Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 1/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem hrosica, 9/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Mám takovou prosbu, ví někdo, čím by se ještě dali urychlit žraloci? Základní čas žluté nádrže je 20 hodin. Při použítí valentýnského květináče a sýrových kuliček + samozřejmě voda, se doba zkrátí na cca 12:14 hodin, což mi poněkud nevychází s motýlí kuklou o pouhou slabou čtvrthodinku. Předem díky za odpovědi :)
    edit: díky Skali, právě kvůli té neonové motýlí kukle (+1 ks navíc), chci ty žraloky ještě krapet urychlit. Nechal bych "dozrát" žraloky, pak bych aktivoval motýlí kuklu, hned nato sklidil žraloky, znovu zakrmil s řemeslnými produkty a než by skončil bonus +1 z chlévů, sklidil bych ty žraloky ještě jednou :). Takhle mi to žel o pár minut nevychází -.-
     
    Naposledy upraveno: 29/1/20
  2. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj radyn.m - urychlit chlévy lze ještě s SK, což je poněkud dražší urychlení. Pak se můžeš poohlídnout, zda není nějaký řádek, který by chlévy urychlil >>KLIK ZDE<< Dále s prominutím nějak nechápu poznámku o motýlí kukle. Motýlí kukla >>KLIK ZDE<< dává +300 % BZ/TBZ při šlechtění zvířat na 1 hod (což je v tulidomku) a Neonová motýlí kukla >>KLIK ZDE<< pokud je ve správném up dává + 1 zisku ks z chlévů. Ani jedna nijak neovlivňuje čas zrání chlévů.

    Až dojde kolega tak ho požádám o zkontrolování (přepočítání) použitých bonusů

    EDIT: tak bonusy jsou správně. Prostě jiný způsob urychlení mě již nenapadá, jen se smířit, že s motýlí kuklou žraloky sklidíš pouze jednou.

    EDIT 2: Tak jsme dali s kolegy hlavy dohromady a na urychlení chlévů lze použít řádek "Karnevalová královna" a řádek "Přístavní řada na magickém stonku"

    Přeji fajn hru
     
    Naposledy upraveno: 29/1/20
    radyn.m a duna.duna1 tohle ocenili.
  3. Darona34

    Darona34 Rádoby autor

    Dobrý večer, prosím kde vezmu třpytivý prášek, potřebuji ho do úkolu. Moc děkuji za odpověď.
     
  4. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Darona34 - třpytivý prášek produkuje Parfumerie (výrobna od motýlů) >>KLIK ZDE<< lze jí vyrobit ve městě v dílně a produkt lze koupit na trhu

    Přeji fajn hru
     
  5. Darona34

    Darona34 Rádoby autor

    Dobrý večer, prosím potřebuji třpitivý prášek. Kde ho vezmu. Moc děkuji za odpověď.
     
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Darona34 - na tvůj dotaz jsem již odpověděla >>KLIK ZDE<<

    Není třeba pokládat stejný dotaz ve více vláknech

    Přeji fajn hru
     
  7. slepka1

    slepka1 Pisálek fóra

    Dobrý den všichni farmáři a týme,
    začínají se mi ve starověkém opičím chrámu kazit banány, všechny odměny jsem vyzvedla. Plánujete přidat další sochy k otevření ?:music:
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj slepka1 - jestli se něco na baha chystá za ZB opravdu nevíme. RT se nám se svými plány nesvěřuje.

    Přeji fajn hru
     
    slepka1 tohle ocenil(a).
  9. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Dobrý den prosím o info nějak nemůžu najít dílnu elfů,díky.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    -popelka1-, jestli nenastala nějaká změna, nejde najít. Byla to dočasná výrobna pro akci Zimní pohádka. Ale také bych ji měla ráda nastálo, byla moc povedená.
     
  11. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -popelka1- Dílnu elfů již nenajdeš - po akci byla vyměněná

    [​IMG]

    Přeji fajn hru
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  12. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Ano to vím ,ale něco se psalo o úpravě místo koryta dárky no kouknu se po14hod.díky ahoj.
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -popelka1-

    Jelikož někteří hráči si výrobnu Dílna elfů z akce nechali na ploše, aby jim ji neproměnili po skončení akce, a dekorace Auto-věncovač 2000 byla téměř totožná, tak došlo k úpravě této dekorace aby náhodou nedošlo k záměně. Dekorace již nemá koryto na krmivo a nádobu na vodu. Viz toto oznámení, které jsi zřejmě četla.

    Fajn hru pezt
     
  14. bond1969

    bond1969 Zelenáč fóra

    Chtěl bych se zeptat na co mám použít ty stavební plány když mám už zvěřinec rozšířený na 8 položek
     
  15. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bond1969 - plány pro zvěřince jsou napočítané přesně pro všechny zvěřince co jsou k dispozici (plány jsou stejně jak pro farmu, baha i děsivé zvěřince). Takže se nabízí možnost, že jsi některý zvěřinec nezakoupil, nebo v případě děsivého zvěřince nezískal v úkolu.

    Přeji fajn hru
     
  16. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    prosím o vysvětlení :pošle se SOUSEDOVI podivuhodný strom BALTRA za 5 florenú /´dárek / a dotyčnému přijde strom MOHAVE .To je velký rozdíl a mínusový výsledek.Děkuji
     
  17. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evicka435 - pokud má tvůj soused nesrovnalosti jaký stromek mu přišel a měl přijít tak ať se obrátí na herní podporu a ti prověří co se vlastně stalo. Možná by bylo dobré rovnou doložit screen dotyčného dárku. Rozkliknout levou (sousedskou) lištu a kliknutím na modrý dárek se otevřou přijaté dárky. Tam odfotit (vyscreenovat) dárek, ve kterém je nesrovnalost.

    Znovu připomínám, že na podporu musí napsat tvůj soused ze své farmy, kde se vyskytla nesrovnalost

    EDIT: kolega mi právě screeny ověřil, že dárky chodí správně

    [​IMG]

    [​IMG]

    Přeji fajn hru
     
    Naposledy upraveno: 30/1/20
  18. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    no není tomu tak,děkuju
     
  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evicka435 - pokud tomu tak není, tak ať soused kontaktuje herní podporu. Tam jeho účet prověří.

    Přeji fajn hru
     
  20. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    děkuju,zařídí se dle rady
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.