Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 1/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem papulice, 24/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evicka435, není zač ;)

    Ahoj Janiine, dekorace Kubík v narozeninové dortu, která se vyklube z vajíčka bude poskytovat body zkušenosti podle toho na jaké ploše bude umístěna. Šance na vypadnutí bude jen pro farmu. To znamená pokud ji třeba umístíš na Bahamaramu, tak bude poskytovat TBZ a o 5% vyšší šanci na vyskočení všech předmětů při sklizni na farmě.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. ananuki

    ananuki Pilný autor

    Mám dotaz k bance. Nezobrazí se mi k nastavenému počtu florenů jejich výsledná cena a naopak. Je to také nahlášeno? Děkuji.

    Dave Lister, děkuji :)
     
    Naposledy upraveno: 22/1/21
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ananuki, pokud myslíš lištu pro nákup florenů, tak ano je to nahlášeno k opravě.


    upload_2021-1-22_18-5-59.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. Ivca1111

    Ivca1111 Rádoby autor

    Dobrý den,prosím na jakém stromku sklidím MATÉ a PARA ořech?Děkuji za radu.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  6. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    ahoj, možná to bude jedna z těch hloupějších otázek, ale už mi to nějakou dobu vrtá hlavou. Když je nějaký technický problém ve hře nebo údržba, kolikrát mě odhlásí i fórum. Ještě jsem ale nenašla, jak se přihlásit zpět - vždycky je nahoře jen hláška, ať se přihlásím do hry (i s odkazem), ale nikde na fóru jsem nenašla tlačítko, abych se přihlásila zpátky. Jak se to prosím dělá? Děkuju za odpověď :)
     
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jeannette.mrazova, na fórum se lze přihlásit ze hry, takže pokud jsi odhlášená z farmy, tak se na fórum nelze přihlásit.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  8. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    @Dave Lister A jak je možné, že někteří hráči mohou přidávat příspěvky na fórum, když hra nefunguje? Mě fórum po určité době odhlásí a zpět už se teda dostat nejde.. uvažovalo se o tom, že by se funkce přihlášení přidala na fórum pokud je problém s hrou?
     
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jeannette.mrazova,

    pokud hráč dostatečně často aktualizuje stránku, tak zůstává přihlášen a také dokud nezavře prohlížeč.

    Když jsou problémy ve hře a hra je nedostupná, tak je možné se na fórum dostat jako host (bez přihlášení) a o problémech se dozvědět.

    Tak to netuším a myslím, že toto nikdy nebude možné.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    jeannette.mrazova tohle ocenil(a).
  10. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    dekuju za odpoved :)
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    jeannette.mrazova tohle ocenil(a).
  12. webmarian

    webmarian Rádoby autor

    Zdravím. Poproste RT, aby sa pozrel na aktuálne chyby v Unity:
    1. SKLENÍK - Pri prechode na oblasti farmy (z hlavnej lúky na divú lúku) (alebo aj oblasti Bahama z pralesa na plantáž) sa po kliknutí na Farmársky dom a následne na ikonu Skleník nezobrazuje obsah aktuálneho skleníka (teda sa nedá vybrať rastlina na šľachtenie). Ak refreshnem stránku, skleník sa načíta správne, prejdem na inú plochu, znovu je skleník "prázdny".
    2. MLYN - Vo farmárskom mlyne po kliknutí na na ikonu pre zobrazenie predvolených zvierat sa zobrazia všetky zvieratá, aj tie neoznačené/nevybrané/nepredvolené.
    3. TO NAOZAJ?
    "Zdá sa ti načítanie hry pridlhé? Vstaň, postav sa na jednu nohu, zaspievaj si ... a hľa!"
    A veruže som vstal, postavil sa na jednu nohu, aj si zaspieval a načítavalo a načítavalo a ešte raz načítavalo až sa ani nenačítalo - až mi došli všetky pesničky.
    (kto píše tieto "skvelé" texty .....)
    PROSTE bolo by fajn., keby po takom dlhom čase aspoň to načítavanie už fungovalo ako treba. ;)

    Ďakujem
     
    Naposledy upraveno: 23/1/21
    modrýměsíc a dasa1143 tohle ocenili.
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj webmarian

    Důležitá informace, hraješ v prohlížeči nebo v klientovi ?

    K první chybě: já takovou chybu nepozoruji, ať přejdu na jakoukoli plochu vždy se mi rostliny pro šlechtění zobrazí.
    Zřejmě to bude mít souvislost z jinou činností.

    [​IMG]

    K druhé chybě: tam také problém nemám zobrazí se zvířata která mám předvolené

    Screenshot_2.png

    Vše vyzkoušeno v aplikaci prohlížeče Edge, kterou běžně používám.

    3. Bohužel některé hlášky jsou docela nevhodné, ale samozřejmě to pošleme dál.

    Fajn hru pezt
     
  14. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Ahoj petz, prepáč že do toho vstupujem, ale tiež sa mi v sklenníku nič nezobrazuje, rovnaký problém mám aj v nebi keď zrolujem rýchlo dolu alebo hore a chcem pozbierať riadok /ručne/ tak musím počkať 2-3 minutky kým sa nenačítajú dekorácie inak mi to nejde, a stále načíta do 100 %, potom znova načítava až nakoniec musím reštartovať celú hru. Hrám v klientovi na starom ntb.
     
    Naposledy upraveno: 23/1/21
    webmarian a modrýměsíc tohle ocenili.
  15. -Kutulka-

    -Kutulka- Pisálek fóra

    Ahoj, do emailu mi došel bonusový kód, když ho zadám, píše mě to, že je neplatný. Kde je chyba?
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj marianko77

    V klientovi vyzkouším, nicméně to nemá přímý vliv jen při přechodu z plochy na plochu, zřejmě to souvisí z nějakou jinou činností.
    V nebi se mi to také jednou stalo, ale je to tím, že rychle přejedeš několik stránek, a odezva servu bohužel není taková jako by měla tak se to stane.

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj -Kutulka-

    Důležité je aby jsi kód zadávala na ten herní účet, ke kterému náleží. Poznáš to podle ID, které je v emailu.
    Pokud používáš klienta je dobré zmenšit zoom na základních 100% a potom tam kód vložit, vkládá se bez hvězdičky na konci.
     
  17. webmarian

    webmarian Rádoby autor

    K prvej chybe:
    A) vyskúšal som to v prehliadači firefox a chrome (edge bohužiaľ používať nebudem)
    - ak bude Unity fungovať cez prehliadač, nebudem používať klienta ;)
    B) u mňa to nesúvisí so žiadnou inou činnosťou, všetko mám v PC vypnuté, internetové pripojenie káblom a silné a len hra Farmerama beží
    C) nemám v úmysle písať niečo len tak, takže poprosím, nech sa na to pozrie RT aj pre iné prehliadače

    K druhej chybe:

    Uviedol som MLYN - Vo farmárskom mlyne - v uvedenom obrázku je BAHAMA MLYN ;)

    Ďakujem sa Fajn hru (ak bude funkčná tak, ako bola vo Flash) ;)
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    webmarian

    ad 1) Ve Firefoxu je to stejné jako v mé animaci, žádný problém, neříkám, že tam problém není, jen se mi ho nepodařilo reprodukovat, může to třeba souviset z nějakou jinou činností, tou činností jsem myslel činnost, kterou uděláš na farmě po přechodu nebo před přechodem na jinou plochu, proto se stane tato chyba.

    ad mlýn: ve Firefoxu a farmářský mlýn

    Screenshot_3.png

    Taktéž bez problémů

    Samozřejmě by jsme chtěli aby hra fungovala jako ve flash všichni.
     
  19. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nevím co se dnes děje. Asi před 20minutami jsem psala, že mi jde farma jenom v němčině. Po pátém restartu jsem zpět. Příspěvek byl delší a najednou zmizel. PROČ-:oops:
     
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dasa1143, příspěvek jsem přesunul do diskuze o Unity. Zřejmě se jednalo o chybu se zobrazením, občas se mi to také stává, třeba popisky úkolů v Družstvu. Ale jak sama píšeš, tak se to vyřešilo. Proto jsem přesunul spíše do vlákna, kde by to mohlo někomu pomoct kdo měl stejný problém.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.