Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2019

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Farmářka_X, 2/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Ještě to není ono, musím na to juknout :mad:
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    moncicak7070

    Už to skoro je, jen před to "Farma" klikni a zmáčkni enter a ten trh k tomu připojíš.
     
  3. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    pezt - tak snad už je to v pohodě, hlavně že vím jak na to ;););) a ještě jednou moc díky
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  5. Ariadnan

    Ariadnan Pisálek fóra

    Ahoj, chci aktivovat runu strom s kravským mlékem na stromu moudrosti. Která runa musí být aktivována před tím? Zatím mi totiž runa se stromem kravské mléko nejde aktitovat (je šedá).

    Ve FAQ píšete, že po najetí myší na cílovou runu se zobrazí cesta k této runě. Najíždím na runu myší a nic se nezobrazuje, žádná cesta na stromu moudrosti vidět není ani se nezvýrazní předešlé runy, které musí být před tím akitvovány.

    Bohužel těsně před runou s kravským mlékem jsou velmi nezajímavé runy - jsou na nic : jako např broskev nebo zákaznická služba/zvýšení odměn v BZ za zakázky - což je opravdu velmi směšná odměna za aktivaci. Tudíž se mi nechce zbytečně vyplácávat hvězdy za tak nanicovaté runy, aby se zaktivovala možnost pro runu se stromem s kravským mlékem, a potřebuju vědět najisto, která runa se musí předtím zaktivovat. Jo a runu hlavovlam mám už aktivní

    Díky
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Ariadnan

    Stačí mít aktivovanou runu Sladká vůně (alespoň jednu úroveň). Potom lze aktivovat runu Strom s kravským mlékem.

    [​IMG]

    Fajn hru pezt
     
  7. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    četla jsem v listopadovém kalendáři, že mám být dnes děsivá noc, proč není?
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jana.zape

    Kalendář akcí je pouze předběžný a akce se nemusí konat v uvedených termínech, je to tam v kalendáři napsáno.
    Až příjde její čas bude oznámeno.

    Fajn hru pezt
     
  9. sarag68

    sarag68 Pisálek fóra

    Dobrý večer.Prosím o radu.Nezobrazujíse mi akční rostliy a tak nemohu sázet plnit akci.Může mi někdo poradit co s tím?Moc děkuji za pomoc.
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sarag68

    Akční rostlina Látkovka mnohokvětá se pěstuje pouze na hlavní louce, takže v secí tabulce hledej pouze tam.

    Fajn hru pezt
     
  11. MilCraftcz

    MilCraftcz Rádoby autor

    Prosím poraďte proč mi nelze přetahovat záplaty, nemohu hrát hru, přitom záplat mám 14. Pustí mě pouze uložit 2 kusy a víc nic...nevím si rady děkuji
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj MilCraftcz

    Je potřeba pokládat záplaty tak aby jsi měl stejné vzory u sebe, zde názorné video

    [​IMG]

    Fajn hru pezt
     
  13. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Hezký den přeji,protože nevím do kterého vlákna dát dotaz,zvolil jsem tohle.Zjistil jsem že když za pomocí pomocníka i při jednotlivém klikání,chci li použít zuzino superhnojivo pro stromy,odečítá se mi stejný počet hnojiva i od zuzina superhnojiva pro pole a opačně.Je někde chyba,nebo je to správně,když hnojím jen stromy a odečte semi i pro pole? Mám win 10,jedu přes mozilu a flashplayer. Ale pohnojím li pole,žádný strom se nepohnojí,(i když od stromového hnojiva to odečte stejný počet) no a opačně.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Beznoska

    A ty máš někde zásobu Zuzina superhnojiva pro stromy a zvlášť pro plodiny (pole) ? o_O
    Je to tak správně je pouze jeden druh Zuzina superhnojiva, a proto se to odečítá od obou položek v okně pomocníka.

    Fajn hru pezt
     
  15. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    petz - díky za odpověď a vysvětlení (já jsem to bral podle těch okének-pole,stromy a tak jsem si myslel že je to rozdělené a že ze kterého okénka použiji,to se odečte a v dalším počet zůstane nedotčen).Asi mně zmátlo že jedno superhojivo je pro stromy a druhé pro rostliny ale ono je to rozlišeno proto,aby bylo zřejmé co chci pohnojit
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Beznoska

    Přesně jak píšeš, pochopil jsi to sám.
    Není zač, hlavně že je vše jasné ;)
     
  17. Dorča34

    Dorča34 Perspektivní autor

    Ahoj, prosím kde zezmu sliz a červenou žárovku. Moc děkuji za odpověď.
     
  18. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Dorča34 - Montovna černého světla (žárovka černého světla) najdeš v Děsivém světě v Jackově obchodě na první stránce 3. řádek 4. ikona. A Slizký mlýn (sliz)na poslední stránce 2. řádek 5. ikona

    Přeji fajn hru
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.