Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 10/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pajaable, 24/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. burds

    burds Titán fóra

    Děkuji až přijde syn tak mu řeknu.Ale to je jeho bývalý pracovní počítač a vzhledem k tomu že má vždy to nejnovější tak nevím nevím.Hrozně moc děkuji,že sis udělal čas a zabýváš se s mým problémem
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    burds

    Není zač, od toho jsme tu, až přijde syn, tak sem potom napište jaký mám tvůj počítač parametry, abychom zjistili kde je chyba, a také můžete vyplnit tento dotazník https://forms.gle/ZyQCdEHonQZJVuJM6

    Fajn hru pezt
     
  3. burds

    burds Titán fóra

    No víš já sem píši proto,že syna uvidím předpokládám až o vánocích.Jinak bych neotravovala ale třeba se objeví dřív.On posledně říkal přesně to co ty o zastaralosti atd.
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    burds

    No tak to nezbývá než používat Google chrome, pokud chceš hrát, já myslím že si zvykneš, ono můžeš to používat jen na farmu, pro ostatní prohlížení můžeš dále používat Safari
     
  5. burds

    burds Titán fóra

    Uvidím ještě jednou moc děkuji
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Prosím, jde Unity v Opeře? Teď pracuji na starém notbooku, který má xpčka, tak to nemůžu vyzkoušet, snad zítra přejdu na nový notb repasovaný, ale s Win 10, tak to budu moci snad zkusit. Teď mi Opera přechod na Unity nabízí, ale jestli jde přepnout, to zatím nezjistím. Díky za odpověď, byla bych moc ráda, protože v Opeře ráda pracuji
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57

    Mě to pod Windows 10 v prohlížeči Opera jede. Uvidíš jak vyzkoušíš sama, takhle dopředu těžko říci.

    Fajn hru pezt
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pezt - díky moc
     
  10. if67

    if67 Perspektivní autor

    Dobrý den chtěla bych se zeptat proč mi nejde platit přes mobilní telefon,ani přes kreditní kartu děkuji za odpověd
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj if67

    Můžeš blíže specifikovat co ti nejde, z tvého popisu nelze nic vyčíst.
    To je jako bych napsal do servisu nejede mi auto co s tím ?

    PS: evoku57, není zač ;)
     
  12. if67

    if67 Perspektivní autor

    chci si koupit floreny přes mobil a naskakuje mi prázdná stránka,není kam zadat číslo,jinak kartu mám novou,zadala jsem všechny udaje a nejde přes ní platit
     
  13. cassiopea28

    cassiopea28 Pisálek fóra

    Farmářka_X Děkuji za odpověď - i když pro mě smutnou - budu zkoušet, co se dá, nechci se farmičky vzdát :-(
     
    Farmářka_X tohle ocenil(a).
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    if67

    Zřejmě používáš prohlížeč Google chrome, tak tam je chyba s platbou pomocí SMS, která je nahlášena viz aktuální problémy ve hře
    U problému s SMS může vyplnit krátký formulář k této chybě.
    A platební karta je již aktivní, a máš povoleny platby na internetu ?
     
  15. if67

    if67 Perspektivní autor

    ano mám prohlížeč Google chrome a povolený platby na internetu mám. . zkusím jiný prohlížeč děkuji a pěkný večer
     
  16. zdenass

    zdenass Perspektivní autor

    Ahojky, chtěla jsem se zeptat jak získat více zákazníků. Děkuji za odpověď.
     
  17. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zdenass, počet zákazníků k plnění farmářských zakázek je pevně daný. Počet, jak a od kolikátého levelu je získáš, je popsáno ve FAQ. Mrkni prosím SEM (klikni).



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  18. relax1962

    relax1962 Pisálek fóra

    ahoj, moc se omlouvám, že píšu z tohoto účtu, ale z toho, co používám na forum mi nejde psát,
    prosím můžete mi zjistit, jestli jsem něco provedla a mám ho znepřístupněný na forum?
    číst mi jde, jen mi nejde psát nový příspěvek, moc díky
     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj relax1962, poprosím tě aby jsi napsala na herní podporu z účtu ze kterého nemůžeš psát na fórum. Podpora účet prověří a zjistí co se stalo. Jak kontaktovat herní podporu mám uvedeno v podpisu. Děkuji.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  20. relax1962

    relax1962 Pisálek fóra

    Dave Lister, díky

    jo to jsem provedla, největší problém byl takovou věc popsat minimálně stočtyřiceti znaky, aby to odešlo.
    ale nakonec jsem to dlouze rozepsala.
    Díky, už od tud odcházím s tímto účtem, počkám na opravu druhého účtu a pak zase přijdu.
    hezký den
     
    Naposledy upraveno: 3/10/20
    Dave Lister tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.