Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 12/2022

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem -družstvo-, 26/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,mohl bych poprosit, jaké řádky dávaju +1 vyšší výnos stromu,,děkuji

    Zapeklitá taverna
    Zima v cesmínové boudě

    Je ještě něco
     
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123 a bačkora85 tohle ocenili.
  3. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

  4. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím smoulinek123, bohužel se to stává vždy. Je to fakt nepříjemné. Zavedení Protěžové louky se vůbec nepovedlo. Abych se znova přihlašovala do hry když se z ní chci přepnout zpět na normální louku nebo na Bahamu je hodně nepříjemné. Doufám jenom, že se to brzy zlepší, nebo prostě na protěžovku chodit nebudu. Hraji Farmu skoro od samého začátku, ale to co se děje teď jsem nezažila. U mě začaly problémy už se zavedením klienta a pořád se to zhoršuje. Teď mi už ani nejde odinstalovat klient (to jsem čas od času dělala a hra se zase na nějakou dobu zlepšila), ale teď ta instalace už chce, abych za ní zaplatila. To je pro mě finančně neúnosné. Zvažuji že přestanu hrát.
     
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123, není zač ;)


    babiadaniel25b, také věříme, že bude brzy opraveno.
    Nicméně instalace Samostatného klienta je zdarma, žádné poplatky nejsou.
    Pokud používáš na odinstalaci program Revo uninstaller a vyskočí ti nabídka ke koupi, tak je to pouze reklama a nahoře je tlačítko Stáhnout, tím program upgraduješ na vyšší verzi. Buď můžeš kliknout na Stáhnout a program aktualizovat nebo zavři křížkem a používej jak jsi zvyklá.

    upload_2022-12-10_22-44-59.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    cool_b. tohle ocenil(a).
  7. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Omlouvám se a příspěvek jsem smazala.
     
  8. shorttynka

    shorttynka Pisálek fóra

    Chtěla jsem se zeptat, zda má i někdo jiný problém s mizením zakoupených florenů.
    Dnes po půlnoci jsem zakoupila balíček Zábava s kolem štěstí 7, zakoupené floreny se bez problémů přičetly, poté, co jsem ale navštívila protěžové údolí a vrátila se zpět na hlavní louku, připsané floreny zmizely, nepomohl restart ani odhlášení a opětovné přihlášení do hry. Dnes dopoledne po přihlášení do hry byly zakoupené floreny opět připsané a viditelné na kontě, ale po návštěvě protěžového údolí zakoupené floreny opět „zmizely“ a nejsou na kontě vidět. Restart ani odhlášení ze hry nepomáhá. Takže by se dalo říct, že zakoupené floreny si mizí a zase připisují, jak se jim zachce, nejspíš v důsledku problémů se zavedením protěžového údolí.
    Zajímalo by mě, zda jde o častější problém a zda se nějak řeší.
     
  9. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    děkuji za trpělivost i vysvětlování mých problémů, vyřešeno odstranil jsem v popelnicích jiné komodity a už to funguje
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    shorttynka

    Odpověděl jsem ti už ve vedlejším vlákně. Pro příště stačí vyčkat na odpověď a nezahlcovat fórum, stejným dotazem ve více vláknech.

    Ahoj Jaroslav469
    Není zač, hlavně že se povedlo, a funguje to jak má ;)
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  11. janibu

    janibu Rádoby autor

    Zdravím vás, taky se chci připojit k řešeným problémům, aby mohly být odstraněny.
    1, nefunguje horní lišta, tj. křížek na odhlášení, přihlášení na fórum (lze ze řádku pod farmou), nastavení farmy - všechny 3 ikonky, odhlašuji se , že se šipkou posunu o stránku zpět.
    2. Před pár dny jsem zjistila, že po přihlášení na tabletu se mi otevře stránka s farmou v tak velké velikosti, že ji nemohu vrátit zpět. Tudíž nelze hrát. Změnilo se něco?
    Hraji v Edge na počítači i na tabletu;)
    Děkuji
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj janibu

    Ad 1. problém s nefungující horní lištou je nahlášen a DEV pracují na opravě, prozatím pomáhá F5 a pro odhlášení tvůj způsob a nebo zavřít prohlížeč.
    Ad 2. problém na telefonu nebo tabletu je způsoben novým rámečkem.
    Problém jsme zmínili v reportu k novinkám, ale nevím jaký to bude mít efekt.
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  13. Radioaktivni

    Radioaktivni Pisálek fóra

    Dobrý den,při točení na farmářském kole štěstí se mi kolo nezastaví když kliknu na čtvereček a taky mi to nepřipisuje párty lístky,když je vytočím na párty kole,děkuji za odpověď.
     
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Radioaktivni, při kliknutí na tlačítko start se na kole štěstí spustí animace, takže použití čtverečku na zastavení není třeba používat. Kolo se zastaví automaticky.
    K připsání výhry 2x Párty lístek dochází ihned při spuštění kola, tak si většinou hráč nevšimne, že mu jsou již lístky připsané. Mrkni na tento příspěvek ZDE.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Dajako mi nejde poriadne mlieť tie sendviče.Ak ich chcem namlieť tak časomiera stojí alebo naskočí nehorázny čas.Musím stále stláčať F5.Už ma to prestáva baviť stále stláčať tú F5 a nefunguje skrátka ani tá nová plocha aj tam musím pri všetkom stláčať F5.
     
  16. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Měla bych dotaz-dokončuji ůkoly s novými zvířaty (prase,slepice,kůň) a v odměnách je brooster +1 akční,zůstane v liště nebo se hned aktivuje.Děkuji
     
  17. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj

    -Kuteno-
    , zatím bohužel není jiná možnost než při potížích restartovat hru. Na opravě se pracuje.


    babina51, booster na akční rostliny ti zůstane v inventáři a budeš ho moci použít až budeš chtít.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Dave Lister ďakujem za odpoveď.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  19. Radioaktivni

    Radioaktivni Pisálek fóra

    To právě chci aby se zastavilo hned,jak píšou ve FAQ
     
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -Kuteno-, není zač ;)


    Radioaktivni, předčasné zastavení kola není možné, je to dáno zřejmě zavedením novinek do hry, ono více věcí nyní nefunguje korektně.
    Výhra je stejně dána již v momentě roztočení kola. Zbytek je animace, takže stejně neovlivníš jaká výhra by měla padnout.
    Na okamžité protočení lístků využívám klávesu Esc na klávesnici a to tak že přejdu do města, otevřu kolo štěstí a roztočím ho, pak hned zmáčknu klávesu Esc a vrátí mě to zpět do města a tento postup opakuju. Lístky se odečítají a výhry připisují. Nic rychlejšího není.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    jitunka1444 a kamienka tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.