Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 1/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem papulice, 24/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. boruvka1950

    boruvka1950 Rádoby autor

    prosím dat na bachyně aby se dalo dělat krmivo pro všechny zvířata a ne jen 1 a 2 ,kupovat supr,a to co jste teď zavedli se mi nelibí a tak budu končit jak dojedu kombajn, hlavně upravte to krmivo děkují boruvka1950
     
  2. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    hohoja - můžeš upřesnit v čem hru spouštíš? a co přesně ti nejde?
    ---------------------------------------------
    zadáváš správný název farmářská mince?
    upload_2020-12-27_10-19-0.png
    ----------------------------
    boruvka1950 - z tvého dotazu moc dobře nechápu na co se ptáš? Nejde ti zadat výroba krmiva ve větším počtu najednou? Máš zvolenou záložku všechno?
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    sopti, dala jsem správně a nic mi to nevyhledalo, jen diskuzi. Už nepotřebuji, našla jsem to rovnou v úkolech a je to rychlejší a hned vidím, jaké dostanu množství, tak si můžu vybírat. Díky moc
     
  4. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57 - vyhledávání rozlišuje zda zadáš farmářské nebo farmářská ;) Ale jak píšeš už pořešeno, takže dále nepátráme kde byla chyba.
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    jj díky
     
  6. Meli8

    Meli8 Rádoby autor

    Doufám že sem mohu napsat můj dotaz.Toužím mít ve své farmě sojku chocholatou.Utratila jsem už dost peněz ale vždy místo sojky jsou jiná zvířata.kdyby alespon jedna vyskočila.Stejně to bude asi s plchem.asi ty dekorky přestanu kupovat.děkuji
     
    miladyR tohle ocenil(a).
  7. barca279

    barca279 Vážený autor

    rada by som sa dozvedela prečo ak je nejaky kod v hre nemôže byt aspon 5 dní alebo prečo sa neukáže ako ponuka,ani jeden kod čo som dnes našla som nevyužila lebo som ani nevedela ,že nejaký je .nie každy tu sedí celý deň nie každý tu čiha na niečo nove,niekto aj do práce chodí su vianoce v hlavach mame aj niečo ine ako farmu,prečo davate kody bonusove na jeden ,maximalne dva dni??
     
  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Meli8 - a ten dotaz je kde? Můžeš zkusit počkat zda nebude sojka s plchem v nějaké odměně nebo až budou obchodovatelné v akci Obchoduj a Daruj

    ---------------------------------------

    Ahoj barca279 - délku aktivace bonusového kódu určuje RT. Nezbude nic jiného, stejně jako ostatním hlídat Oficiální oznámení

    Přeji fajn hru
     
  9. miladyR

    miladyR Zelenáč fóra

    ahoj chci se zeptat, propásla jsem dekorku OŠIDNÝ PÁS , půjde nějak sehnat????
     
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj miladyR, je možné že bude dostupná v Rama obchodě. V tuto chvíli se to ale nedá říct. Sleduj prosím oficiální oznámení, tam se dozvíš veškeré změny-aktualizace.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    miladyR tohle ocenil(a).
  11. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Jak je možný že jsem umlel na děsivku akční a ono to zmizelo a mám 0,,,umlel jsem 75 svíček a jsou fuč

    [​IMG] [​IMG]
     
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123, nejdříve se zkus odhlásit a znovu přihlásit, pokud by se akční rostlina neobjevila poprosím tě kontaktuj herní podporu.

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    smoulinek123 tohle ocenil(a).
  13. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Dave Lister to jsem dělal 5 x a nic tak že čekat do rána až tech 5 bude na podporu to ted nikdo řešit nebude že.

    Dave Lister tak to byla rychlovka, mám to tam děkuji a teda musím pochválit podporu velice za rychlost,,děkuji
     
    Naposledy upraveno: 27/12/20
    Peto121 a Dave Lister tohle ocenili.
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123, není zač ;). Tak to jsem moc rád, že se podařilo vyřešit rychle.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  15. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Ahoj.Nejde mi přihlásit BK RENZOCOMEBACK Ani na Unity a ani flasch.Co mám udělat?
     
  16. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    drahulína - platnost tohoto bonusového kódu skončila 31.12.2019 do 23:59 CET.
     
  17. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Aha omlouvám se.Spletla jsem se jen o jeden rok chacha.
     
  18. TrissRanuncul

    TrissRanuncul Zelenáč fóra

    Dobrý den, při výměně jsem získala strom Popínavé rudé oko. Ale nemůžu ho najít, abych ho umístila na louku v Nočním světě. Jsem lvl 95. Děkuji
     
  19. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    TrissRanuncul - pokud máš nesrovnalost na herním účtu, tak kontaktuj herní podporu. Jen ona může prověřit co se se stromem stalo.

    drahulína - není zač ;). Stane se
     
  20. TrissRanuncul

    TrissRanuncul Zelenáč fóra


    Děkuji za pomoc. Pomohlo odhlášení :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.