Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Bedlivé_oko, 7/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Také mám pomalou hru. Vím, že na tom pracují a doufám, že už to brzy vyřeší. Nejvíc mě ale mrzí, že jsem přišla o Renzův jarmark s novými odměnami. A teď navíc dali akci s jednodenními úkoly, což nám ztížilo hru ještě mega víc, pokud se nechceme vzdát a přestat hru do vyřešení problémů hrát. Chápu, že akce jsou naplánované dlouho dopředu, ale nešlo by je odložit, mít farmu chvíli bez akcí, dokud se nevyřeší problémy? Také bych ocenila častější komunikaci, poslední oficiální oznámení, že na tom pracují je z 28.11.. Vím, že to hru neurychlí, ale i krátká větička typu "omlouváme se za trvající potíže, stále na tom pracujeme" nám připomene, že na nás nezapomněli.
     
  2. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Ahoj modíci! Mám na farmě menší dlouhodobý nešvar, ze sazeniček mi padají z XXL stromů pouze javory. Mám jich v liště již 108. Včera jsem se rozhodla konečně napsat na podporu potom, co mi ze 40 sazeniček vypadlo dalších 13 javorů XXL, ale řekli mi, že s tímto mi nemůžou pomoct, že tohle spadá do kompetence tvůrci hry. Jde je prosím tedy nějak kontaktovat?
     
  3. darinamandarina

    darinamandarina Rádoby autor

    Zdravím hurá a je tu opäť tá pomala hra
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  4. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    činčilka12 druhy běžných stromů padajících ze sazeniček závisejí na levelu. V tuto chvíli to funguje tak, že hráči ve velmi vysokých levelech dostávají téměř vždy Javor cukrový XXL. Je možné, že se to v budoucnu změní, ale v tuto chvíli sazeničky fungují tímto zpúsobem.
     
    .SilverAngel., činčilka12 a kamienka tohle ocenili.
  5. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Děkuji za odpověď, to je hodně hloupé nastavení. Já myslela, že je to chyba. Šlo by tvůrcům hry nějak navrhnout, aby toto změnili?
     
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    činčilka12 navrhnuto to již je. ;)
     
  7. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj činčilka12,
    rozdíl v rychlosti zda je akce nebo není akce defakto neexistuje.
    na úpravách se pracuje, pracuje a pracuje ...
    až budeme mít další informace tak je samozřejmně oznámíme.
    Dotazy typu zda se pracuje na úpravách a zrychlení mně připomíná tak trochu něco ze Shreka :)

    Nicméně zpomalení pozoruju i na jiných webech ne jen na farmeramě. Nejedná se o herní weby. Je to tak trochu obecný problém všude.

    My moderátoři chodíme do práce, máme rodiny a další zájmy a část svého volného času věnujeme hře, přípravě FAQ, odpovídání hráčů atd.
    hra nám funguje stejně jako hráčům. Problémy hlásíme směrem k RT, který na úpravách intenzivně pracuje. Nicméně RT jsou taky lidí, kteří nemohou pracovat 24/7/365. Taky mají své rodiny a taky potřebují odpočívat. Věř mi, že není nic horšího než unavený IT či programátor.

    Držme si všichni palce a doufejme že bude vše lepší
     
  8. motyka0

    motyka0 Zelenáč fóra

    Myslím, že něco horšího ještě je a to jsou neplatící nebo žádní hráči. Pak mohou programátoři i IT odpočívat stále
     
  9. 70zinka

    70zinka Rádoby autor


    Osobne je mi jedno, či si unavená alebo nie. Ja ako platiaci hráč mám dostať to, čo som si zaplatila... nie výhovorky, že nie je niekto unavený. Pochopila by som, keby bola Farma hra ktorá je na trhu krátko, ale toto je roky rokúce sústavne... prakticky od začiatku. Dnes aktuálne opäť blbne časomiera pri šlachtení.

    Ja som pred X rokmi nahlásila chyby v opisoch produktov, pravopisné... a dodnes nie sú opravené :-D Asi viacročná únava.
     
    smoulinek123, polacka a modro.ocko22 tohle ocenili.
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahoj, zůstanou mi brýle s knírem do zítra,?
    DIKY:)
     
    Naposledy upraveno: 9/12/23
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dasa1143, ano zůstanou ;). Stejně jako tomu bylo i u předešlého akčního předmětu.


    EDIT: Není zač 8)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 9/12/23
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  12. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Ďakujem :inlove::inlove::inlove:
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  13. darinamandarina

    darinamandarina Rádoby autor

    preco nejde nacitat hru je neaka chyba zase
     
  14. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, sakra co to RT dělá že to neumí dat do pořádku tam chrápou né, dit se to nedá pořádně hrát seká se to čím dál víc, fakt mě to už nebaví, kde se pracuje to by mě zajímalo docela na hře teda né.
     
    Ivca1111 a 70zinka tohle ocenili.
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, bohužel optimalizace hry je náročná a určitě RT dělá vše proto, aby hra byla co nejdříve méně zatěžující na hardware PC.

    Mně hodně pomohlo hrát v anonymním režimu. On je rozdíl když hra spotřebuje skoro 4 GB RAM vs anonymní režim cca 1GB.


    Samozřejmě stav není ideální a všichni doufáme že se co nejdříve dá vše do pořádku.




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  16. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Špatně mě chápete, vím, že akce rychlost neovlivňuje, ale dát hráčům úkoly, na které mají 24 hodin, je náročnější s nekonečně dlouho načítající se hrou, než když je akce na týden. Takhle se spousta lidí nemůže vůbec do hry přihlásit třeba z práce, protože tak dlouhá pauza na oběd prostě není.

    A nemyslela jsem, aby nám moderátoři říkali, že na tom pracují, protože vy na tom samozřejmě nepracujete. Mluvila jsem o RT, to oni se naposledy ozvali téměř před 2 týdny a jelikož se nic nezměnilo, tak si hráči samozřejmě můžou začít myslet, že se na nás vykašlali. Ale vím, že vyřešení takovýchto problémů trvá, proto říkám, že alespoň krátká zprávy od nich by nás uklidnila.

    To, že jste unavený/á, to mě mrzí, ale za to já nemůžu a nic s tím neudělám, maximálně vám řeknu, ať si dáte od moderování volno, pokud jste tak vytížení.
     
    modro.ocko22 a polacka tohle ocenili.
  17. škopková57

    škopková57 Rádoby autor

    Dnes opět nezklamalo sekání, pomalé načítání, vím, že s tím děláte co můžete.
     
  18. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj škopková57
    Je zajímavé, že mně to ráno a nyní dopoledne též běželo celkem dobře jak doma na PC i na notebooku, tak i v práci.
    PC doma: Procesor Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1225 v5 @ 3.30GHz 3.30 GHz, Nainstalovaná paměť RAM 8,00 GB
    Notebook: i5-8300H CPU @ 2.30GHz 2.30 GHz, Nainstalovaná paměť RAM 8,00 GB (použitelné: 7,85 GB)
    PC v práci: Procesor Intel(R) Core(TM) i9-9900 CPU @ 3.10GHz 3.10 GHz, Nainstalovaná paměť RAM 64,0 GB (použitelné: 63,8 GB)
    Možná to je právě tou dostupnou pamětí (zejména v práci, nicméně i doma vše běží OK), jenže s tím nic neudělám.
    Jaké jsou parametry tvého počítače?
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  19. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj darinamandarina
    Nevím jak včera, ale dnes se mi zdá hra přece jen plynulejší...
    Teď jsem právě sklidil celou Farmu i Baha za méně než 2 minuty... neočekáváš to snad ještě rychlejší? ;)
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  20. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Tak se bohužel zdá, že jsem dohrála. Hra už se ani nenačte, zasekne se na točící se květině a pak spadne. Máte to taky tak někdo?
    [​IMG]
     
    bačkora85 a modro.ocko22 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.