Určeno k archivaci Všeobecné dotazy 1/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Určeno k archivaci
     
  2. versacebae

    versacebae Zelenáč fóra

    Ahoj!
    Nedávno jsem na kole štěstí vyhrála žlutou netopýří jeskyni. Nejde mi však dát na farmu, protože nemám základní netopýří jeskyni. Nikde ji však nemůžu najít, kde by se dala koupit, nedá se vyrobit ani v dílně. Dá se jedině někde vyhrát?
    Děkuji moc!
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Skeewe tohle ocenil(a).
  4. versacebae

    versacebae Zelenáč fóra

    Děkuji moc za odpověd!
     
    pezt tohle ocenil(a).
  5. frojlajn

    frojlajn Zelenáč fóra

    • Prosím nepiš velkým písmem, považuje se to za křičení a to není zrovna vhodná forma komunikace. Pajda361
    CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT JAK MŮŽU ZÍSKAT ZLATÉ BANÁNY.... NEVÍTE NĚKDO JAK??
     
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Frojlajn,

    v současné době se Zlaté banány dají získat pouze postupy v levelech na Bahamaramě, 1 postup = 5 Zlatých banánů.
     
  7. frojlajn

    frojlajn Zelenáč fóra

    díky a promiň
     
  8. versacebae

    versacebae Zelenáč fóra

    Ahoj.
    Při nějaké akci se mi v inventáři objevili "tajemné sazeničky" stromů (nebo jak se to jemenuje..) Ty sem si dala na hrací plochu a po určitém čase mi vyrostl nějaký "lepší strom" a XL nebo XXL. Teď jsem si však předělávala vzhled farmy a tak jsem všechny stromy vrátila zpět do inventáře s tím, že je poté přesunu na jiné místo, až farmu "přestavím". Bohužel mi teď tyto stromy (XL a XXL) nejdou na herní plochu dát, protože nemám základní druh tohoto stromu. Některé z těchto stromů mi ani nejdou zakoupit. Znamená to tedy, že jsem o stromy přišla dokud nějak nezískám strom základní?
    Děkuji
     
  9. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Ahoj, stromy XL a XXL ti zostanú v inventári, kým nezískaš základný... ľahko sa ti ich podarí získať pri akcii Obchodovať a darovať kde ti iný hráči môžu strom poslať :)
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj versacebae

    Stromy které získáš z podivuhodných sazeniček mají i základy, pokud je tedy zbouráš tak se ti automaticky rozloží na základní strom + jeho upgrade, máš je tedy ve svém inventáři. Musíš se tedy lépe podívat jestli je třeba nemáš na jiné ploše než chceš položit upgrade.
    A nebo je možnost že jsi třeba základní stromy již vyměnila při OaD a teď nemáš na co položit ten upgrade.

    Hezkou hru přeji
     
  11. nellouss

    nellouss Pisálek fóra

    Což je dost nuda, pořád dokola pěstovat a pěstovat a za moc práce málo muziky.
    Dokážu lecos pochopit, ale proč není místo pěti banánů alespoň deset, to ne.
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj nellouss

    Proč je jen 5 zlatých banánů za postup? Je to tak proto, že to nastavilo RT a myslím že je to dobrý poměr, přece by jsi nechtěla mít hotové všechno hned, potom by jsi si zase stěžovala, že máš zlatých banánů tolik a že nevíš co s tím;)

    Hezkou hru přeji
     
  13. Komar31

    Komar31 Pisálek fóra

    Dobry den,
    ve stodole vidim ze mam spostu beden naradi xxl a nevim jak to pouzit poradite mi nekdo ?

    Dekuji
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Komar31

    Musíš přejít do inventáře, tedy dřevěná bedýnka a poté symbol vázičky a dále položka spotřební zboží, tam vyhledáš bedny s nářadím a dáš použít.

    Hezkou hru přeji
     
  15. Komar31

    Komar31 Pisálek fóra

    Dekuji :)
     
    pezt tohle ocenil(a).
  16. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    ve zprávě odkaz(na obrázek,na web.stránku)nemohu na to přijít.Děkuji M
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj modro.ocko22

    Je to trošku složitější, na zprávu která ti přijde dáš odpovědět a poté kdekoliv v tom textu klikneš myší, následně zmáčkneš klávesy Ctrl+A, ale klávesu Ctrl nesmíš pustit a místo klávesy A zmáčkneš klávesu C, tím to se text zkopíruje, následně jej vložíš u sebe do PC např. do textového dokumentu klávesami Ctrl+V, poté si můžeš vybrat to co potřebuješ.
    Snad je tento návod srozumitelný.

    Hezkou hru přeji
     
    mamča50 tohle ocenil(a).
  18. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Dobrý večer,děkuji moc.Konečně se zadařilo:D
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Vyřešeno zamykám
    [​IMG]
     
  20. kamenáč

    kamenáč Pisálek fóra

    Kedy bude tákato akcia alebo misia????
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.