Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2019

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Farmářka_X, 2/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím.
    Mám dotaz ohledně dekorace: Díky za pomoc. Proč nejde sklízet obyčejným kombajnem?!? Dekorace se v podstatě asi chová jako mazlík!
    Předem díky.
     
  3. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín, protože tato dekorace po vyčerpání bonusů dává i o 5 % více BZ z děsivých stromů na 6 hodin. A jestli se nemýlím, tak všechny takové dekorace nejdou sklidit obyčejným kombajnem, ale pouze kombajnem pro mazlíky.
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Děkuji za info.To jsem vůbec netušil,že je to i mazlík! Ovšem kdyby po najetí myší na dekorku kromě BZ byla i tato informace,odpadl by můj v podstatě hloupý dotaz! To opravdu musíme vše dohledávat na fóru,nebo bourat dekorace do lišty?!?
     
  5. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 - prozatím žádná jiná možnost není :(
    ale zkusíme to reportovat (i když nevím kde by jim ta informace do toho tooltipu vlezla :oops: )
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  6. e-myl

    e-myl Pisálek fóra

    Ahoj. Prosím, kde najdu strom mombín - ale ten se zelenými plody. Mám mombín, ale ten má plody červené. A jsou potřeba do jednoho úkolu ve městě. Děkuji za odpověď.
     
  7. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj e-myl - zelené plody má mombín sladký >>KLIK ZDE<< . Tento strom byl k sehnání v akci strombola. V tuto chvíli jej získat nelze, ale plody se dají sehnat na trhu (pokud je někdo nabídne)

    Přeji fajn hru
     
  8. -marmar22-

    -marmar22- Pisálek fóra

    Ahoj, přešla jsem z notebooku s windows 7 na nový notebook s windows 10 a bohužel celá hra je neostrá, jakoby čtverečková. I po doporučeném nastavení bezproblémového chodu hry se nic nezměnilo, flash player je stejný jako u windows 7 to samé i jeho nastavení. Grafická karta je lepší než byla ve windows 7. Prosí o radu, pokud s tím má někdo zkušenosti.
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -marmar22-

    Ano protože máš lepší grafiku, tak tady je bohužel efekt takový, že pokud chceš mít hru přes celou obrazovku tak hra bude vizuálně horší.
    Čím lepší zobrazení displeje, tak ve skutečnosti by hra měla být malinká.
    Pokud máš rozložení tokové jako já, tak hra by měla na displeji vypadat skutečně takto.

    Screenshot_3.png

    Moje rozlišení

    Screenshot_4.png

    Pokud si hru zvětšíš na celý displej potom je to rozmazané.
    S tím bohužel nelze nic udělat.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. -marmar22-

    -marmar22- Pisálek fóra

    děkuji, nastavení mám stejného rozlišení co píšeš, velikost na ploše mám ale větší než máš nafoceno
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -marmar22-

    Ano já to má taky přes celou obrazovku. jen jsem ti ukazoval jak by hra měla vypadat v tomto rozlišení, aby byla ostrá a nerozmazaná.
    Pokud si hru zvětšíš, tak už nebude ostrá, ale rozmazaná.
     
  12. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Zdravím slyšel jsem že je možnost hrát farmu i na smartphonu. Zkoušel jsem to ale nemám flash player v prohližeci u telefonu. Jak je možné takhle hrát Děkuji za odpověd (mám telefon huawei p30 lite)
     
  13. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    rastaman19 - koukni k nám do technického FAQ - jsou tam návody jak spustit hru na mobilu:
     
  14. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    sopti děkuji už mi to funguje už jsem farmařil na telefonu :)
     
  15. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    rastaman19 není zač. Hlavně že se povedlo.
    Hezkou hru
     
  16. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,chci jen upozornit,že se mi po včerejší údržbě přemístilo asi 15 řádků v oblíbenejch!Mám je tam seřazený pěkně za sebou (sklízím ručně)podle času sklizně,dalo mi to dost práce je takhle seřadit a ráno zjistím,že jsou některé přesunuté úplně jinam.Nešlo by nějak zabezpečit do budoucna,aby se zase takhle nepřesunuly?Zabralo mi to dost času, než jsem je zase přemístila zpátky na jejich původní místo dle času.
    Doufám,že píšu do správného vlákna?
    Děkuju
     
  17. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zahradnice4 - zatím žádná lokace tento "problém" nehlásila, zkusím to ale reportovat dále.
     
    zahradnice4 tohle ocenil(a).
  18. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    zdravím chci se zeptat dají se poslat při akci Obchoduj a daruj tyto dekorace.
    john citron ten by měl jít
    domeček kralíka vrtulky
    zámek z oblaku (dává pinki pie koláč)
    letajicí sob.....dáva 1 hvezdičku Děkuji za radu
     
  19. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  20. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    děkuji. Ještě jedna otázka za jakou cenu florenu získam johnyho citrona ?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.