Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 12/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem evaasta67, 26/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ankajanko1

    ankajanko1 Perspektivní autor

    Prosím Vás, kde sa dá získať strom na super hnojivo? Myslím, či je nejaká úloha v družstve alebo nejak ináč?
     
  2. Scorpius

    Scorpius Obyvatel fóra

    ahoj ankajanko1,
    všetko o Super-obrovskom strome TU

    - dá sa získať z úlohy "Pracovité motýle"a z Debny so zázračnými stromami ... odkazy v popise stromu

    Peknú hru prajem ...
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj PampusikLenusik

    Bohužel také nejsem vševědoucí a musím se podívat do FAQ
    Třeba může vypadnou s beden, Bedna s dárky, Lov beden s poklady, Bedna řemeslníků, Bedna se smaragdy, Bedna s kletbami, Bedna s farmářskými zásobami IV, Bedna s obědovými svačinkami, Bedna s dárečky pro bonanzu, Bedna s farmářskými zásobami V, to je snad z beden vše, myslím si že ji dává ještě některý řádek v nebi.
    Samozřejmě ji můžeš koupit na trhu a nebo ti ji může poslat některý ze sousedů nebo přátel.

    Fajn hru pezt
     
    Pitrýsek47 a ankajanko1 tohle ocenili.
  4. ankajanko1

    ankajanko1 Perspektivní autor

    petz, ďakujem
     
  5. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    dakujem :)
     
  6. Vla10

    Vla10 Pisálek fóra

    Dobrý večer ,potřebuju poradit,na všech polích mám problém,když chci sklidit v pravém rohu pod počítadlem bodů vyskakuje okénko a já nemůžu sklidit.
     
  7. Scorpius

    Scorpius Obyvatel fóra

    Ahoj Vla10,
    choď do nastavení hry, rozšírené nastavenia a skús zapnúť "infobox na ukazovateli myši", malo by to pomôcť

    upload_2021-12-17_18-42-3.png

    Prajem peknú hru ...
     
  8. Vla10

    Vla10 Pisálek fóra

    Děkuju
     
  9. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Ahoj

    Může mi někdo poradit, která marmeláda nebo produkt nejvíc zvyšuje řemeslné body zkušenosti - snězením- u marmeládníka? Je to ibiškový džem a blahovičníkové želé?

    Dá se možnost rychlosti postupu v levelu (snězením produktu) poznat podle bodů v seznamu produktů ve FaQ? Pokud ano, tak podle kterých se to pozná? Kde to je napsané:
    a) Podle počtu bodů vylepšení řemesla nebo
    b) v řádku u protihodnota
    c) nebo jinak? a teda kde?


    Jednoduše řečeno co mám sníst k nejrychlejšímu postupu u marmeládníka?
    A co u květináře?


    Doteď mě řemesla moc nezajímala, ale hodlám se tomu pověnovat...

    Jen se modlím, aby mi nepadaly přísady do řemesel na kole štěstí - to nesnáším a mám toho mraky

    Dík

    Tribeca
     
    Naposledy upraveno: 18/12/21
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Tribeca*Borghski, postup u řemesel je možný použitím některých produktů, jaké produkty to jsou a kolik bodů získáš zjistíš ZDE. Také za přípravu řemeslných produktů získáváš body k postupu.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  11. Štika

    Štika Mistr fóra

    Ahoj
    Prosím kde najdu informaci co obsahuje Džinova truhla za nakupovací bonus? Děkuji

    Děkuji za odpověď i tobě pěknou hru,ahojky
     
    Naposledy upraveno: 19/12/21
  12. Scorpius

    Scorpius Obyvatel fóra

    Ahoj Štika,
    Džinova tuhla sa otvára ihneď po získaní, dáva jednu náhodnú položku, obsahuje toto:

    upload_2021-12-19_9-20-48.png

    Bližší popis v sekcii Banka ... Nakupovací bonus a Tabuľka odmien.

    Prajem peknú hru ...
     
  13. babička-květa

    babička-květa Aktivní autor

    Ahoj. Mám skromný dotaz. Nešlo by udělat, že by se nám otevíralo nejvíc 100beden najednou ?? Určitě nejsem sama komu se podařilo otevřít 1000beden s hnojem. Bohužel se mi to nestalo poprvé. Děkuji za odpověď a přeji pěkný zbytek neděle.
     
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babička-květa, chápu, že to určitě nepotěší když si hráč otevře všechny konkrétní bedny aniž by chtěl. Můžeme přidat do reportu. Nebo zkus založit zlepšovací návrh v příslušném vláknu.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    babička-květa tohle ocenil(a).
  15. babička-květa

    babička-květa Aktivní autor

    Dave Lister, děkuji za odpověď, ale založit zlepšovací návrh bohužel neumím.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Není zač ;), jinak založení nového zlepšovacího návrhu není nic složitého. Založíš nové vlákno kde popíšeš čeho se tvůj návrh týká a přidáš hlasování.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    babička-květa tohle ocenil(a).
  17. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Ahoj

    Dají se nějak vyfiltrovat položky v Jackově obchodě? Tzn na stromy, chlévy, dekorace ...? Aby si člověk mohl najít bez prohlížení celého sortimentu množství titěrných obrázků vyhledat všechny stromy nebo všechny chlévy apod. Ty desítky dekorací mi tam takhle docela zavazí a vyhledat mezi nima chlévy nebo třeba stromy trvá teda hodně dlouho

    Dík
     
  18. Scorpius

    Scorpius Obyvatel fóra

    Ahoj Tribeca*Borghski,

    obávam sa, že v Jackovom obchode momentálne neexistuje možnosť triedenia/filtrovania položiek.
    Pozitívom je, že ich tam na rozdiel Farmy či Bahamy, nie je zatiaľ až tak veľa.

    Prípadne môžeš založiť zlepšovací návrh v tomto vlákne.


    Prajem peknú hru ...
     
  19. stevis1

    stevis1 Zelenáč fóra

    Chcem sa opýtať či sa stalo niekomu zo Slovenska, že sa mu zmenila platobná mena na české koruny.žý
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj stevis1

    Ano stalo se to co víme ještě jedné hráčce, jak jsem ti psal do pošty, kontaktuj prosím herní podporu. Při vyplňování formuláře nezadávej problém s platbou, ale zvol obecné dotazy a popiš svůj problém.

    Fajn hru pezt
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.