Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Bedlivé_oko, 7/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. farmarkaL

    farmarkaL Rádoby autor

    Ahoj všem, dlouho jsem Farmeramu nelapla a teď bych se ráda vrátila. Mám ale Macbook a nejde se mi přihlásit do hrz. Klienta stáhnout nemůžu, protože ten na Macu nejede. Poradíte někdo prosím jak mám postupovat, abych si mohla zase zahrát? Díky moc
     
  2. tonys*

    tonys* Pilný autor

    ahoj,, mám problém, nemohu zaset ,stále mě to bliká, vystřeluje a zase schová a taky se mě tam zaseje něco jiného než co potřebuji, pak to musím zrušit a přicházím tak o mnoho rostlin, prosí co mám udělat ,děkuji,,
     
  3. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tonys* - jelikož zatím nikdo další nehlásil větší potíže tak to vypadá na problém na tvém přijímači. Zkus celou hru zavřít a opět nalogovat. Pokud hraješ v klientovi zkus klienta odinstalovat a znovu nainstalovat ZDE. Pokud hraješ v prohlížeči zkus nějaké vychytávky co radili kolegové ZDE

    Přeji hezký den
     
  4. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Ahoj Farmářka. Tak já se přidávám. V době, kdy si hráči stěžovali mi to chodilo dobře. Teď po zahájení akce hra chodí otřesně. Nemohla jsem dodávat do tulidomku, hra se načítá pomalu, ikony mám bez obrázků, u kombajnu to docela vadí atd. Chudáci hráči, co mají pomalejší zařízení.
     
  5. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    polacka - já osobně mám také hodně zpomalenou hru a přesně jak popisuješ pomalé načítání ikon. Prostě počkám až se to načte. Pokud se snažím klikat a uspíšit to, tak je to ještě horší. Takže radím trpělivost a nechat vše řádně načíst.

    Přeji hezký den
     
    polacka tohle ocenil(a).
  6. -petka-

    -petka- Pisálek fóra

    Ahoj , koupila jsem Baha muzeum za floreny , mám ho v liště v přeškrtnutém kolečku nejde dát na plochu , když napíšu na podporu tak nejde odeslat formulář. Děkuji za radu a pomoc.
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -petka-

    Je potřeba aktivovat runu v opičím chrámu Baha muzeum.
     
  8. -petka-

    -petka- Pisálek fóra

    Ahoj pezt
    runu mám aktivovanou , jedno muzeum mám na ploše druhé tam nejde dát.
    Na druhé farmě mám vše v pohodě.
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -petka-

    Na kterou plochu ti nejde umístit ?
     
  10. -petka-

    -petka- Pisálek fóra

    Na Trosečnické pobřeží
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -petka-

    A je to Baha muzeum, nesnažíš se tam dát Muzeum ?
     
  12. -petka-

    -petka- Pisálek fóra

    Jj, máš pravdu , ach jo ... proč nešlo získat druhé Baha , když jsem první koupila za fl. ty se mi odečetli .
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -petka-

    Baha muzeum koupíš pouze na bahamaramě
     
  14. -petka-

    -petka- Pisálek fóra

    pezt
    děkuji za radu a tvou trpělivost , přeji hezký večer.
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -petka-

    Není zač ;)
    Tobě také hezký večer :)
     
  16. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Hra se seká hned jak přijdu na farmu, nelze se nikam dostat. Na můj vkus už to trvá dost dlouho. Nefungují aktualizace, odhlásit se z farmy je chvílemi velký problém, když vše zamrzne. Nejde hrát v klientovi, na anonymní režim hra už vůbec nereaguje, prohlížeč je také katastrofa. Čištění , aktualizace grafiky - nic z toho hru nelepší. Kompenzační balíček je sice od RT zajímavý nápad, ale 24 hodin pomocníků mi nenahradí několik dní nevyužitých mnou placených pomocníků, pomocníky v údolí mám díky tomu, že hra v údolí nefunguje, dávno v háji a kdo mi je nahradí? Vyhozené peníze. Pak se nikdo nemůže divit, že si hráči stýskají, že se hrou končí. Mě samotnou už to také nebaví.
     
  17. Štika

    Štika Mistr fóra

    Myslím, že už ani nemá cenu sem vypisovat co všechno na Farmě nejde, moderátoři to určitě vědí a nemůžou s tím nic dělat, snaží se nám poradit jak můžou ale ono zkrátka stejně nic nepomáhá.
    Já jsem se podle toho zařídila, farmu dám zase do sázecího režimu, akce nedělám protože tolik času nefungující farmě dávat nebudu. A já jako hráč nemám žádnou jinou možnost obrany, než že jim za jejich ,, usilovnou,, práci na opravách farmy nepošlu ani korunu. Kdo nic nedělá nezaslouží si žádnou odměnu.
    Pokud to nedají do pořádku tak mám ještě jednu možnost a to poslední, farmu opustím.
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník všem :) farmička jede "zhruba" v pohodě, ale cítím, že na tom RT pracuje ;) ráno překvapivě při hlavní sklizni to trochu

    drhlo, stonky v poho, ale při vracení se ovečkám zaseklo kolečko, vyklikla jsem farmičku a po načtení to jelo, jen mít trošku trpělivost, než se určitý prostor načte - vše jsem stihla. Pak jsem se vrátila v deset od doktorky a farma jela jako po másle xD co klik, to rychlá
    reakce na celé farmičce. Teď to zase "trošičku drhne", ale po chvilce čekání se určitá plocha načte a trvá to pár vteřin :p
    Prožili jsme tu za ty roky hodně nepříjemných změn a vydrželi ;) při DDoS nejelo vůbec nic a taky jsme vydrželi ;) jen co bych
    RT vyčetla je, že při těchto stavech tlačí na násobné akce, i když je každý nemůže hrát ... jako naše farm-kolo - dá nebo nedá xD :p



     
  19. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, je nám to moc líto, ale pro MacBook ta hra dělaná není a nemáme v tomto směru žádné relevantní zkušeností, které by mohli pomoci problém vyřešit. Máme také uživatele iPhonu, kteří mají stejný problém a po aktualizaci softwaru jim hra nejde. Když budeme mít nějaké info, které by pomohlo problém řešit, určitě se o něj podělíme. Zatím můžeme pouze doporučit jiné zařízení, které není od Apple. Děkujeme za pochopení danda-vnovis
     
  20. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    protěžové údolí vůbec nehraju... tedy, ze začátku jsem ho (bohužel) aktivovala a jsem tam v lvl 1, ale už se tím nezabývám... a F je prostě pomalá.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.