Určeno k archivaci Všeobecné dotazy 1/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pepicek2

    pepicek2 Pisálek fóra

    kdy půjde hra bez problémů? Jako zpomalení nebo selání.
     
  2. Ahoj kamenáč,
    bohužel, zatím není žádné datum konání akce na šlechtění stromů známo. O konání akcí se dozvíš v oficiálním sdělení zde na fóru, nebo sleduj Kalendář akcí.
    Hezký večer.
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  3. Jemima62

    Jemima62 Rádoby autor

    Dobré ráno, mám problém s umístěním stromu XXL - Moringa. Získala jsem základní hrou, v obchodě jsem si koupila Moringa, pak jsem si koupila Moringa XL, ale strom XXL mi nejde posadit - ten jsem koupila v akci - jarmark. Prosím poraďte. Děkuji - krásné farmaření. :)
     
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Jemima62,

    strom Moringa XXL získaný v Jarmarku, postav rovnou na volnou plochu. Už obsahuje základní strom a rozloží se po odstranění z plochy na základ + upgrade.
     
  5. Jemima62

    Jemima62 Rádoby autor

    Děkuji za radu , je to O.K.
     
  6. petrasimpaj

    petrasimpaj Pisálek fóra

    Dobré ráno já jsem také získala strom Moringa XXL v Jarmarku,ale umístit nejde ,ukazuje se v přeškrtnutém kolečku na Baha.Nevím co s tím,Petra
     
  7. Dobré ráno petrasimpaj,
    strom moringa budeš moci postavit na plochu až si strom aktivuješ v Opičím chrámu. Najdeš ho v 9. místnosti, aktivace je za 40 ks Zlatých banánů.
    Hezký den
     
  8. petrasimpaj

    petrasimpaj Pisálek fóra

    Děkuji,to jsem přehlídla ;)
     
  9. koljan74

    koljan74 Aktivní autor

    ...marně hledám, kde je ve městě k dispozici nové zvíře - vydra. Nebyl jsem o zavedení chovu nového zvířete nijak informován - jak se píše v technických informacích. Takže - jak to je? Díky
     
  10. ahoj koljan74,
    vydra (nové zvíře) bude do hry teprve zavedeno při akci "Podivuhodné výběhy". akce začíná 22.1.2016 Hráči mají možnost zatím pro toto nové zvíře namlít v mlýně krmivo. Informace o akcích najdeš v oficiálních sděleních a nebo sleduj Kalendář akci
    Hezký den přeji
     
  11. koljan74

    koljan74 Aktivní autor

    ...ale v technických informacích je napsáno "...byli jsme informováni, že se na trhu ve městě objevilo nové zvíře Vydra ..." a že je tento nový prvek ponechán ve hře. Tak by bylo možná dobré to v technických informacích opravit, protože pak hráč marně hledá to zvíře :) Díky
     
  12. Ahoj koljan74,
    na trhu je připravena pouze ikona pro zvíře "vydra". Samotné zvíře - tedy jeho příbytek, se do hry zavede až ve zmiňované akci "Podivuhodné výběhy" 22.1.2016
     
  13. filiphromek1

    filiphromek1 Perspektivní autor

    • Mimo téma
    Jelikož nevím kam bych dával novinky o kterých vím tak jsem založil toto vlákno abych tady mohl tyto novinky dávat.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj filiphromek1

    To to je sekce sloužící k pokládání dotazů nikoliv to co ty by jsi chtěl vkládat

    Zamykám
    [​IMG]
     
  15. alesjonas

    alesjonas Zelenáč fóra

    Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda lze změnit i uživatelské jméno během hry.
    Díky AJ
     
  16. Ahoj alesjonas,
    bohužel nick - uživatelské jméno - změnit nelze.
    Hezký den
     
  17. -Laduš-

    -Laduš- Pisálek fóra

    Zdravím všechny farmáře,
    chtěla jsem si po dlouhé době dodat nějaké šlechtěnce vran a netopýrů do rozdělaných úkolů v družstvu a ne a ne je najít. Po několika pokusech jsem nenašla nic ani na fóru, tak bych moc ocenila odpověď nějakého informovaného farmáře, copak se s nimi stalo.
    Předem moc díky ;)
     
  18. chosre

    chosre Velmistr fóra

    Ahoj -Laduš-,
    Nevím z tvé otázky co přesně máš na mysli. Buď máš na mysli, že nemůžeš najít, kde je šlechtit. V tom případě ti poskytnu tento odkaz, kde se o šlechtění dočteš vše. Také je možné že nemáš šlechtění vran a netopýrů otevřené v Jackově obchodě. V tom případě si to budeš nejdříve muset otevřít a poté budeš moc v úkolech pokračovat, neboj se o svůj předešlí postup v úkolech si nepřišla a hned jak si šlechtění těchto zvířat aktivuješ úkoly se ti vrátí tak jak si je měla. Všechny své šlechtěnce najdeš samozřejmě jak v Tuli domečku viz odkaz a nebo ve stodole pod položkou vyšlechtěná zvířata.

    Přeji hezké hraní
     
  19. Skodule

    Skodule Rádoby autor

    Dobrý nedělní den,
    dnes jsem na kole štěstí vytočil za pomocí "párty lístku" "PUGSLIHO" prosím nakopněte mě slovně kde ho najdu, protože nikde nemůžu toho blešáka najít. díky za pomoc
     
  20. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Nájdeš ho v stodole, je to vyšľachtené zvieratko :)
     
    Skodule tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.