Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Bedlivé_oko, 7/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Byl bych opatrný ve chválení.Při plnění sezónních zakázek byl nutný jeden restart.A to sem fakt čekal docela dlouho.Zakázky se u Ary tvářily jako splněné ,po restartu jsem je musel plnit znova.
    V Alpách je nutné se obrnit trpělivostí,neboť kombajn,trhovci,konventor....reagují až po nějaké chvíli! Zakázky u Alpských trhovců se mi podařilo splnit také na 2xTudíž bych to na akci moc nesváděl!Problém bude někde jinde!
    No nic,musíme zatnout zuby a vydržet!8)
    Jedu po celou dobu v EDGE(notebok+mobil).
    Na zkušební farmě i v UPX(mobil).
     
    Naposledy upraveno: 30/1/24
    Jonsdorf, slechtajara a Prepperka tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Taky bych řekla, že jen akcí to není, hra se zadrhává :p, občas blbne přechod z plochy na plochu a vybrání dárků, ať od Kubíka, tak i z kalendáře, o alpách vůbec nemluvě, tam je to kapitola sama od sebe, tam to drhne opravdu dost, takže nejen akci spravit, ale i celou farmu jako takovou. Je to sice rychlejší, než to bylo s akcí, ale drhne to stále
     
  3. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, u mě je vše v pořádku .... farma jede skvěle, přechody žádný problém a alpy sviští jako na lyžích ;). Klienta jsem nikdy nestahovala, neustále hraji v Edge ;)
     
    Prepperka tohle ocenil(a).
  4. Nunca1960

    Nunca1960 Rádoby autor

    nechápu to bez F5 nic nezmůžu už ani otevření beden se seká jedna hrůza
     
    kulička tohle ocenil(a).
  5. kulička

    kulička Rádoby autor

    Seká se to jak v klientovi tak ve Firefoxu. Na Farmě i v údolí.

    Nyní po večerní sklizni je vše v naprostém pořádku, běželo to jako po másle. :D
     
    Naposledy upraveno: 30/1/24
  6. .pája78.

    .pája78. Zelenáč fóra

    Prosím z jakého podivuhodného výběhu se dala získat sýkořice vousatá ? Děkuji
     
  7. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj .pája78.
    sýkořice vousatá je z akce Blázni do zvířat - více info zde
     
  8. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Dnes úplně v pohodě.Takže farma běží,jak má.Díky. Akci jsem taky zmákla už dřív i s točenýma kytičkama. Bylo to na dlouho,ale šlo.
    Hezký den Vám všem!!!
     
    dedek1947CSA a bačkora85 tohle ocenili.
  9. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Zdravím, odjíždím na 5 dnů mimo, mám Prémium plus, když zakliknu samosběr stromů, budou se sklízet i floreňáky? Děkuji

    EDIT: děkuji, tak nějak jsem to očekávalaxD
     
    Naposledy upraveno: 31/1/24
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lumat85, Florenový strom je dekorace, takže toho se samosběr netýká.


    EDIT: Není strom jako strom 8). Rád jsem pomohl ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 31/1/24
    lacrima, lumat85 a bačkora85 tohle ocenili.
  11. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Seká se hra stále na kole neštěstí a v Protěžovém údolí. Jenom jako info.
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  12. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, mě farma jede dobře, bez jakéhokoliv sekání ;). Pro info :).
     
  13. Dagmaruša

    Dagmaruša Pisálek fóra

    Mě to také pořád zlobí, musím často restartovat, no je to lepší než pře tím ale pořád nejede tak jako dřív
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  14. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    trochu se hra zlepšila, ale jenom akcí to nebylo. Stále to není ono, přechody z jedné plochy na druhou se načítají pomalu a je nutný restart. O protěžovém údolí ani nemluvím, tam je to katastrofa.
     
    babička-květa a Jonsdorf tohle ocenili.
  15. enrikea

    enrikea Aktivní autor

    Zdravím farmáři jakto že já nemám narozeninový dárek? Moji dva synové farmu hraji jednou nebo parkrát do roka a ti dostali vsechny tři řady na magickém stonku,Ja hraji poctivě a dárek nemám....
     
  16. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj enrikeo,
    jak můžeš vidět z obrázku níže, aktivací Narozeninového dárku získáš především 3 řádky do stonku (do nich umístíš 3 x 4 dekorace za dosažení 21 dne v měsíci v Každodenním dárku)...
    upload_2024-1-31_16-24-47.png
    Součástí je i jedna dekorace 1x2 s odměnou 1 floren za 22 hodin (sklidit ji možné je 10x).

    A malá poznámka nakonec: Pokud chceš něco doplnit ke svému původnímu dotazu, použij dole pod svým příspěvkem odkaz Upravit a nevkládej hned pod svůj příspěvek další. Poradím ti: Klikni na Upravit svůj druhý příspěvek, zkopíruj jeho obsah do schránky, opusť příspěvek bez uložení, následně zvol Upravit pod svým prvním příspěvkem a vlož do něho obsah schránky. Pak dej uložit. A nakonec prosím odstraň svůj druhý příspěvek.
    Snad je můj návod pochopitelný. Doufám, že zareaguješ dostatečně rychle, abychom se nemuseli do věci vložit my, moderátoři, s následným možným "bodovým ohodnocením". ;)

    EDIT: pokud jsi skutečně Narozeninový dárek vybrala a nemáš řádky "Narozeniny 2024" 1, 2, 3 můžeš kontaktovat technickou podporu (jak na to, najdeš zde)

    Poděkování: Děkuji za odstranění příspěvku. Sice jsi zvolila jiný postup a já teď vypadám tak trochu, jak kdybych reagoval na neexistující příspěvek, ale nevadí, hlavně že jsi odstranila včas multipost. Ještě jednou děkuji.
     
  17. kocour49

    kocour49 Pisálek fóra

    Prosím o radu, kde najdu "můj narozeninový dárek", nikde nic nenacházím? Děkuji.
     
  18. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kocoure49,
    podívej se na mou odpověď na stejný dotaz o kousek výše (přímo nad tvým dotazem), prosím...;)
     
    bačkora85 a Y_n_O tohle ocenili.
  19. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Zdravím, proč bylo prosím odstraněno tlačítko informací, co můžeme z bedny získat? Teď nevím, které bedny nemám otevírat, jelikož některé položky (hnojivo, lístky na kolo štěstí) se nepřipisují nad limit. Aktualizovat hru jsem zkoušela. Díky
    [​IMG]
    PS: existuje možnost zmenšit obrázek, co přidávám na fórum, nebo se musím spokojit s defaultním obřím nastavením?

    edit: děkuji @Dob
     
    Naposledy upraveno: 1/2/24
  20. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    činčilka12 zmíněné tlačítko odstraněno nebylo a stále je ve hře. Pokud se ti nenačítá ani po novém přihlášení, tak doporučuji zkusit pročistit prohlížeč.

    Přímo na fóru obrázek zmenšit nelze. Pokud je moc velký, tak jej můžeš vložit jako spoiler.
     
    činčilka12 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.