře tak ještě jednou, doufám že už naposledy
    Zmáčkni F5 a bude to ok, vše se děje po návratu z alp na farmu

    Na opravě se pracuje
     
    cool_b. a kocieva tohle ocenili.
  3. zdenka02

    zdenka02 Pisálek fóra

    ahojky mám také problém nemám ve mlýně nabídku na mletí krmiva pro ty nová zvířata i když jsem je zakoupila a dala F5 na stromě mám též otevřeno díky za radu
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zdenka02

    Máš požadovaný level na všechny nové zvířata ? Tedy 100, 112 a 120
    Zavři prohlížeč nebo klienta, po znovu otevření hry přejdi do mlýna a zvol kategorii všechno a pomocí vyhledávače najdi potřebné zvíře

    Screenshot_4.png
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  5. zdenka02

    zdenka02 Pisálek fóra

    na farmě mám level 233 už je to v pořádku děkuji za radu a pomoc a přeji krásný zbytek dne teď ještě najít stromy v údolí a bude to fajn
     
    Naposledy upraveno: 8/12/22
  6. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Zdravím. Včera, když jsem hlásila a dávala screen, že se nezobrazují a tudíž nejdou vybrat denní dárky, mi bylo řečeno, že jsem si ho vybrala. Ten dnešní jsem si na 100% nevybrala, situace je stejná, vybrat denní dárek nejde, on tam ani žádný není. Když není možnost díky nové hře, jejíž uvedení dělá na farmě takovou paseku, denní dárky vybrat, jak budou připsány? Ani F5 ani odhlášení nic neřeší.

    https://1iq.cz/i/tgH6W/4nQqj.jpg
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    zdenka02

    A po restartu hry jsi našla ve mlýně podle mého návodu potřebná krmiva ?
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pajaable

    Tento jev se zmizením denních dárků se objeví po vyzvednutí denního dárku, jelikož na tvém screenu nevidím vykřičník, tak jej máš vyzvednutý.
    Pro kontrolu jsem se zeptal kolegů z podpory a dárek jsi si vyzvedla dnes v 9:51

    Hotfix je již téměř připravený, ještě se bude testovat a potom by měl jít do live hry. Poté už by mělo být vyřešeno i to s denními dárky
     
    cool_b. a pajaable tohle ocenili.
  9. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    petz - děkuji za odpověď, ale dárek jsem nevyzvedávala, on tam totiž vyzvednout ani nešel. Jediné, co jsem si dnes vyzvedla byl dárek v kalendáři. Dnes jsem si dávala velký pozor na to, co po příchodu na farmu dělám, abych měla při té každodenní rutině jistotu, že jsem si ho nevyzvedla. Nechápu tedy, jak může být vyzvednutý, když jsem již ráno měla v infu prázdné okno, tak, jak je ve screenu.
    A ten vykřičník tam není už při příchodu na farmu, což do předvčírka bylo bez problémů.
    Snad si budu muset vše natočit, abych tu nebyla za cvoka. xD Už je to k nevíře, zrovna jako při sázení plodin - kliknu na karafiát, zasadí se čtverec v obilí. Asi skřítek... Ještě k horní liště vpravo ( vstup na forum atd.), i když na Protěžové údolí nechodím, neustále se musí dávat F5, jinak žádné z tlačítek nefunguje. Je to stále dokola.
    Jinak - děkuji za odpověď.
     
    Naposledy upraveno: 8/12/22
    mituli tohle ocenil(a).
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    pajaable
    No já ti ho určitě nevyzvedával :D
    Snad se již všechny problémy brzy vyřeší;)
    [​IMG]
     
    cool_b. a pajaable tohle ocenili.
  11. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Ty určitě ne, já také ne. xDxD

    Také doufám, že bude brzy vše jak má být. Hezký večer a děkuji .
     
  12. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Prosím o radu, hraji v klientovi, nelze mi mi vyzvednout denní bonus.
     
  13. barney75

    barney75 Rádoby autor

    Ahoj,možná se ptám brzy,ale na té nové ploše sklízím už popáté ty stromy,chtěl bych dodat zákazníkovi plody stromů a jednu kvetoucí větev,píšou že právě padá z těch stromů ale zatím nic..nemáte už s tím zkušenost jestli to vůbec padne? díky
     
  14. maribeja

    maribeja Stará škola

    Nemůžu hrát ani v klientovi tam se mi když chci zavřít objeví cedulka s tim logem z klienta a pod tím proběhne jako načítání lištička se zelenou čárkou jako když se něco instaluje a hned to zmizí,a v v prohlížečích se mi objevuje také hlášení eror ,ale taková velká cedule a je tam toho moc a anglicky což ve svém věku nezvládám,čistila jsem počítač,znova instalovala klienta ,ale nic nepomáhá,do včera do odpoledne běhalo vše v pohodě než jsem si zakoupila na stromě runu,kdyby šla zrušit hned bych to udělala.
     
    drahulína tohle ocenil(a).
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Helena1313

    Pokud máš obrazovku s denními dárky prázdnou tak máš bonus za denní přihlášení již vyzvednutý.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj barney75

    Padají, jen je to o náhodě

    Screenshot_1.png
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj maribeja

    Zřejmě se jedná jen o tlačítko odhlášení ne ?
    Já tlačítko odhlášení nepoužívám vůbec, vždy prohlížeč nebo klienta zavřu celého

    Oprava je již na cestě snad brzy bude venku
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  17. maribeja

    maribeja Stará škola

    pezt děkuji za odpověď jo jde o problém s odhlášení a ta tabulka se mi objevuje až když ji odhlašuji tou horní bílou lištou napřed mi to napíše farma neodpovídá ,hned na to se objeví ta tabulka a pak farma se vypne jako celá/celý klient/,.jinak to popsat neumím
     
  18. -tibor57-

    -tibor57- Zelenáč fóra

    ahoj, hru opustite : vľavo hore šipka "späť tibor
     
  19. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    taky od začátku nové hry sklízím jen meruňky asi 20x a nemůžu se hnout dál nevim co dál, mám jen jednoho zákazníka Fedor Papušík
     
    Naposledy upraveno: 8/12/22
    cool_b. tohle ocenil(a).
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    maribeja

    Jak říkám stačí zavřít křížkem klienta nebo prohlížeče, netřeba se odhlašovat a pokud chcete nalogovat jiný herní účet, je to určitě lepší.
     
    cool_b. a dadunek tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.