Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Bedlivé_oko, 7/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vinetů68

    vinetů68 Rádoby autor

    opravdu stim neco delejte davate moc ukolu na jednou a puzle nejdou vubec skladat porad kytka tak ze so to neda asi ani stihnou udelat,tyhle problemy na farme jsou od listopadu,opravdu je to na nervy uz stim neco delejte nebo to prestane lidi bavit.
     
  2. Mičurin75

    Mičurin75 Pisálek fóra

    Ahojky, prosím, chci se zeptat, zda už se blíží zase pořádná hra. Hraji od samého začátku, ale co se děje po spuštění akce " Narozeninová zábava " je masakr. Nic takového jsem za všechna leta ještě nezažila : 2 kliky a F5 nebo restart. Skládání puzzle jednoho obrázku přibližně 20 minut a to musím mít hodně štěstí!!!!! Už se vše seká nejen na plochách, ale i při nákupu plodin na hlavní louce. Mám pocit, že hra je den ode dne méně hratelná.... Nechci přestat hrát, ale takhle to fakt nejde.....
     
  3. Vasta54

    Vasta54 Rádoby autor

    To je hrozné,takto se nedá hrát,nekonečné načítání,šíleně pomalé.
     
    apolenkax a babička-květa tohle ocenili.
  4. -verter-

    -verter- Zelenáč fóra

    taky se mi to seká.hrozné
     
    apolenkax a babička-květa tohle ocenili.
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hrát se mi jakeš takeš daří. Beru to zatím jen jako zatěžkávací zkoušku mé trpělivosti a výkonnosti mého PC dědy. Sázet a sklízet jde, pokud počkám, až se dotočí kytka při sklizních ploch, řádků, ploch s dekoracemi, při zasetí, zalití, hnojení. Však ten divočák se zlatým zubem říká, že třicet vteřin se zdá jako moc dlouhá doba xD
    No, s minihrou v současné akci je to horší, tu jsem zatím vzdala.
    Hraju v klientovi, prohlížeče můj PC děda posledních pár týdnů těžce ignoruje... :)
     
  6. -pody-

    -pody- Rádoby autor

    Je to hrůza a děs. To jste se vycajchovali k výročí.
     
    hanynkach, babička-květa a polacka tohle ocenili.
  7. nada1968

    nada1968 Pisálek fóra

    Děsný a to tam dáváte mise a ještě sázení na 6h hrůza to si myslíte že člověk vám bude rvát peníze do hry když se neumíte postarat aby to fungovalo a ještě mise na takové dlouhé sázení asi neuvažuji ti co to sem dávají že lidé u te ho nesedí celí den ale že chodí do práce a tak to nestíhají tak je to uplně na prd takové mise nejde poklidit ani jedno blbé pole bez sekání už několik dní hruuuuza
     
    hanynkach, janesy a elen22* tohle ocenili.
  8. minka3

    minka3 Pisálek fóra

    Půl roku jsem nehrála, štvaly mě problémy s hrou...vrátila jsem se a ejhle, ono to je ještě horší, než to bylo a rady o pomalém netu, líném pc odmítám, dostala jsem fungl nový notebook k vánocům a myslím, že půjdu hrát něco, kde hra funguje, kde se nemusí dokola restartovat, kde to frčí...copak asi dělá technická podpora a tým "odborníků" na zlepšení????
     
    sejda621, houdou a ejitka tohle ocenili.
  9. houdou

    houdou Zelenáč fóra

    ano, taky přestanu hrát už mě to nebaví, hraji už přez 10 let je to škoda no nechápu proč s tím nedělají, jsou tam asi neschopní
     
    darinamandarina a polacka tohle ocenili.
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Dnes to už balím.Už ma to nebaví odhlasovať sa alebo stláčať F5.
     
  11. evaka

    evaka Zelenáč fóra

    Dva dny a žádná náprava...
     
    hanynkach tohle ocenil(a).
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím
    Již velmi dávno sem si na cvičné farmě všimnul,že jsou problémy s ruční sklizní u některých políček.Tak se ptám jestli se to už někdy v minulosti neřešilo a zda bude nějaká náprava.
    Problémové políčko na hlavní louce(nesklizená švestka) a v parku(noční můra):
    [​IMG]
    Divoká louka:
    [​IMG]
    I přes velkou snahu se mi políčka nedaří ručně poklidit!
    Předem dík za objasnění!
     
    Naposledy upraveno: 28/1/24
    Štika a polacka tohle ocenili.
  13. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Je to dlouho a ručně sklidit nejdou ani mně. Ale to je snad prkotina.
     
  14. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Už jsem vyzkoušela prohlížeč, klienta, Edge, Chrom.....prostě se to nedá hrát. Dám dílek do skládačky, nestačím ho ani obrátit a už se točí kytička. Po F5 se mi nahoře ukáže že mám 99 999 999 dárků a dole 999, tak se odhlásím a zkouším to odjinud. Než se dostanu na farmu stačila bych oběhnout 50x barák a zase se vše opakuje. Takhle akci asi těžko dokončím. Bude nějaká reakce od odpovědných za tuto situaci?
    Jestli si RT takto představuje oslavu narozenin Farmeramy tak potěš koště....co bude po těch narozeninách.
     
    darinamandarina a sejda621 tohle ocenili.
  15. Nunca1960

    Nunca1960 Rádoby autor

    Doufejme že si vývojáři užili krásný víkend a zítra přijdou do práce natěšení a odpočatí a konečně vše napraví;)
     
    hanynkach, Prepperka a slechtajara tohle ocenili.
  16. extra^

    extra^ Zelenáč fóra

    Katastrofa, to dokedy tak pomaly pôjde tá hra? Však to človeka už nebaví.
     
    hanynkach a janesy tohle ocenili.
  17. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Já používám následující postup:
    1) Najedu na inkriminovanou "ručně neskliditelnou komoditu" myší.
    2) Dvakrát stisknu klávesu "M" (move)
    3) Po druhém stisku klávesy "M" se pokusím o rychlý dvojklik myší (zpravidla to funguje, občas to musím zkusit vícekrát).
     
    bačkora85 a Prepperka tohle ocenili.
  18. evaasta67

    evaasta67 Pisálek fóra

    Dobrý večer, už min. dva dny nelze hrát v kuse. pořád se musím odhlašovat a následně přihlásit. Pořád se to seká. Nevíte někdo co se děje? Včera v noci jsem hrála v práci, myslela jsem že je to třeba přetíženou sítí, ale dnes doma je to stejné. Děkuji za odpověď
     
    hanynkach tohle ocenil(a).
  19. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Nejsnáze tento problém vyřešíš tak, že změníš nastavení zobrazování info okna - Zobrazit infobox na ukazateli myši na ZAP
    upload_2024-1-28_19-36-56.png

    Vyzkoušel jsem to a funguje - stejně jako mi nešlo sklidit políčko co jsi psal.
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  20. žemba1

    žemba1 Rádoby autor

    RT konecne uz stim neco delejte dlouhe nacitani pomale sklizeni a porad toceni kytky takhle se ten ukol neda stihnout i kdyby ste to prodlouzili,samo si tam skace kriz na premisteni aniz bych to chtel,opravdu prosim vas uz je to dlouho co to zas nejde jako driv,dekuji vam za snahuv
     
    darinamandarina, sejda621 a enrikea tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.