Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 10/2019

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem FAQ, 1/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. olgaon

    olgaon Pisálek fóra

    Ahoj, neporozuměla jsem dobře hře probuzení, nepřišla jsem na to jakým způsobem a kdy mohu začít hrát minihru? Stále dodávám mlýnský výrobek chrliči a možnost zahájení minihry nikde. Poradí mi někdo? Děkuji předem
     
  2. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    olgaon, vyberete si kterou mini hru chcete hrát - jestli kostky, tak "probudíte" velkého chrliče v pravo (třetí plus). Jestli pexeso, tak probudíte velkého chrliče vlevo (první plus). Chrliče probudíte dodáním 5x lektvar. Ten prostřední vám dává pouze chrličské mince, za které pak hrajete mini hry
     
  3. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    brundík, body sezónních odměn využíváš u akce Halloweenská sezóna. Popis najdeš ZDE (na zde klikni)
     
  4. Libik54

    Libik54 Pisálek fóra

    Ahoj,prosím kdo vyrábí hrábě, a dá se sehnat dílna?
    Děkuji
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  6. Libik54

    Libik54 Pisálek fóra

    Děkuji, jsem level 216, tak jdu hledat :))
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  8. ablika

    ablika Pisálek fóra

    Dobrý deň, prosím Vás kde nájdem strom ktorého plody sú uhlíkové listy? Ďakujem za odpoveď. Gabika
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ablika

    Uhlíkový list je plodem stromu Uhlíkový buk, ten můžeš získat z úkolu Desivý thriller

    Fajn hru pezt
     
  10. brundík

    brundík Perspektivní autor

    Dík za vysvětlení.
     
  11. boruvka1950

    boruvka1950 Rádoby autor

    dobry den,prosím nedali byste půlnoční ovoce do měsíčního světa,nemam a tolik florenu nemůžu dat ,mam jen strom xxl,v době když byla nějaká soutěž jsem byla v nemocnici a laznich,děkuji moc
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj boruvka1950

    Půlnoční ovoce nějak dát nejde. Bohužel základní strom Půlnoční dub také momentálně získat nejde. Je třeba počkat jestli bude zase někde v odměně, nebo se jej pokusit získat v akci OaD.

    Fajn hru pezt
     
  13. Batory

    Batory Pilný autor

    Ungrade-vzhůru k výšinám-na co se prosím dává?Nemohu dohledat-děkuji za odpověd
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Batory

    Jelikož se to jmenuje Vzhůru k výšinám - upgrade tak se to dává na dekoraci Vzhůru k výšinám. Pokud dekorace má ještě nějaký bonus nelze ji upgradovat, má u názvu (+). Až vyčerpáš bonus můžeš dekoraci upgradovat.

    Fajn hru pezt
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. Batory

    Batory Pilný autor

    **** Odstraněna zbytečná citace ****

    děkuji za odpověd,vše jsem prohledala a nikde základ nemohu najít-nevím co dělat.hledala jsem třikrát,i na stonku
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/10/19
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Batory

    Dekorace byla hned první den v Halloweenském kalendáři. Pokud máš tedy první náhrobek otevřen musíš dekoraci mít.

    Screenshot_1.png
     
  17. kictymis2

    kictymis2 Zelenáč fóra

    Ahoj, mám dotaz, začínám, potřebuji sehnat nějaké sousedy, to můžu normálně přidat kohokoli z fóra, nebo se musíme njak domluvit? jak to tu funguje? díky :)
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kictymis2

    Ano můžeš přidat kohokoliv z fóra, nicméně záleží na tom jestli dotyčný má volno v sousedech a nebo jestli tvou žádost přijme. Také se může stát, že přezdívka zde na fóru nemusí souhlasit z tou co má ve hře.
    Jinak sousedy hledáme v tomto vlákně >>> Hledání sousedů pro farmu <<< (klik)

    Fajn hru pezt
     
  19. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  20. kictymis2

    kictymis2 Zelenáč fóra

    děkuji moc za pomoc :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.