Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 12/2019

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem petrusena, 29/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dencice

    dencice Stálice fóra

    Farmářka_X

    děkuji, to holt neva,ale mám ty postavy co jsou špatně dodělat nějak nebo co s tím....

    ***Odstraněná zbytečná citace****
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/1/20
  2. petrusena

    petrusena Pisálek fóra

    Ahojky, zakoupila jsem si řádek v nebi - Silvestr. Bohužel, předepsané dekorace vůbec nemám. Bylo při koupi napsáno, že jsou to starší dekorace, ale nemohu je nikde najít. Hraji každý den, téměř od samého vzniku farmy. Poradíte mi prosím, kde se dají sehnat ?

    Děkuji moc za odpověď, zkusím, zda mi pomohou. Přeji hezký zbytek dne :)
     
    Naposledy upraveno: 3/1/20
  3. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dencice - bohužel nevím v jakém stádiu rozpracovanosti máš postavy. Pokud postava již nevyžaduje některý ze stupňů vyučení pak už na postavě "pracovat" nemusíš

    PS: pokud reaguješ na příspěvek, který je bezprostředně nad tvým tak prosím nepoužívej citaci. Stačí oslovení

    --------------------------------------

    Ahoj petrusena - při koupi řádku byly v nabídce i balíčky obsahující potřebné dekorace. Nevím, zda jsi již dříve některý z balíčku zakoupila. Můžeš kontaktovat herní podporu a ta ti může prověřit, zda dekorace vlastníš. >>KLIK ZDE<<

    Přeji fajn hru
     
  4. Roletacka

    Roletacka Pisálek fóra

    Ahoj, prosím o radu. Marně hledám na Baha vlnovec. Určitě jsem ho měla, protože ve stodole mám 540 plodů vlnovce. Je možné, že se mi někam ztratil? Nebo lze někde dohledat, co se s ním stalo? Předem děkuji za odpověď.
     
  5. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Roletacka - zkus se podívat, zda vlnovec nemáš třeba v arboretu. Pokud jej opravdu nemůžeš najít kontaktuj herní odporu. Oni ti můžou pomoci zjistit co se s vlnovcem stalo >>KLIK ZDE<<

    Přeji fajn hru
     
  6. babka7

    babka7 Pisálek fóra

    prosim kde zoženiem bublinku dákujem
     
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj babka7,

    Produkt bublinky produkuje Výrobna bublinek a ta se dala získat v akci Blázni do zvířat.
    Momentálně nijak získat nejde, pouze lze produkt koupit na trhu, pokud ho někdo prodává.
     
  8. smoula44

    smoula44 Pisálek fóra

    ahoj šmoula prosim kde najdu ten bonusovy kod děkuji

     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/1/20
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoula44

    Příště prosím stačí napsat jeden příspěvek.
    Momentálně není žádný bonusový kód aktivní.

    Fajn hru pezt
     
  10. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Dobrý večer kde zjistím od kdy hraji farmeramu?
     
  11. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -popelka1- zjistíš to podle e-mailu, který ti přišel při registraci. Pokud jej nemáš zkus se podívat do alba na první nálepku z tutorialu. Pokud to není příliš dlouho tak je tam vidět datum
    [​IMG]

    Přeji fajn hru
     
  12. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Farmářka_x tuto nálepku mám,neni tam napsáno ani odemčeno ani datum nevadí.A email už dávno mám smazaní.
     
  13. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -popelka1- bohužel jinou radu pro tebe nemám

    Přeji fajn hru
     
  14. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    -popelka1-jestli můžu poradit-klik na svůj příspěvek a ukáže se datum přihlášení do hry-u tebe je to25.8 2014
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hanči54

    Bohužel datum, které je na profilu zde na fóru, neodpovídá datu registrace do hry. Jelikož fórum migrovalo, tak tam mají déle hrající hráči, datum přihlášení na nové fórum.

    Fajn hru pezt
     
  16. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Já jsem to kontrolovala podle sebe a já mám datum dobře,zapsala jsem si to,i podle emailu.
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    hanči54

    Já mám datum zde na fóru, 25.8.2014 s mým herním účtem, to je stejné datum jako má -popelka1-, to je zajímavé že ?
    Ale skutečné datum registrace do hry mám 14.10.2010. Takže toto datum není pro déle hrající hráče směrodatné. Ti co se registrovali do hry před 25.8.2014 to nepoznají. A také všichni hráči hned první den po registraci nemusí přijít na fórum, aby to odpovídalo přihlášení do hry.
     
    Veselka a MatysekKamilek tohle ocenili.
  18. alenal

    alenal Stálice fóra

    Chtěla jsem se zaptat na co je solo výběh. Hraju dlouho, ale nikdy jsem to na nic nepoužila. Děkuji za odpověď
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj alenal
    Já ho také nikdy nepoužil :D.
    Sólo výběh a výběh pro stádo slouží k umístění šlechtěnců někde na plochu do těchto výběhů, tyto výběhy potom produkují BZ/TBZ dle jednotlivých šlechtěnců.
    Vše najdeš ve FAQ Sólo výběh a Výběh pro stádo

    Fajn hru pezt
     
  20. akyraa

    akyraa Aktivní autor

    Ahoj, mám dotaz. obecně se ptám na řádky, které by měli být jednou za rok z dekorací denní bonus. Ptám se jestli byli, mě se totiž v nebi neobjevili. vždy se tam ukázali jen ke koupi. díky
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.