Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem -Amalka, 27/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    smoulinku, z tajemnic nebo ve strombole. Kdyby se ti nezadařilo do příštího O&D, napiš, základních mám 35, XL 11 A XXL 9, určitě mi jich pár nebude chybět :) Plody můžeš nakupovat na trhu, i když strom nemáš, pokud se nepletu... Nákup je omezený jen u stromů podle lvl nebo na Baha podle toho, jestli máš strom otevřený v chrámu. U tajemných to, myslím, limitované není.
     
    Naposledy upraveno: 7/11/21
    smoulinek123 tohle ocenil(a).
  2. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    pezt - díky za info.:mad: Tak je závěr jasný. Koupě poprvé a naposled. Zkusila jsem to, ale již tedy nikdy více.;)
     
    modro.ocko22 a Koulička1 tohle ocenili.
  3. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Y_n_O tohle ocenil(a).
  4. boborina

    boborina Zelenáč fóra

    prosím o radu... na Bahame som dosiahla 600 level - ukazovatel mi oznámil že najvyšší možný level - denne mi zo stonky, okrasných lúk aj z baha plochy kde sadím - ide množstvo bodov a nevidím že by sa mi to pripisovalo
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj boborina

    Body se určitě připisují, pro splnění levelu 600 bylo potřeba tolik bodů 35 410 999 200. Já už mám třeba tolik navíc

    Screenshot_1.png

    Tak si zkontroluj rozdíl mezi tím co ukazuje tooltip a body co jsem tady uvedl.

    Fajn hru pezt
     
    evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  6. enrikea

    enrikea Aktivní autor

    zdravim tak mi je do place.az mi chybi posledni dva krucky k tomu abych splnila ukol tak jsem zjistila ze je to k nicemu.nemam žraloky aktivovane a delfiny,takze jsem hrala zbytece.takze magicky stonek neaktivuju.protoze mi bude chybet chobotnicova past.v dzungli dva ukoly sly obejit,myslim nosorozec a skorpion ale v oceanu uz ne.pomuze mi nekdo?
     
    Naposledy upraveno: 7/11/21
  7. boborina

    boborina Zelenáč fóra

    moc dakujem mám královná vln ...ale39 447.287.619 (-:
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj enrikea

    A s čím konkrétně potřebuješ pomoci.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    boborina

    Vidíš TBS se načítají ;)
     
  9. enrikea

    enrikea Aktivní autor

     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    enrikea

    Zkusit splnit nějaké úkoly v družstvu, kouknout do beden, koupit v Rama obchodě.
     
  11. enrikea

    enrikea Aktivní autor

    je to marny.musim doufat ze nekdy bude chobotnicova past na prodej
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    enrikea

    Zkusit potom získat v OaD
     
    enrikea tohle ocenil(a).
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nějak jsem spotřebovala ducha. Můžu ho někde koupit?
    DĚKUJI moc. Vydolovala jsem jich 20 z beden. Do rána nějací vyrostou a něco ještě zítra:p;)
     
    Naposledy upraveno: 8/11/21
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dasa1143, do 5h ti naskočí 5ks. Nebo se podívej jestli máš v inventáři nějaké hrůzostrašné bedny v nich také je. ;)


    EDIT: Paráda. Není zač 8)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 8/11/21
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  16. farmakar12

    farmakar12 Zelenáč fóra

    Hezký večer, chtěl bych se dotázat, když jsem u pekaře ve 4 stupni, proč nemohu vyrábět cukino-jablečný koláč? Sousedka je také ve 4. stupni a kolonku na výrobu koláče tam má. Děkuji.
     
  17. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmakar12, aby bylo možné vyrábět Cukino-jablečný koláč, je třeba si zakoupit recept v obchodě. Vše o tomto produktu najdeš ZDE.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer, chci se zeptat, když je u nějaké dekorace napsané X% BZ/TBZ při sklizni na X hodin, je to sklizeň na celou farmu čehokoli, tedy všeho i dekorací?
    A pokud je nějaká dekorka BZ/TBZ s X% při sklizni dekorací a dám ji na baha, dává bonusy na dekorky i na farmě?
    Našla jsem na mazlíkově pár starších dekorací a nevím, jestli jsou ideální i na postupy, nebo jen na sklizeň rostlinek.

     
    Naposledy upraveno: 9/11/21
  19. farmakar12

    farmakar12 Zelenáč fóra

    Dave Lister--děkuji moc za radu

     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evainfo, bonus platí na farmu i na Bahmaramu a obráceně. ;)



    farmakar12, není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.