Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 10/2019

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem FAQ, 1/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    prosím mám dva upgrady Vzhůru k výšinám a nevím na co patří poradíte prosím?
    děkuji za odpověď Eva
     
  3. boruvka1950

    boruvka1950 Rádoby autor

    Dobry den,potřebovala bych poradit,nemam stom půlnoční ovoce,Mam jen xxl a ten nejde dat na poličko,co mam dělat,děkují
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmaEviky

    Dává na dekoraci Vzhůru k výšinám. Pokud dekorace má ještě nějaký bonus nelze ji upgradovat, má u názvu (+). Až vyčerpáš bonus můžeš dekoraci upgradovat.

    Fajn hru pezt
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj boruvka1950

    Bohužel základní strom Půlnoční dub také momentálně získat nejde. Je třeba počkat jestli bude zase někde v odměně, nebo se jej pokusit získat v akci OaD.

    Fajn hru pezt
     
  6. alenal

    alenal Stálice fóra

    Chtěla bych se zeptat jak funguje časomíra u farmářského kola. Stále tam mám 8 hodin, někdy se odpočítává a když se znova přihlásím zas je tam 8 hodin.Děkuji za odpověď
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj alenal

    Pokud navštívíš kolo štěstí, nebo po posledním zatočením, začne běžet odpočet, kdy se za 8 hodin změní odměny. Nehraje v tom roli ani znovu přihlášení.
    Důležitá je tedy doba kdy kolo alespoň navštívíš a nebo kdy proběhlo poslední točení, od té doby běží odpočet.

    Fajn hru pezt
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím
    Jelikož se opět chystá OaD znova se ptám, jestli už byly zařazeny do TS poslední přidané stromy na baha?!?
    Předem díky.
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11

    Zjistím, jak to s tím je.

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj marketka47

    Tak jelikož do tvého PC nevidím, tak těžko mohu radit. Pokud ti kliká co chce, první věc, kterou bych udělal je vyzkoušet jinou myš. Nebo vadná klávesnice, nějaké tlačítko zůstává zaseknuté, to jediné mě v tuto chvíli napadá.
     
  10. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Asi jsem to blbě napsala,jde o to,že ta šipka (zátřžítko) pro odkliknutí mi překrývá to druhé a tak když odkliknu,že jako přijmout,objeví se hláška ,kterou když odkliknu,tak se automaticky odklikne i to co je pod ní,proto je to někdy i 2x a i třeba i položka kterou nechci.
    Ale děkuji za odpověď
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    marketka47

    Vyzkoušej jinou myš, já bych vsázel právě na toto;)
     
  12. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Tak a je problém:cry:,mám bezdrátovou.Ale ten problém jsou moji synové,nejsou ajťáci,ale už je slyším;),když s tím přijdu,že ji potřebuji vyměnit,;)tak přes to nejede vlakxDDěkuji za ochotu

    RE: Je problém,né myš,tu snad ještě někde mám,víš s jakou slávou mi tu bezdrátovku donesli? Ale je pro mě problém ten drát dát do toho USB ten počítač je na takovém místě a takový blbý přístup,že na to toho jednoho kluka potřebuji. A potom pochopitelně začínají otázky?jako proč a nač a děláš chytrou atd...;)
    Ty si myslíš,že by to pochopili,že mi to poradil někdo na netu a nedej bože,že jsem si to vymyslela samaxDNo nic nebudeme zatěžovat forum:)
     
    Naposledy upraveno: 31/10/19
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    marketka47

    Od bezdrátové jsem už dávno upustil, drát je prostě drát, mám to i u NTB.
    Myš snad není problém vyměnit, strčíš do jakéhokoliv USB, jen tu bezdrátovou vypneš
     
    marketka47 tohle ocenil(a).
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11

    Tak nové stromy by tam zařazeny být měli, nicméně procentuální úspěšnost velmi malá.
    Viz celá plocha Podivuhodný bahama strom “Bora-Bora”

    Screenshot_2.png

    A celá plocha Podivuhodný bahama strom “Belitung”

    Screenshot_3.png

    Fajn hru pezt
     
    kaolín11 a DANKA722 tohle ocenili.
  15. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Zdá se, že se sortiment Rama obchodu stále více omezuje. Je to nějaká předzvěst toho, že by se měl Rama obchod rušit?
    Pokud ne, tak budete někdy zase sortiment Rama obchodu rozšiřovat? Dřív tam byly např. kupóny na kombajn a pomocníky, MJS , dekorace do stonků z minulých akcí apod...
    Teď se dá říct, že Rama obchod je naprosto k ničemu - slouží jen jako rozšiřovač hřiště pro mazlíčky.
     
    zahradnice4 tohle ocenil(a).
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Tribeca*Borghski

    Bohužel o obsahu Rama obchodu rozhoduje RT. Co teda zařadí a nebo odebere záleží na nich. Reportováno to bylo, že kupóny hráčum v Rama obchodě chybí, ale bez úspěchu.
    Třeba tam přistane brzy něco pro vás zajímavého;)

    Fajn hru pezt
     
  17. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Prosím - nemůžu se dostat k úkolům v družstvu (ani přes ikonku v levé liště, ani přes budovu ve městě.....
    Děkuji za radu.
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj švestinka

    Teď jsem zkoušel a vše funguje, ani žádné informace o podobných problémech nemáme.
    Doporučuji restartovat hru. A také vyčistit prohlížeč a data flash playeru přes webové rozhraní, jak na to na jdeš v tomto vlákně Vše pro bezproblémový chod hry

    Fajn hru pezt
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  19. ablika

    ablika Pisálek fóra


    Ďakujem veľmi pekne
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.