Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2019

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Farmářka_X, 2/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    pepík-7 - jedná se o individuální nabídku na herním účtu.
     
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    pepík-7: Ahojky, ano, tyto nabídky nejsou pro všechny... na každou farmu chodí individuální nabídky.... Jsou různé a různě výhodné.
    Tato nabídka na JC ti tak může vyskočit zítra, za týden, měsíc, dva, půl roku nebo také vůbec. Jediné, co ti můžu poradit je.... sleduj novinky ;)
     
  3. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    chci se zeptat na kombinaci ve skleníku při rozpěstování a urychlení co nejvíce u karafiatu snížení času. U vypadávatek
    používám tuto kombinaci, mám aktivní (skleník bonusy):časté dozrávaní 12%,zvyší efektivitu vody 8%,láska k SH 25%, (karafiat)
    produkty:bíla nevinost 5%, + vánočka 10%
    poslední: kaštanový řádek 5% (dožinky 2014)

    chci se zeptat zdá je ještě nějaká lepší kombinace ? pro urychlení
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj rastaman19

    Pokud používáš kombinaci bonus časné dozrávání, ekologická láska a láska k SH, + ty dva řemeslné produkty + kaštanový řádek, tak víc už to zkrátit nelze. Pro okamžité dozrátí ti stačí bílá nevinnost, vánočka, láska k SH a kaštanový řádek.

    Fajn hru pezt
     
    rastaman19 tohle ocenil(a).
  5. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    děkuji
    pezt to jsem chtěl vědet :)
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    rastaman19

    Není zač ;)
    Nezapomeň to dělat na pohopolích;)
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Je to blbá otázka, ale ke mně pasuje. Dá se nějak zrušit počet sousedů? Občas se mi přihlásí někdo do sousedství a já pak složitě vysvětluju, že sousedem sice budu, ale nemůžu posílat dárky, protože je jich málo...
     
  8. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O
    bohužel pokud máš v sousedech prázdno, tak lze jen odmítnout příchozí žádosti. Nijak nelze zabránit chodit novým a novým - popřípadě se domluvit a nějaké sousedy nabrat, kteří mají podobný problém ;)
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    sopti, děkuji za potvrzení mé domněnky, tak budu odmítat a omlouvat se...
     
  10. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ráda bych se zeptala ohledně současné možnosti koupit Johna Citrona, na foru jsem viděla zmínku, že jde koupit, tak jsem projížděla nabídku u mne a nide ji nevidím. Je tato nabídka jen pro někoho, nebo pro všechny? Nevěděla jsem, kde se zeptat a tak volba padla na jiné dotazy. Předem děkuji za jakoukoli odpověď Jarka
     
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Jara268: Zmínilo se o tom více hráčů, nicméně je to (pro mě bohužel) individuální nabídka :cry:
     
  12. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jara268 - přesně jak píše MatysekKamilek - jedná se o individuální nabídky ;)
     
  13. michy9073

    michy9073 Zelenáč fóra

    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak se dá hrát v iPhonu když aplikace Puffin přestala fungovat?
    Děkuji za radu.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj michy9073

    Puffin ve verzi PRO by měl fungovat do konce roku 2020.
    Bohužel v tuto chvíli nemá kde otestovat, ale ještě by měl být dostupný v App store prohlížeč ‎Photon Flash Player & Private Browser.
    Jinak je potřeba najít prohlížeč s vestavěným flash playerem.

    Fajn hru pezt
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  15. michy9073

    michy9073 Zelenáč fóra

    Děkuji za odpověď, koupila jsem si tedy Photon a jde to.
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    michy9073

    Není zač ;), hlavně že to funguje :)
     
  17. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Děkuji za info, škoda, že nepatřím mezi vyvolené, třeba příště. :) Jára
     
    dingičko tohle ocenil(a).
  18. gorilka0071941

    gorilka0071941 Rádoby autor

    tedka sem dodělala arboretum na baha jeden už tam mám a ten druhý sem dodělala v družstvu nevím kde ho mám najít abych ho měla prosím poradte mi děkují iva
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj gorilka0071941

    Jedno arboretum jsi si zřejmě pořídila za zlaté banány ve starověkém opičím chrámu. Další Baha arboreta se dají koupit pouze ve farmářském obchodě za floreny. Splněním úkolů v družstvu Baha arboretum nezískáš, tak se získávají krom jiných odměn pouze plány na jejich rozšíření.

    Fajn hru pezt
     
    dingičko tohle ocenil(a).
  20. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jara268 nemáš zač - taky jsem mezi těmi "neoblíbenými u RT", která takovou nabídku nemá ;)
     
    Y_n_O a MatysekKamilek tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.