Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem -Amalka, 27/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -mysak_, tak snad už to nebude zlobit. Není zač ;)




    Ahoj alexandrakerulova00, nabídka je dostupná. Zkus se odhlásit a přihlásit.

    upload_2021-11-21_15-59-31.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  2. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj,zakoupila jsem balíčky podivuhodných stromů na farmu i na baha.Balíčky jsou bez hlavního stromu ani na farmě ani na baha,dnes jsem he chtěla dát všechny na plochu a proto píši sem,jestli ještě někdo zaznamenal tuto chybu,než budu psát na podporu,Děkuji
     
  3. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    Dave Lister diky za odpoved , tak to ma vobec nenapadlo tam pozriet ;)
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj modro.ocko22, také jsem kupoval balíčky a garantované stromy jsem dostal. Nejlépe je se hned obrátit na podporu a požádat o prověření účtu.

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<



    alexandrakerulova00
    , však v pohodě, není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  5. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    už jsem kontaktovala a super,jen taková maličkost.V klientu se mi stromy nezobrazují ani nejde otevřít a v akci kosmická odysea 3 patro.V unity se vše zobrazuje jak má.Jenomže mám starší pc a v unity,vše trvá strašně dlouho,to bych s tou hrou nejraději sekla.Kde je tedy zakopaný pes?Klienta jsem odinstalovala a znovu instal,pc vyčištěno,ani restart pc nepomáhá.Děkuji že mi poradíte M
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  7. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Děkuji pezt
    používám na odinstal Revo,nezobrazovaly se mi stromy ze zakoupených balíčků,jako dělový strom atd.Ve vesmírné odysei se sice zobrazí 3 patro,ale nejde otevřít.Zkusím zase novou instalaci farmy,fakt už nevím jak na to.A proto se divím,že už skoro všem šlape farma,mě tedy nikoliv,teď jsem zase musela ix restartovat farmu aby se zprovoznila,aby to načítání nebylo tak dlouhé,jsou dny,kdy farma jede bez problémů a někdy ani restartování a znovu instalace nepomáhají.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22

    Bohužel do tvého počítače nevidím, těžko takhle radit. Chtělo by to vidět naživo, nebo alespoň přes vzdálenou správu.
    Jaký prohlížeč jsi zkoušela ?
     
  9. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Google Chrome.
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  11. aknelsvo

    aknelsvo Rádoby autor

    Dobrý den ,dekorace santovy rychlosáně bude zase fungovat v čase vánočním?Mám ji umístěnou na Majáku,ale nejde mi samostatně zbourat,překrývá ji nápis a bourat celý Maják se mi nechce.Děkuji za odpověď.
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj aknelsvo

    Pokud myslíš animaci dekorace, ta není závislá na vánočním období ale na tom že momentálně tato animace nefunguje.
    Pokud ti nejde zbourat a potřebuješ ji zbourat tak v nastavení hry přepni tuto volbu

    Screenshot_1.png

    A nezapomeň uložit, poté ti půjde dekorace zbourat.

    Fajn hru pezt
     
  13. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj pezt
    zkusila jsem edge,operu,firefox,gch je nejrychlejší.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  15. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Děkuji pezt
    VPN přece nemohu jen tak vypnout.
     
  16. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Včera byl nějaký bonusový kod?
    pezt tak to jsem nečetla, nějak mi to uteklo. Díky:p;)
     
    Naposledy upraveno: 23/11/21
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22

    Je nějaký zvláštní důvod používat VPN ?
    Osobně VPN nepoužívám vůbec a taky žiju, a ani nemám důvod to používat.
    To se potom nemůžeš divit že ti farma nefunguje, když používáš nástroje pro anonymizaci, ty využívají proxy servery a to několik a ty nejsou stabilní a mají výpadky, tudíž než všechny ty data protečou od tebe k serverům farmy a nazpět obletí třeba desetkrát celý svět.
    To je tvůj hlavní problém. Možná to nebude ani hardwarem.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj dasa1143

    Stačí si přečíst oznámení Podzimní festival - zpoždění
     
    michnaj, Y_n_O a dasa1143 tohle ocenili.
  18. aknelsvo

    aknelsvo Rádoby autor

    Děkuji!!!
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  20. kdos01

    kdos01 Zelenáč fóra

    Ahoj. Mám Sezónní kalich VIII a zdá se, že nedává bedny Croftiných lahůdek při sběru. Jako VII myslím dával, i ukazoval při najetí myší. Po upgradu na VIII ukazuje jen pohár (myslela jsem, že jde o grafickou chybu), ale v liště není žádná bedna.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.