Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Emička022, 4/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    Ahojte, prosím kde sa dá kúpiť strom Semená gledíčie. Díky za radu
     
  2. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Psala jsem na podporu. Až budu mít odpověď, dám vědět.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj polacka, milteska, heda a bbowling

    Žádné problém s přihlášením nemáme hlášeny.
    Před 15 minutami jsem se přihlásil na 2 farmy úplně bez problémů.
    Doporučil bych pročistit prohlížeč a data flash playeru přes webové rozhraní, jak na to najdete v tomto vlákně Vše pro bezproblémový chod hry
    Popřípadě vyzkoušejte jiný prohlížeč.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj mamanka21211

    Semená gledíčie jsou plodem stromu Gledíčia trojtŕňová
    Tento strom se dal získat z akce Podivuhodné stromy (6.11. - 8.11.2020)
    Momentálně se nedá jinak získat, jedině pokud se plody objeví na trhu, tak nakoupit tam.

    Fajn hru pezt
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  4. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Tak děcka honem. Už to jede.:cry: Trochu zpomaleně, ale už asi zjistili, kde ten problém byl. Aha tek že opět to nejde.
     
    Naposledy upraveno: 19/11/20
    Peto121 tohle ocenil(a).
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj xavier007, strom Banánovník koupíš na Bahamaramě v obchodě. Je hned jako první položka u stromů nebo zkus vyhledávací okénko. Pokud máš Banánovník aktivovaný a nezobrazuje se. Kontaktuj prosím herní podporu.

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<


    [​IMG]



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  6. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    kde se dá získat sezonní pohár
     
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj rastaman19, sezónní pohár jsem dostali na začátku u první sezóny >>Ledovcová sezóna<< a pokud v sezóně dosáhneš na jeho upgrade, tak už pohár jen vylepšuješ. Pokud nemůžeš najít v liště, zřejmě jsi ho dal někam na plochu.





    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  8. notes72

    notes72 Perspektivní autor

    ahoj mam dotaz taky ma nekdo problem snacitanim zuzino hnojivem me se nepricte do stodoli dekuji predem
     
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    notes72, pokud máš nějaké nesrovnalosti na herním účtu, tak kontaktuj herní podporu. (Jak na to najdeš v odkazu v mém podpise).
     
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Vím, že to sem nepatří-klidně mě vymažte- ale jak zjistím url webu když chci na něco reagovat. Děkuji
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dasa1143

    Nerozumím řeči tvého kmene.
    Nevím na co chceš reagovat a jak.
    Chtělo by to podrobnější popis.
     
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Říkala jsem,že to sem nepatří. Omlouvám se znovu. Chci reagovat na příspěvek k 5000 pro důchodce a chce to po mě mimo jména imailu i adresu URLwebu . Nevím co tam napsat ale už jsem trošku vychladla, tak se to chci jenom dozvědět kdyby se mi to stalo znovu.-Samozřejmě jsem důchodce-, do háje.
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    dasa1143

    Nevím jakou by jsi tam měla zadávat URL adresu, nicméně chtějí nějak moc informací, na to bych byl opatrnější. A obloukem se tomu vyhnul.

    Fajn hru pezt
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    DĚKUJI moc. Jenom mě to hrozně nadzvedlo. Už nebudu otravovat a vykašlu se na to:p;)
     
  15. kolibaba

    kolibaba Zelenáč fóra

    Ahoj, mohla bych se zeptat, zda někdo nevíte, proč mi nejde zasadit morušovník XL? Mám ho koupený, místo na něj má být 1x1, což pro něj mám, ale nejde mi nikde zasadit. Předem moc díky za odpověď.
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kolibaba, morušovník XL je upgrade základního stromu. Nejdříve dej na plochu základ a pak na něj upgrade XL. Pak až ho nebudeš potřebovat a odstraníš strom z plochy, tak se rozloží do lišty na základní strom a upgrade XL.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  17. kolibaba

    kolibaba Zelenáč fóra

    Moc děkuji, milovníku kari :D
     
    Dave Lister a Y_n_O tohle ocenili.
  18. Milda11

    Milda11 Zelenáč fóra

    Ahoj, dá se koupit recept na dýňovou marmeládu? Nikde ji totiž nevidím a marmeládníka mám level 1 a dle návodu se dá koupit od tohoto levelu za 100FL, ale nemám ho v nabídce ke koupi. Předem díky za odpověď.
     
  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Milda11 - recept na dýňovou marmeládu najdeš ve Farmářském obchodě >>Levá lišta >> červený košík >>ikona kombajnu >>záložka řemeslo >> do vyhledávacího pole můžeš napsat část názvu

    upload_2020-11-21_9-28-54.png

    Přeji fajn hru
     
  20. ISABELLAMARIA1

    ISABELLAMARIA1 Pisálek fóra

    prosím vás na baharame jsem aktivoval urpage sochu lenochoda a nemůžu nikde najit na co to dá u urpage je psany společný bungalov ale tady nikde nemůžu najít obrázek jak to vypydá a nebo kde to získat
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.