Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 12/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem evaasta67, 26/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. LadyZet

    LadyZet Pisálek fóra

    Ahoj. Poradíte mi zda existuje nějaký způsob jak odehrát všechny pokusy na farmářském kole najednou? Vím že to dřív šlo, ale pár let jsem nehrála a nějak jsem to pozapomněla. Točit to po jednom je ubíjející. Díky.
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj LadyZet

    Všechny najednou protočit nejdou, pouze existuje tzv. urychlení, buď lze využít kliknutím na volné zatočení v inventáři tím dojde k přesměrování na kolo štěstí, kde klikneš na start a hned vzápětí klikneš na klávesu ESC, tím se vrátíš do inventáře a zase klikneš na volné zatočení a tak pořád dokola, Výhoda je že nečekáš na dokončení animace. Toto lze praktikovat i při přechodu na kolo štěstí přímo z mapy.
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  4. .jozefinapizgovaguza

    .jozefinapizgovaguza Rádoby autor

    prosim občas mi poprehadzuje riadky na fazuli ,prečo ?pracne si to ukladam podla casu a ono si to prehadže
     
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj .jozefinapizgovaguza, kolega na podobný problém reagoval ZDE.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  6. babioli

    babioli Osvícený autor

    Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli v VI úkolu Sušenek nemá být místo "šajvěj" salvěj.
     
  7. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Dobrý den, děkujeme. Ve hře je samozřejmě šalvěj.
    Zajistím opravu.

    danda-vnovis
     
  8. babioli

    babioli Osvícený autor

    myslela jsem si to. děkuji
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  9. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    A již opraveno :) příjemnou hru danda-vnovis
     
  10. ratatule70

    ratatule70 Pisálek fóra

    Ahoj, kde prosím najdu nějaké vysvětlení k arboretu, výrobně a zvěřinci. Ve stálých úkolech jsem splnila arboretum II a mám stále k dispozici 8 sazenic stromů. Kolik je maximum. Změní se něco když dokončím arboretum III a arboretum IV?
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ratatule70

    Vše o skladištích tedy i arboretu najdeš v tomto vlákně ve FAQ Skladiště: Zvěřinec, Arboretum, Výrobna
    Jedno arboretum pojme maximálně 8 stromů pokud je rozšířeno na maximum, můžeš si pořídit také další arboreta ve farmářském obchodě.
     
  12. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Ahoj nejdou mi odtajnit na lesní m.dva stromy co s tím prosím.Děkuji

    Děkuji
     
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj danielka0000, problém s odtajňováním stromů je nahlášen a pracuje se na jeho odstranění. Zatím prosím o trpělivost, snad se podaří vyřešit co nejdříve.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    danielka0000 tohle ocenil(a).
  14. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    ahojte. len tak zo zvedavosti, piratska zatoka mava v ponuke aj johna citrona? nemyslim v truhle, tak normalne medzi tymi siestimi predmetmi. ci ma vobec zmysel tam pozerat, ked zhanam len to :)
     
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj PampusikLenusik, v Pirátské zátoce lze koupit předměty z Farmářského obchodu se slevou. John Citrón v nich bohužel není.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    PampusikLenusik tohle ocenil(a).
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK


    Problém s odtajněním podivuhodných stromů je odstraněn. Doporučuji se odhlásit a znovu přihlásit do hry. ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    danielka0000 tohle ocenil(a).
  17. Ariadnan

    Ariadnan Pisálek fóra

    Nazdar

    potřebuji vědět jak mám zjistit jestli vlastním určitou dekoraci pokud je postavená na ploše- aniž by se musela bourat celá plocha s dekoracemi. Pokud se na to někdo už ptal tak sry, ale nemůžu číst diskuze od začátku do konce. Mám i jiné vyžití.

    potřebuji vědět jestli můžu sousedům a přátelům poslat hnojivo, krmivo, krejcary nebo floreny.

    Děkuji
     
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Ariadnan, podívej se na plochy kde máš dekorace a pokus se ji najít, totéž platí i o magickém stonku, protože hledanou dekoraci můžeš mít umístěnou tam. Poslední možnost je kontaktovat herní podporu a požádat o nalezení.

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<


    Informace o dárcích najdeš ZDE. Také se dají posílat některé řemeslné produkty ze Stodoly-Zásobárna. Když klikneš na produkt, tak poznáš jestli jde darovat. Zaktivní se ikona dárku.

    upload_2021-12-12_12-43-0.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  19. trapka

    trapka Rádoby autor

    Ahoj prosím o radu dnes jsem dodělala zvěřinec č3 ale na farmě ho nikde nemohu najít abych mohla umístit prosím kde ho hledat děkuji
     
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj trapka, pokud myslíš úkol v Družstvu, tak tam se dají získat stavební plány na rozšíření Zvěřince nikoliv Zvěřinec jako takový.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.