Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 12/2022

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem -družstvo-, 26/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj fany2020

    U nového notebooku je potřeba nejprve vše aktualizovat, tedy samotný Windows pokud není úplně aktuální, pomocí služby Windows update a pak také aktualizace všech ovladačů, které se stáhnou z webu výrobce.
    Můžeš uvést o jaký notebook se jedná (přesný název) a popřípadě jeho bližší specifikace ?
     
    cool_b. a fany2020 tohle ocenili.
  2. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    pezt - mám ho od prodejce je to repasovaný notebuk, všechno mi do něj instaloval, včetně klienta, je to Windows 11 (DELL), přiznám se, že jsem počítačový analfabet, moc s ním pracovat neumím, takže ani nevím, jak vše aktualizovat, moc děkuji, ale když mi to někdo neukáže přímo před očima, tak nevím, kterou operaci mám na něm udělat, já si akorát přečtu emaily a to je vše.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    fany2020

    Pokud tam je Windows 11, a je tam oficiálně podporován na tom zařízení, tak nevidím důvod používat klienta.
    Nicméně nejjednodušší by bylo se k tobě podívat, třeba pomocí programu TeamViewer - když mi umožníš přístup tak já ze svého notebooku kouknu do tvého, a zkusil bych to trochu poladit.
     
    cool_b. a fany2020 tohle ocenili.
  4. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    pezt - ještě mně napadlo, pokud by bylo na mé farmě vše v pořádku, jestli to nemůže být třeba u nás slabý internet, jinak pokud se tam ke mně dostaneš a podíváš se kde je chyba, budu jen ráda, a budu ti moc vděčná, ale nevím jak to udělat, aby bylo vše dobré, farmu už hraju 11 let a jinou hru nehraju, už je ze mně závislák.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    fany2020

    Tak v první řadě budeš potřebovat program TeamViewer, tedy budeš si ho muset nainstalovat do notebooku, pak kdyby jsi měla skype, tak tam by jsi mi poslala přihlašovací údaje, které ti vygeneruje ten program a já se tam připojím.
     
    cool_b. a fany2020 tohle ocenili.
  6. emkopa

    emkopa Pilný autor

  7. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahoj pezt - jestli ten skype je tady přes internet, tak ne, tak se asi nedá nic dělat, i tak děkuji za ochotu a přeji krásné a pohodové vánoce.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj emkopa
    Až příjde ten správný čas, tak ti to půjde zobrazit ;)

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    fany2020

    Můžeme použít jinou cestu, jestli teda používáš nějaký jiný komunikátor, přinejhorším by se dala použít i herní pošta. Ale záleží na tobě.
     
    cool_b. a fany2020 tohle ocenili.
  9. il.ja

    il.ja Pilný autor

    prosím k čemu bude lanovka po odemčení je tam další louka nebo něco jiného
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    cool_b. a Skali tohle ocenili.
  11. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ahojte
    moze mi niekto vysvetlit toto
    [​IMG][​IMG]
    niekde je chyba v cene , dako sa v tom stracam
    to sa potom oplati kupit radsej v obchode
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    cool_b. tohle ocenil(a).
  13. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    pezt - cením si moc tvé ochoty mi pomoct, zkusili jsme tu wifinu a ejhle, přijel pán a dal tam novou silnější a už je to vše OK, ještě jednou děkuji a příjemné prožití vánočních svátků.
     
    marketka47, bačkora85 a pezt tohle ocenili.
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    fany2020

    Ano, wifi může někdy dělat problém, pokud bydlíš třeba v paneláků, může být signál rušen ostatními wifinami sousedů a pokud jsi někde dál od routeru je to o to znatelnější, plus je potřebné započítat překážky (stěny)
    Tak hlavně, že už se to spravilo a bude to ok.
    [​IMG]
     
  15. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    pezt - v paneláku nebydlím, přesto, když najedu na kolonku wifi, tak se tam objeví hafo dalších uživatelů a ti to asi blokli, protože ta naše krabička byla asi slabá, i tak mi to občas zablbne, třeba sklidím a přejdu na jinou plochu a když se vrátím zpět, tak je opět nesklizeno, ale to mi zas až tak nevadí, před tím to byla hrůza.
     
    Naposledy upraveno: 22/12/22
    pezt tohle ocenil(a).
  16. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    buk americký - poslední růžové kolečko zvyšuje růstový stupeň alpského stromu - 2x jsem vložil 11000 ale nic se nepřipsalo a mám tam ještě 3 x vložit 11000, to asi nebude správné
     
  17. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jaroslav469, poslední runa u Buku amerického vyžaduje odznak arboristy 2. Ten je dostupný od levelu 9. Ty už máš level 9? Pokud ne, tak potom jsi odznaky vložil do jiné runy.



    Ať vás síla provází na všech cestách.
     
  18. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    moc děkuji zatím 9 levl nemám ale už to bude, ještě jednou děkuji
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jaroslav469, není zač. Tak ať se podaří co nejdříve. 8)




    Ať vás síla provází na všech cestách.
     
  20. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) pekny predvianocny cas
    chcem sa opytat , na stonke sa mi objavilo [​IMG]
    ten carodejny apartman sa este neda ziskat , alebo som zaspala dobu :(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.