Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 10/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem činčilka12, 22/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babka7, maska na spanie je produkt výrobny Dielňa na masky na spanie. Výrobnu lze postavit v dílně ve městě, podmínka je mít aktivovanou sochu Lenochoda v 6. místnosti Antickém opičím chrámu. Nebo zkusit štěstí a zakoupit produkt na trhu.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    našlo se a vše je v pořádku,díky
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jaroslav469, tak to jsem moc rád, že se podařilo vše najít. Není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. zkroftova

    zkroftova Rádoby autor

    Ahoj, díky všem za info, ale plody žádné nemám a 39.lv jedu po 2., tak jdu kontaktovat podporu. Pěkný den.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zkroftova

    Dostala jsi Strom boojum, ten hledej v inventáři mezi stromy na bahamaramě, až strom vysadíš a alespoň jednou sklidíš budeš mít plody stromu ve stodole.

    Fajn hru pezt
     
  6. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Zdravím je nějaký řemeslnický produkt na zkrácený času u stromu:? Znám hnojivo jsou i runy na strome ,ale ty platí jen na sazeničky. díky za odpověď
     
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj rastaman19, řemeslnický produkt máme Ampule růstu, který působí na stromy na Bahamaramě. Seznam a využití řemeslnických produktů najdeš ZDE.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    rastaman19 tohle ocenil(a).
  8. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Vím, že už tu dotazy na Baha mletí byly. Chtěla jsem jen vědět, jestli to neusnulo. Děkuji a přeji hezký den.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  9. Seve_ranka

    Seve_ranka Pisálek fóra

    Dobrý den , chtěla jsem se zeptat . Asi něco dělám špatně , ale nejde mi vložit záplatu do hry . pořád se mi vrací. Poradí mi někdo , co kopu ? Děkuju
     
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Seve_ranka, doporučuji mrknout na toto video ze starší akce, tam je velmi dobře popsáno jak na pokládání záplat. Obecně první záplatu přiložíme ke knoflíku a pak skládáme podle možnosti stejné vzory k sobě. Jediný rozdíl oproti videu je že už se položení záplaty nepotvrzuje fajfkou, ale klepnutím myši. Také doporučuji kouknout do diskuze k akci, jsou tam užitečné rady jak záplatovat ;).
    >>Diskuze<<



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  11. Seve_ranka

    Seve_ranka Pisálek fóra

    děkuju
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  12. riska71

    riska71 Pisálek fóra

    Prajem dobrý večer, neviem kde napísať ale od včera mám problém s hrou, nenačíta stránku, a vypíše že nie je zabezpečené súkromie, prehliadač mám chrom, doteraz som žiadne problémy nemala. Nevedel by mi niekto poradiť čo s tým? Do hry som sa dostala ale len cez nezabezpečené prostredie, inak ma nepustí.
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj riska71

    Předpokládám, že tvůj operační systém je Windows 7. Zkontroluj a nainstaluj všechny dostupné aktualizace systému i ty volitelné a také zkontroluj aktualizace prohlížeče Google chrome.
    Tohle to není chyba hry, ale prohlížečem Google chrome v kombinaci se systémem Windows 7.
    Pokud by problémy přetrvávali zkus využít prohlížeč Firefox.
     
  14. riska71

    riska71 Pisálek fóra

    ďakujem skúsim
     
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Lenka123, není zač a také přeji hezký den ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  17. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj poradí někdo,kde najdu výrobnu na pásky na oči?děkuji za radu moooc Dave Lister
     
    Naposledy upraveno: 1/10/21
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj papulice, výrobnu pásek na oči najdeš v dílně ve městě, kde ji můžeš postavit. Je to lenochodí výrobna, takže je potřeba mít aktivovaný výběh pro lenochoda ve starověkém opičím chrámu, 6. místnost.


    upload_2021-10-1_22-41-42.png




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zdravím, asi jsem blbá jak vagon tupých bruslí a proto se musím zeptat. Poprvé mi bedna vydala Jackův dárek. Podle toho, že jde umístit i na hřiště pro mazlíky bych soudila, že je skliditelný tím pravým kombajnem. Já ho mám u Majáku, obyčejný kombajn ho nesklidí? Nebo budu muset všechno sklízet ručně?
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Y_n_O

    Ne, obyčejný kombajn ho nesklidí, pouze ten co sklízí mazlíčky.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.