Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Bedlivé_oko, 7/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj akyraa
    Neboj se, dočkáš se, s velkou mírou pravděpodobnosti budou...
    Jen nikdo z moderátorského týmu zatím netuší kdy - z tohoto pohledu jsme na tom všichni stejně.;)
     
    radyn.m a bačkora85 tohle ocenili.
  2. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    lacrima, bačkora85 a babička-květa tohle ocenili.
  3. akyraa

    akyraa Aktivní autor

  4. enrikea

    enrikea Aktivní autor

    zdravím,na jakou dekorku se dává upgrade sezonní ocenení?dekuji za rady.
     
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj enrikea, už z názvu je patrné na kterou dekoraci upgrade přijde >>ZDE<<.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    enrikea tohle ocenil(a).
  6. Drevulka

    Drevulka Aktivní autor

    Prosím ako môžem získať Múzeum? Ďakujem za radu.
     
  7. alenal

    alenal Stálice fóra

    chtěla jsem se zeptat na co je dobrá křeččí past. díky za odpověď
     
  8. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj alenal
    Dekorace Křeččí past je dobrá pro přísun BZ/TBZ, zejména je-li hráč v některém vyšším levelu, protože dává 200x level BZ/TBZ dle umístění.
    Proto je o ni mezi matadory s levely >200 při OaD takový zájem...:D

    Ahoj Drevulka
    Muzeum můžeš získat například za floreny, nicméně některá skladiště byla v nabídce i zdarma. Koneckonců vše o Skladištích (nejen o Muzeu) najdeš zde, takže si to v klidu nastuduj, ať víš, co od Muzea (či jiných Skladišť), můžeš očekávat.
     
    radyn.m a enrikea tohle ocenili.
  9. alenal

    alenal Stálice fóra

    Moc děkuji, já jsem si nebyla jistá. Alena
     
  10. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím, prosím, abych splnila úkol v Alpské zahradě, musím dodat na herní pole 12x semínko střevíčníku pantoflíčku. Musím je dodat najednou nebo postupně? díky
     
  11. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj baiadaniel25b
    Stačí vše dodávat (zde osít) postupně...
     
  12. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Aktualizace mám všechny, kromě Windows 11. Ovladače a BIOS neznám. Místa na disku mám 50 GB. Dnes mi hra sice opět spadla, ale tentokrát to místo shození i prohlížeče nabídlo chybovou hlášku.
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 11/1/24
  13. beruška-86

    beruška-86 Aktivní autor

    problémy nejen v protěžovém údolí pozoruji také. obvykle je největší problém dostat se k přípravě dřeva apod. (zlobí i vyzvedávání z konvektoru)

    edit: podle mě tohle ale nesouvisí s pomalým chodem hry, ale "pes je zakopaný jinde" - až na ten konvektor (a dlouhodobý nesoulad při přechodu mezi Alpami a mapou) všechno ostatní vcelku funguje.. i když dneska se mi po**** zase i něco jiného - zasela jsem, dodala do akce, pár dalších činností jinde a najednou se mi objeví, že nemám dostatek čehosi.. a hle, půlka polí neoseta, ale dodávka v akci zřejmě proběhla! :-(
     
    Naposledy upraveno: 5/1/24
  14. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj beruška-86 (a vlastně i všichni ostatní),

    problémy s pomalou odezvou na akce jsou dlouhodobějšího charakteru, nicméně se zpravidla týkají jen první sklizně na Farmě, na Baha (a na Děsivce) a případně i přechodu do Alp.

    Nicméně má osobní zkušenost (vypozorováno během posledního týdne) hovoří to tom, že tyto problémy se týkají kupodivu především sklizně rostlin (a následné setby, zalití a hnojení), při sklizni stromů či stájí jsem takové zpomalení nepozoroval (u chlévů to může být způsobeno menším množstvím entit na ploše oproti rostlinám, u stromů možná tím, že u nich tak často nepoužíváme vychytávky na zvýšení přísunu do stodoly oproti různým MJS apod. - ale to je jen má domněnka).

    Každopádně o problému se ví a zde tě tedy prosím, zdali bys neupravil/a svůj příspěvek výše a neposlala určité údaje o svém PC a internetovém připojení. Tyto údaje sbíráme a následně předáváme RT, aby měl podklady pro možné odhalení příčin pomalého načítání/hry.
    Přeji ti příjemný víkend a co nejplynulejší hru.;)
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  15. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    dobrý den, bude zase možnost dokoupit "hvězdičky" ? děkuji za odpověď
     
  16. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahojda-bobča-,
    hvězdičky jsou za splnění úkolu a případně v RAMA obchodě za farmářské mince
     
  17. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Chci se zeptat, jestli funguje poslání zprávy při žádosti o sousedství. Myslím tu kolonku přímo pod nickem když rozkliknu plusko při přidání souseda. Posílala jsem takhle již několik zpráv, ale žádný soused, přesto že moji žádost přijal, nijak nereagoval. Tak teď nevím jestli mě jen ignorují nebo se ta zpráva po cestě ztratí a oni ani nevědí, že jsem jim něco posílala. Nemám žádnou vedlejší farmu abych to sama vyzkoušela, tak prosím Vás.
    -----------------------------

    Edit:

    Děkuji za otestování i odpověď. Škoda že to nefunguje, přijde mi to jako praktická věc, k holoubkovi zase musím na jinou lokaci, hledat který nick to je,.... Škoda. Ale dík za pomoc. :)
     
    Naposledy upraveno: 6/1/24
    modro.ocko22 a Ivca1111 tohle ocenili.
  18. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Prepperka
    Při přidání souseda se pozvanému sousedovi objeví výzva k zahájení sousedství, kterou může přijmout či odmítnout, nicméně poslaná zpráva se mu nezobrazí (testováno na testovacím účtu).
    Čili je asi v podstatě jedno, zda mu něco při pozvání k sousedství napíšeš či nikoli. Nicméně samozřejmě mu můžeš poslat (před či po pozváním) poštu holoubkem, pokud chceš mít jistotu, že na tebe bude reagovat (někdo občas něco odklikne, aniž by si to přečetl, a pak ani nemusí tušit, že má nového souseda).
     
    Prepperka a lacrima tohle ocenili.
  19. Ivca1111

    Ivca1111 Rádoby autor

    Dobrý den.Může mi někdo poradit?Koupila jsem si v obchodě dva Muflony a nikde je nemohu najít.Děkuji za radu.
     
  20. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj Ivca1111,
    pravděpodobně myslíš dva muflony jako zvířata, ty najdeš ve stodole
    upload_2024-1-6_16-34-42.png
     
    Naposledy upraveno: 6/1/24
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.