Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 12/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem evaasta67, 26/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. zkroftova

    zkroftova Rádoby autor

    Ahoj, jak uplatnit banány, když opičí chrám je pořád plný, neotvírá se a nejde nic otevřít?
    Díky za zprávu.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zkroftova

    A nějak ti tam zavazejí ?
    Tak jich mám hromadu navíc, cca 10 tis. a nijak tam nevadí.
    Někomu chybí, někdo jich má přebytek.
    Je třeba počkat, třeba se něco zase přidá do chrámu k otevření.

    Fajn hru pezt
     
  4. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Zdravím! Mám zde jen rychlý dotaz na předpověď počasí, a to jestli nevíte, kdy nám na farmě napadne sníh? :) (ať si ho užiju alespoň někde :D)
     
    moncicak7070 a evainfo tohle ocenili.
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj činčilka12, o změně počasí nemáme žádné informace. Pokud by měla přijít chumelenice, budeme o tom včas informovat ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  6. -petruska21-

    -petruska21- Zelenáč fóra

    Chci se zeptat proč Santovy rychlosaně nelítají????
     
    Kudrnová tohle ocenil(a).
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -petruska21-

    Animace u některých dekorací, které nefungují jsou nahlášeny k opravě, kdy to bude opraveno v tuto chvíli nevíme.

    Fajn hru pezt
     
  8. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Nelétá ani balón. :(
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No chce to ještě i zasněženou farmičku :p už vidím Santu, jak se bude prohánět po farmičce s párem tažných volů xD :p

     
    Kudrnová tohle ocenil(a).
  10. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    @Dave Lister děkuji, tak snad už brzy, budu vyhlížet :)
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    činčilka12, není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  12. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,asi nepíšu na správné místo,ale na farmě mi samovolně mizí horní lišta,lítá si tam, jak se jí zlíbí,je to jenom můj problém nebo ho mají i ostatní.Díky za info.
     
  13. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    romanafa, asi nás bude víc, já jsem si toho taky všimla. Nijak mi to nepřekáží, ale tahá to oči.
     
    romanafa tohle ocenil(a).
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj romanafa a -družstvo-

    Tento problém se vyskytne pokud vejdete do akce Průvod neonové noci a potom se vrátíte na farmu, ale po přejití na jinou plochu už se to vrátí do normálu.

    Fajn hru pezt
     
    romanafa tohle ocenil(a).
  15. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Ahoj petz,na žádné ploše lištu nemám,ale až akce skončí,tak to bude doufám v pořádkuxD
     
  16. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Ahoj petz,
    já mám akci splněnou hned první den, nemám potřebu tam chodit, ale po zkoušce, ano po nahlídnutí do této akce to dělá taky.
    Jenže já nevím, po čem mi to dělalo, ale nijak mi žíly nerve. Spíš jsem reagovala na příspěvek romanafy,,
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    romanafa

    Po aktualizaci hry by to mělo být v pořádku ta lišta
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak já to mám s horní lištou také tak, když doplním do akce, tak to zlobí a pak to samovolně přejde, asi tím přechodem z plochy na plochu, ale dá se s tím žít xD
     
    pezt tohle ocenil(a).
  19. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Ahojte

    při téměř každém otvírání-načítání farmeramy ale dokonce u už otevřené Farmy mně při přechodu z plochy na plochu na Farmeramě při načítání další plochy hry naskakuje okno "od 60 levelu máš k dispozici komfortní pole" nebo že lze aktivovat řemeslo alchymista a jiné kecy. Strašně to už tak pomalou hru - teda načítání obrazovky zpomaluje.
    Jde tyto k ničemu hlášky nějak vypnout? Opravdu takové blbosti asi není třeba pokaždé mít při načítání plochy na obrazovce

    Dík za radu
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Tribeca*Borghski

    Tyhle ty hlášky vypnout nelze. A nijak hru nezpomalují, pouze vyplňují čas načítání, který je dán pomalým hardwarem a nebo pomalým internetovým připojením, nebo kombinací obojího, popřípadě nevyladěností počítače
    Nevím jestli hraješ v klientovi nebo v prohlížeči a pokud v prohlížeči tak v jakém ?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.