Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 10/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pajaable, 24/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj gorilka0081941

    Nějak jsem nepochopil, co ti chce darovat, takže nevím co bych odpověděl

    Fajn hru pezt
     
  2. jeslince

    jeslince Rádoby autor

    Z jakého důvodu mi nejde otevřít Trosečnické pobřeží, když banánů mám přes 3000?
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jeslince

    A máš aktivovanou 12 chrámovou místnost aby jsi mohla aktivovat příslušnou sochu ?

    Screenshot_2.png
     
  4. jeslince

    jeslince Rádoby autor

    Moc děkuji, to mě nenapadlo.:)
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jeslince

    Není zač ;), hlavně, že je vše jasné :)
     
  6. evinana

    evinana Znalec fóra

    Dobrý den,
    mám dotaz k ochraně soukromí. Dala jsem souhlasím, uložit a odejít a stejně mi to okno vyskakuje každý den. Copak to nestačí potvrdit jen jednou? To se musí denně? Nebo dělám něco špatně (i když mě nenapadá co). Nikde nemohu najít, že by o tomto problému psal ještě někdo.

    petz děkuji, myslela jsem že je chyba jen u mě. Tak snad se zadaří opravit
     
    Naposledy upraveno: 10/10/20
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evinana

    Nejsi sama komu se to děje.
    Už jsme předali, že se to děje nekontrolovatelně. Snad se na to brzy kouknout co je špatně.

    Fajn hru pezt
     
  8. gorilka0071941

    gorilka0071941 Rádoby autor

    porada nevím jak začit možná sem se dopustila přestupku ale mám hrozně rada zvířata a ovocné stromy mám 3 farmy gorilku0071941 , gorilku0081941 a leonku41sem moc rada za ně ze je mám udělala sem takovou pitomost malou u 1 farmy že tedka toho litují, mám nevím co si mám dělat důvěřivost se ne vyplací farmáři který taky mají dvě až tři farmy ahoj hanka
     
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj gorilka0071941, prosím můžeš mi sdělit jaký je tvůj dotaz. Nějak jsem to z tvého příspěvku nepoznal. Děkuji.




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  10. hansicek

    hansicek Znalec fóra

    chcel by som sa opytat ako rozlisovat, ktore bonusy na vynosy v ulohach v druzstve, alebo v akciach sa spustaju hned po splneni a ktore sa ulozia do stodoly, napr. uloha kouzelna lampa vo FAQ to napisane nie je

    EDIT: Dave Lister - dakujem za odpoved
     
    Naposledy upraveno: 11/10/20
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hansicek, pokud se bonus spouští hned po jeho vyzvednutí, je to u něj napsáno. Bonusy které se dávají do slotu si spouštíš sám. Bonusy z úkolu Kouzelná lampa se ukládají do inventáře, takže spuštění záleží na tobě.

    upload_2020-10-10_21-47-51.png [​IMG]


    Bonusy které se spouští automaticky.
    upload_2020-10-10_21-50-20.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  12. barca279

    barca279 Vážený autor

    zdravim,ja by som sa rada dozvedela na koho sa tu da obratit ked ma niekto nejaky problem alebo ked chce niečo poriešit,lebo pisat na podporu to je ako hadzat hrach o stenu,pred mesiacom som pisala,že si potrebujem dat novy email,nikto sa neozval doteraz,pred par dnami som pisala,že som nedostala džinovu truhlicu za nakupy.je tu niekto kto je tu pre ludi v hre?
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj barca279

    Herní podpora určitě funguje normálně a se zmiňovanými problémy je potřeba se obrátit na podporu. Důležité je teda pro tebe, pokud se na starý email nedostaneš, vyplnit při psaní na podporu takový email, na kterém si můžeš došlou odpověď zkontrolovat a také třeba zkontrolovat složku spam. Až vyřešíš email potom můžeš řešit další problémy.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  14. Jitule69

    Jitule69 Zelenáč fóra

    ahoj, mám dotaz. 5.10. jsem si vytočila červenou králíkárnu a v inventáři se mi vůbec neobjevila a v kronice farmářského kola je zapsaná. A další věc padátka z akce Gotický příběh mi nepadaly tak, abych je mohla odevzdat do družstva. Docela mě to mrzí. Co s tím? Díky
     
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jitule69, nemáš králíkárnu na ploše? Poté zkus použít vyhledávání v inventáři. Pokud by jsi ji tam opravdu neměla, prosím kontaktuj herní podporu. Jak kontaktovat herní podporu.

    upload_2020-10-11_11-29-24.png

    Co se týká padátek. Vždy je dobré udělat přípravu před začátkem akce. Buď zasadit stromy (20h a více) nebo rostliny s dlouhou dobou zrání. Tím zvýšíš počet padátek při sklizni. Poháry pokud je máš upgradované na maximum zvyšují šanci (15+15%). Pokud máš dekorace John Citrón, ty také zvyšují šanci na vypadnutí, musíš je mít na ploše kde sklízíš. Také je dobré zkontrolovat z čeho a kde padátka padají. Pokud budeš mít na ploše chlívky, tak padátka nebudou. Vše se dozvíš ve FAQ k akci.

    Příklad
    upload_2020-10-11_11-38-32.png




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  16. Jitule69

    Jitule69 Zelenáč fóra

    Díky, zkusím herní podporu, králíkárnu opravdu nikde nemám.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Ahoj, zmizela mi možnost vyrábět krmivo pro činčilu. Je nahlášen nějaký problém?
    Počítač jsem vyčistila a nic. Na trhu krmivo mám. Děkuji.

    EDIT
    Dave Lister, měl jsi pravdu, měla jsem záložku normální. Moc díky.
     
    Naposledy upraveno: 11/10/20
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jitule69, není zač. Snad se zatoulaní králíci najdou :)


    Ahoj ašada01, možnost výroby krmiva ve mlýně mám a žádná chyba zatím není hlášena. Mrkni prosím jestli nemáš zapnutou jinou záložku.


    upload_2020-10-11_14-39-44.png


    EDIT: není zač, hlavně že se na to přišlo :)

    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 11/10/20
    ašada01 tohle ocenil(a).
  19. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Ahojky
    ve faq v sekci Rostliny v abecedním seznamu Baharamy chybí Hrozen.
     
  20. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Orliček - opět nám bez našeho vědomí změnili název. Budeme žádat o opravu tohoto názvu. V tuto chvíli ve hře Hrozen ve faq Vinná réva

    Děkujeme za upozornění

    Přeji fajn hru
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.