Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 12/2022

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem -družstvo-, 26/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Jedná se o stolní PC
    Název zařízení DESKTOP-9MNTHRF
    Procesor Intel(R) Pentium(R) D CPU 3.00GHz 2.99 GHz
    Nainstalovaná paměť RAM 8,00 GB (použitelné: 7,75 GB)
    Typ systému 64bitový operační systém, procesor pro platformu x64
    Integrovaná grafická karta
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22

    Pardon, že jsem tak dlouho nereagoval.
    Není to nejhorší, ale integrovaná grafika. V tom může být kámen úrazu, u toho pentia nebude nic moc.
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  3. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Děkuji pezt.
     
  4. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Ahojte, kde získam základný strom polnočný dub? Ďakujem
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Richards76, bohužel teď nikde. Dal se získat v několika akcích, jinak jde poslat při O&D. Jeden navíc mám v liště, tak se potom připomeň :)
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  6. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Y_n_O, ďakujem. XXL som zobral z družstva a na základ si teda budem musieť počkať. Idem popri čakaní farmáriť.
     
    bačkora85 a Y_n_O tohle ocenili.
  7. cezardady

    cezardady Pisálek fóra

    Zdravím.Neviem kde získam ovocie ambarelly a hrable.Za odpoved vopred dakujem
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  8. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Ahoj cezardady, ovocie ambarelly získaš na trhu alebo zo stromu ambarelly a rebríky na trhu alebo vyrobíš v továrni na rebríky.
    Ďakujem za opravu, len neviem prečo píšem rebríky, keď sa pýtal na hrableo_O
     
    Naposledy upraveno: 24/12/22
    bačkora85, Dave Lister a Y_n_O tohle ocenili.
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahoj, dovolím si doplnit. Chvíli jsem pátrala, čo to je ovocie Ambarelly, nakonec jsem zjistila, že je to Mombín sladký. Nedostatkové zboží. Strom byl z Farmářského expresu a doteď je v O&D téměř nedohledatelný. A třeba u nás na trhu není ani to ovoce.
    A hrable jsou na tom podobně, je to výrobna původně z akcí, ale dá se získat při O&D a v družstvu v úkolu Nepravdepodobní bratia. Ale je od lvl 122...
     
    Naposledy upraveno: 24/12/22
  10. nada1968

    nada1968 Pisálek fóra

    Chci se zeptat máte tam nabídku na rozmach chovu jednou je to 44 procent pak zase 57 procent ale pokaždé to stoji 610 Kč nemělo by to mít také jinou cenu když je to jiná sleva na procenta
     
  11. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    nemohu se hnout z místa a nevím proč farmářské věncovky mám 4000, ostrovní věncovky 7900 keř sušenkového koření 46 a nevím jak dál na děsivce nemám měsíční a slavnostní věncovku, santa 1 bliká pouze 600x měsíční věncovka a u santa 2 nemám fialový klíč
     
    Naposledy upraveno: 25/12/22
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj nada1968

    O těchto individuálních balíčcích nemáme žádné informace, a také se balíčky liší svým obsahem. A třeba také se to může lišit podle toho jak je farma aktivní.

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj Jaroslav469

    Tak je potřeba plodiny dodat do akce a otevírat políčka a potom si vyzvednout si měsíční svíčku na umletí měsíční věncovky.
    Keř sušenkového koření je potřeba do víkendového úkolu v družstvu Krampusova dovolená I.
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  13. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    ano už mám měsíční svíčku, děkuji za radu
     
  14. akyraa

    akyraa Aktivní autor

    ahoj znovu otravuji, dnes jsem získala stonek, dekorace mám obě a obě jsem uložila do stonku, první je v pohodě ale druhá kterou jsem uložila, mi zmizela, nemůžu ji vytáhnout ze stonku a znovu aktivovat, hlásí mi to, že dekoraci v inventáři nemám. ano mám obě vytáhlé. stonek je šedivý. pc vyčištěn a vše podle postupu. omlouvám se za otravování
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jaroslav469

    Není zač ;)

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj akyraa

    Nevím o jakém stonku mluvíš, nemám věšteckou kouli
    Nicméně pokud mluvíš o řádku Jak Morous k veselí přišel II, tak jedna dekorace se kupuje ve slavnostním obchodě a druhou získáš v části Cesta na Santovu skálu II

    Screenshot_3.png
     
    cool_b. a bačkora85 tohle ocenili.
  16. selene90

    selene90 Perspektivní autor

    prosím chci se zeptat čarodějné houbové kandominium je k získání asi v kole štěstí je to nová dekorace
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj selene90
    Ještě není až příjde ten správný čas, dozvíš se to oficiálním oznámení, kdy bude ;)
     
    14087, INČUČUNA1959 a zejdy66 tohle ocenili.
  18. alenal

    alenal Stálice fóra

    chtěla bych se zeptat jestli má někdo takovýto problém , když se přihlásím na farmu třeba na hlavní tak se mi ukáže měsíční pole a různě, pak se musím odhlásit a znovu zase přihlásit. časomíra u rostlin když se přihlásím a je tam třeba 5 minut a zůstanu přihlášená tak tam mám stále 5 minut, a zase se musím odhlásit a znovu přihlásit abych je mohla sklidit, nynější farmu mám o odhlašování a přihlašování. Děkuji za odpověď
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj alenal

    Když se přihlašuješ na farmu, máš zapnuto, že se ti to má přihlásit na mapu ?
    Pokud ano, tak tuto možnost vypni, zobrazení jiné plochy způsobuje toto nastavení s kombinací zimního motivu. Příští týden se tomu DEV budou věnovat. Z časomírou je problém již dlouho, stačí kliknout na kombajn, nebo přejít na jinou plochu a stav se aktualizuje.
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  20. alenal

    alenal Stálice fóra

    Moc děkuji za odpověď, tohle také dělám, ale někdy to nepomůže. Tyto problémy mám od zavedení protěžového údolí. Když se tomu budou věnovat tak snad se to zlepší. Díky Alena
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.