Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 12/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem rybářka7070, 25/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    cerna76, není zač ;). Zkus vyzkoušet přihlášení, mělo by být vše v pořádku.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. panimarie

    panimarie Zelenáč fóra

    Dobrý den,každý den se s tím zkouším sžít,ale vůbec se mi to nelíbí,což by se dalo ještě překousnout,ale něco i nefunguje.Např.zadávání výroby jídla do mlýna.Takže se vždy vrátím ke starému Fleshi.Neumím si představit,že budu bojovat příští rok s jiným prohlížečem.Je to všechno pomalé,minule jsem odehrála na prvním poli sklizeň,naštvalo mě to,přepla jsem na flash a tam mi toho na 1.poli polovina zbyla.Tak já nevím,vypadá to na konec hry...
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj panimarie

    Neházej flintu do žita, počkej na klienta ke stažení, a ona se zlepší i hra v prohlížeči, jen je potřeba vydržet než se to vše doladí.

    Fajn hru pezt
     
  4. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Prosím pěkně nemohu v archívu dohledat odpověď na otázku V jakou krajinu zázraků se FARMEREMA proměnila v prosinci 2014?
    Už to hledám půl hodiny a nemohu to najít. Díky za pomoc
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    zejdy66 v krajinu sušenek
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zejdy66

    Je to Sušenková krajina zázraků

    Fajn hru pezt
     
  7. form22

    form22 Rádoby autor

    Ahoj.Potřebovala bych přístřešek pro kachny do stonku.Mám pěkný přístřešek pro kachny a elegantní přístřešek pro kachny.Dají se nějak rozložit,abych získala jen ten přístřešek?Děkuji
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj form22

    Rozložit to nelze, dříve to dělali na podpoře, když jsi napsal. Můžeš zkusit jestli ti ještě kolegové na podpoře vyhoví.

    Fajn hru pezt
     
  9. form22

    form22 Rádoby autor

    Děkuji
     
  10. -79tyna-

    -79tyna- Zelenáč fóra

    Ahoj. Bylo tady napsáno, že půjde vyzvednout dárek ze dne, kdy to nešlo, ale ani dnes dárek vyzvednout nejde , proč?
     
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -79tyna-, kvůli včerejším údržbě došlo k posunutí opravného scriptu na dnešek, mrkni ZDE (klikni). Určitě se dočkáme ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  12. Claireboss

    Claireboss Pisálek fóra

    Tak jsem si toho Klienta ke stažení stáhla, nainstalovala - a místo zázračného zrychlení jsem se dočkala pouze toho, že po přihlášení (správný účet i heslo) na mne vystartovala hláška, že takový účet neexistuje!!!!! To má být to zlepšení?!?!?!?
    No, tak to potěš koště...
     
  13. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Stáhla jsem si klienta, ale okno nejde dát na celou obrazovku. Takže hodně velké zmenšení. Bude to opraveno?
     
    malanek70 a streda69 tohle ocenili.
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj

    Claireboss, zadával jsem ručně a jednou se spletl a nepřihlásil se. Pokud zadáš správně přihlašovací údaje, tak by jsi se měla přihlásit. Zkus použít CTR+C a CTRL+V. Pozor ale na mezery.

    bubla321
    , maximální zoom lze nastavit na 175%. Více nejde. Klient je pak skoro přes celou obrazovku.

    [​IMG]
    [​IMG]


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  15. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Tak zoom mi skočí na 125 a to je na můj notebook zase trochu moc. Nic mezi tím nejde.
     
  16. rakkos

    rakkos Rádoby autor

    Mám dotaz: v Unity a Klientovi se mi hodně zahřívá notebook,máte to někdo také?
     
  17. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Ahoj. Proč mě při přihlášení z klienta do fóra háže na Explorer, který normálně nepoužívám a pokud jsem dobře četl tak nebude na něm ani farma fungovat? A druhý dotaz: Jak postupovat, když budu chtít hrát na jiném počítači, kde klienta nebudu mít staženého a Unity na něm taky nepůjde. Ne vždy hraji z domova a při náročnosti akcí nemám šanci tyto plnit pokud budu odkázán jen na svůj PC. A stahovat něco na cizím PC není úplně možné...
     
  18. Gassy

    Gassy Perspektivní autor

    Prosím jak aktivovat povolení zasílání buletinu.
     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Gassy, otevřeš nastavení účtu a tam vybereš "informáční bulletin", zvolíš Ano a uložíš.


    upload_2020-12-10_18-53-34.png
    upload_2020-12-10_18-55-0.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  20. Gassy

    Gassy Perspektivní autor

    Moc děkuji.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.