Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 1/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem hrosica, 9/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Evča55

    Evča55 Pisálek fóra

    Zdravím, nedostala jsem mail s narozeninovým dárkem, jak píšete tak to platí jen pro ty kteří mají aktivováno přijímání informací, asi aktivaci nemám ale chci se zeptat jestli je možné dodatečně toto aktivovat.
     
  2. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Evča55 - potvrdit e-mailovou adresu a aktivovat posílání novinek do e-mailu lze aktivovat kdykoliv, ale zpětně ti bonusový kód nepřijde.

    Ve hře nahoře vpravo klikneš na ozubená kolečka a zvolíš nastavení tvého účtu. Pokud máš neaktivní levé odkazy pak je třeba potvrdit. Adresu tam máš, heslo - zadáváš heslo k tvému hernímu účtu. Přijde ti odkaz do e-mailu a tam ho potvrdíš.
    Pak musíš mít také povoleno to zasílání bulletinu - to lze nastavit až budeš mít potvrzený ten e-mail.

    Přeji fajn hru
     
  3. Evča55

    Evča55 Pisálek fóra

    Farmářka_X

    Díky za radu... Evča

    **Odstraněná citace**
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/1/20
  4. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Evča55 - není za co.

    PS: necituj příspěvek pod který píšeš. Stačí oslovení

    Přeji fajn hru
     
  5. FarmaJana70

    FarmaJana70 Pisálek fóra

    Prosím, proč mám ve stodole na Baharamě zablokované žraloky, že je nemohu instalovat na herní plochu ? Potřebuji je do úkolů, mám tři nádrže a jsou mi k ničemu. Děkuji za odpověď.
     
  6. mariejosefa

    mariejosefa Stálice fóra

    FarmaJana70,
    bohužel, ale musíš použít zl. banány v chrámu, aby opět vše fungovalo (je to teda padlý na hlavu)
     
  7. dencice

    dencice Stálice fóra

    Ahoj, chci se zeptat, pokud koupím největší koš(luxusní koš pro hosty) k aktuální akci, na jak dlouho funguje booster?
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj FarmaJana70

    Je potřeba žrakoy aktivovat ve starověkém opičím chrámu ve druhé chrámové místnosti za 30 zlatých banánů. Poté budeš moci chlévy dát na plochu mlít krmivo a kupovat a prodávat na trhu. Je to zcela běžná záležitost pokud se stáj mění se vzácné na běžnou.

    Fajn hru pezt
     
    zemanka01 tohle ocenil(a).
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dencice

    Booster na akční plodinu +1 působí na 8 hodin

    Screenshot_2.png

    Fajn hru pezt
     
  10. FarmaJana70

    FarmaJana70 Pisálek fóra

    A to se změnily kdy ? Dávala jsem je na plochu asi před 10ti dny úplně normálně a předevčírem jsem je uklízela. Také jsem před čtyřmi dny kontrolovala chrámovou místnost, zda se tam neobjevila nová runa, neboť mám všechny otevřené a banány stále přibývají.
     
  11. *-farmerka*-

    *-farmerka*- Rádoby autor

    Hezký den ale mne také nejdou dát na pole žraloci je tam přes chlév značka zákaz.
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    FarmaJana70

    Změna nastala včera ve 14:00, viz toto oznámení Již brzy - chov žraloků (23.1.2020)
    Protože žralok bude další zvíře na šlechtění, proto včera přešlo mezi běžné zvířata.

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj *-farmerka*-
    Stačí si přečíst mou odpověď výše a bude ti vše jasné ;)

    Fajn hru pezt
     
    spuntka a Y_n_O tohle ocenili.
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dasa1143

    A tvůj příspěvek obsahuje jaký dotaz ? Sdělení si pro příště nechej do patřičného vlákna, zde je vlákno, které slouží k dotazům a odpovědím.
    PS: jestli máš jablka za 2 000 kr a více za kus to to je docela hustý.
    A třeba ti tu radost zkazím, co když jsi koupila 5 000 jablek?

    Fajn hru pezt
     
  14. -nole-

    -nole- Rádoby autor

    Ahoj,jak a kde koupím balíček mega sklizně II?
     
  15. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -nole- Balíček mega sklizně ll >>KLIK ZDE<< Jen doplním, že určitě bude dostupný přes novinky

    Přeji fajn hru
     
  16. emkopa

    emkopa Pilný autor

    Ahoj farmarka to je odpoved jak prase kliknem na to a co prečítam si to same čo som si prečitak pred tím ale kde ho kupim ked sa to nikde nezobrazuje ani v novinkach
     
  17. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj emkopa, -nole- omlouvám se přehlídla jsem v ofi čas spuštění akce (nějak jsem předpokládala, že to bude ve 14 hod) - pokusím se zjistit kde je chybka.

    emkopa - splést se může každý, tak bych příště prosila - uber

    EDIT : již je to nahlášeno

    Přeji fajn hru
     
  18. emkopa

    emkopa Pilný autor

    a co jsem tak silneho napsal nejak jsem si neni vedom.dík za info
     
  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    emokpa - Není za co. Nesouhlas s odpovědí lze napsat i jinak.

    Přeji fajn hru

    EDIT: balíček je možno vyzvednout ve Framářském obchodě

    [​IMG]

    Prosím zatím vyčkejte s nákupem balíčku >>KLIK ZDE<<
     
    Naposledy upraveno: 25/1/20
  20. -nole-

    -nole- Rádoby autor

    Ahoj,ten balíček mě nejde zakoupit.Při kliknutí na koupit se ocitnu v nabídce pro koupi FL.Ostatní balíčky fungují.Chci poradit,jestli to nedělám špatně.Děkuji.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.