Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 12/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem rybářka7070, 25/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. honzik1987

    honzik1987 Pisálek fóra

    V nabídce rostlin mám už dlouho kapradí, které se nedá koupit na trhu ani v denní nabídce rostlin. Kde se dá sehnat třeba aspoň jedna rostlinka na namnožení. Štve mě ta nula v seznamu. Honza
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj honzik1987

    Rostlina Kapradí se dá koupit od 70 levelu na trhu a nebo lze získat semínka také z dekorace Dávkovač kapradí

    Fajn hru pezt
     
  3. honzik1987

    honzik1987 Pisálek fóra

    Díky, tak to jsem špatně hledal, už ho mám...
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    honzik1987

    Není zač ;), hlavně že jsi našel :)
     
  5. farmicka.86

    farmicka.86 Pisálek fóra

    Ahoj, všichni z mojí rodiny mají dekoraci, která dává Pinkie Pie koláč na prodlužování bonusů. Já začala hrát později, tak jsem ji už nemohla získat v akci a nedá se s ní obchodovat. Kde se dá sehnat recept na Pinkie Pie koláč? Prý se dá vyrobit v řemeslnické čtvrti, nejspíš v pekárně...
     
  6. Brugginno

    Brugginno Perspektivní autor

    vyrobíš si ho u pekaře v 5.stupni
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmicka.86

    Ano Pinkie Pie koláč se dá vyrobit v 5. stupni pekaře, nicméně recept se koupit nedá, dal se získat v akci My little pony.
    Produkt se dá koupit na trhu.

    Fajn hru pezt
     
  8. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Dobrý den, proč pořád vypadává farma nedá se přihlásit,trvá pořád ta údržba ,už tam ale nemám video na koukání a je tam už přihlásit se ale nejde to děkuji
     
  9. mirka0101

    mirka0101 Zelenáč fóra

    taky mi to dělá
     
  10. maminka52

    maminka52 Zelenáč fóra

    Mam problém.Po údržbě se nenačtu na mou farmu.
     
  11. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Myslím, že údržba ještě neskončila nebo se mýlím? Taky se na farmu nedostanu.
     
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, stále ještě probíhá údržba hry. Až bude ukončena, vše se dozvíte. ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  13. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Děkuji myslela jsem si to. Hlavně ať to dobře dopadne a můžeme pohodově hrát. Držím palce.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už to konečně naběhlo, ale nedá se v tom vůbec nic dělat, přejít z plochy na plochu nejde, kombajn trvá minuty, snad to zítra už půjde
     
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    polacka, není zač. Děkujeme. Také čekám :)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No konečně naběhlo alespoň forum, ale farmička má zase 503 :( tak už nečekám, jdu nachystat zob a pokorně zalézt ke slepicím, ráno s nimi musím vstávat :p xD
     
  17. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    Tak doufám, že to zprovozní brzy po problémech po údržbě. Nerada bych přišla o dnešní dárek z kalendáře a mých 1300+ dní za každodenní přihlášení do hry u Kubíka. Dnes jsem se ještě do hry nedostala - chodím do práce a když nedělám akci, tak šetřím mobilní data, zároveň potřebuji jít brzy spát, protože do té práce budu zase ve 3:30 vstávat.
    Bude nějaká kompenzace, když to nezprovozní v rozumném čase?
     
    Naposledy upraveno: 8/12/20
  18. -Tonda1-

    -Tonda1- Rádoby autor

    Když se dnes dlouhodobě nedá přihlásit, tak jak to bude s adventním kalendářem? Snad se nebudou platit floreny, když není denní dárek odebrán, vinou hráče..
     
    milcok tohle ocenil(a).
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -Tonda1-. Bohužel se vyskytly technické problémy viz oznámení ZDE (klikni). Jak a nebo zda-li bude toto řešeno zatím nevíme. Určitě se vše dozvíš jak jen to bude možné.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -Tonda1-

    To bohužel v tuto chvíli nevíme, poslední oficiální informace přišla viz oznámení, které ti tu dával kolega.
    Až budeme něco vědět určite se dozvíte v oficiálním oznámení.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.