Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 12/2019

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem petrusena, 29/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -AKIAARCI-

    -AKIAARCI- Pisálek fóra

    Ahoj mám problém už od včerejška s výběhy hus, nemůžu na ně umístit oranžové upgrady, růžový a červený mi jde ale oranžový ne, u jiných zvířat tento problém nemám.Děkuji za odpověd.
     
  2. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -AKIAARCI- pravděpodobně jsi oranžové husy získala v nějaké akci. Zkus je položit na plochu bez základu. Po zbourání se rozloží na základ a Up

    Přeji fajn hru
     
    -AKIAARCI- tohle ocenil(a).
  3. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Ahoj, zdravím, mám dotaz ohledně baha opičí chrám. Mám tam několik polí která se nedají ani při dosažení banánů otevřít, může mi někdo poradit proč? Díky. Hezký den
     
  4. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pinda_ada - sochy v opičím chrámu se musí otvírat postupně. Nelze je přeskakovat. Určitě ti to píše "Abys mohl aktivovat tuto starověkou sochu potřebuješ: .......................... - socha" Proto aktivuj nejprve požadovanou sochu a pak sochu co potřebuješ.

    Přeji fajn hru
     
  5. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Farmářka_X
    Ale já mám vše aktivované a nic mi to tam nepíše právě, tak napři.1 kolečko tak nahoře 2 na konci nejdou, 2. uprostřed na konci nejde, 5. nahoře poslední 2 nejdou, 6.nahoře konec a dole poslední 2 a tak

    **Odstraněna citace**
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/1/20
  6. dasah53

    dasah53 Rádoby autor

    Ahoj, mám dotaz . Proč mi nejde nasadit oranžový husí výběh na základní (ani po vypnutí a zapnutí farmy) a červený a žlutý jo ? Děkuji :)
     
  7. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pinda-ada - pokud máš na mysli "sochy" označené na obrázku, tak ty opravdu aktivovat nelze. Jsou to prázdné pozice

    [​IMG]

    PS: necituj jpříspěvek pod který píšeš. Stačí oslovení
    -------------------------------------------------

    Ahoj dasah53 - pravděpodobně jsi oranžové husy získala v nějaké akci. Zkus je položit na plochu bez základu. Po zbourání se rozloží na základ a Up

    Přeji fajn hru
     
  8. -AKIAARCI-

    -AKIAARCI- Pisálek fóra

    Ještě bych dneska měla jeden dotaz, je to sice stará záležitost ale ještě jsem nepřišla na to jakou dekoraci mám použít na upgrade Dám na stromě. Děkuji za odpověd.
     
  9. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -AKIAARCI- upgrade Dám na stromě použiješ na dekoraci Dům na stromě a jeho upgrady. Jen pozor ve hře jsou dvě dekorace se stejným názvem

    [​IMG]

    Přeji fajn hru
     
    -AKIAARCI- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.