Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 08/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Ivca1111, 24/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj maja.rada, Koulička1, polacka - byly hlášené nějaké problémy s chodem farmy, ale již by měly být vyřešeny a farma by měla být již dostupná

    Přeji fajn hru
     
    Koulička1 tohle ocenil(a).
  2. sejda621

    sejda621 Perspektivní autor

    AHOJ Farmářko_X,nový měsíc ,scripty stále mlčí?
     
  3. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sejda621 - scripty byly dokončeny včera večer. Podle čeho soudíš, že script u tebe neproběhl?

    Přeji fajn hru
     
  4. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Tak to vidím na VELKÝ ŠPATNÝ... scripty proběhly a já mám jako celkovou dobu přihlášení 8 dní. Předpokládám, že těch několik let pravidelného přihlašování vzaly za své bez návratu, alespoň co se denních přihlášení u Kubíka týče. :cry:
     
  5. sejda621

    sejda621 Perspektivní autor

    Když jsem byl naposledy na kalendáři pořád mi chyběl poslední den 31. a doba od přerušení mi i dnes ukazuje 8 dní a před tím jsem měl o dost víc jako správný závislák a ani jsem nezaregistroval ušlí floren
     
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ahoj,
    mám pořád problém s přihlášením do hry. Na počítači se mohu přihlásit, jen když použiju Edge, přes Google mi to nejde. Na tabletu to nejde také. V jednom příspěvku je ohledně potíží uvedeno, že už by to mělo být v pořádku. U mne to ale v pořádku opravdu není. Je mi jasné, že na fóru s tím nelze nic dělat, ale radši to hlásím, třeba nejsem jediná.
     
    polacka tohle ocenil(a).
  7. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ღSisinkaღ, sejda621 - kontaktujte prosím herní podporu Jak kontaktovat herní podporu

    -------------------------------
    kiki2305 -
    nyní se může stát, že hra může být pro někoho nedostupná oficiální oznámení >>KLIK ZDE<<

    Přeji fajn hru
     
  8. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    nemohu se přihlásit na farmu,načítání se zastaví na 18% a konec.Ani restart nepomohl.Oznámení jsem četla,ale to bylo včera a dnes si žádný jiný nestěžoval
     
  9. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj modro.ocko22 - momentálně nejsou žádné výpadky hlášené. Zkus zapátrat u sebe, internetové připojení ....

    Přeji fajn hru
     
  10. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Děkuji za radu,pátrám tedy u sebe momentální připojení je 150 (megabytes / second),takže internetem to nebude,pc je repasované,tak jede jako šlak,fakt nevím kde ještě hledat,cocina(drobky sušenek) jsem vyčistila.

    Přeji fajn hru.
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22

    Dříve jsi používala VPN, to máš doufám vypnuté ?
    Jsi připojená kabelem nebo přes wifi ?
    Vypni počítač, poté restartuj modem nebo router a až se načte tak zapni opět počítač a zkus to znovu.
     
    modro.ocko22 a bačkora85 tohle ocenili.
  12. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Děkuji pezt
    už jsem vše vyzkoušela,nejdřív se mi načte a pak asi na sekundu česká a tím pádem mohu i na forum,prostě hned spadne a moje přihlášení na fóru trvá asi tak 5 min.
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22

    Jak jsem říkal vypni to VPN a půjde to normálně a dokonce i česky
     
  14. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Vůbec nepoužívám,někdy tak před 5 lety možná,teď už opravdu ne
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22

    To že se ti stránka načte v němčině znamená že používáš nějaký program, který skrývá tvou geo IP, a tudíž dochází k přesměrování přes x bodů pro její skrytí, proto nemožnost načíst řádně hru.
    Já do tvého PC nevidím. To musíš dát do pořádku sama.
     
  16. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Děkuji Pezt,teď se mi hra pomalu načetla,sice pomalejší ale jede,soused ajťák kontroloval,nic tu nemám co by mi bránilo v načtení hry,tohle se mi přesně stalo,když nešla všem hra při napadení,se mi rovněž zobrazila něm.stránka.
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22

    Nikdo žádné podobné problémy nehlásí. Ať soused ajťák vyzkouší trasování a pingování k serverům farmy, tedy o proti adrese farmerama.cz
     
  18. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Tak děkuji
     
  19. janibu

    janibu Rádoby autor

    Zdravím, v Ofiku se píše, že dnes byly zase útoky . Mám dotaz, jestli jsou platby přes banku bezpečné. Děkuji

    Děkuji Pezt. To jsem nevěděla.
     
    Naposledy upraveno: 3/8/23
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj janibu

    Tyto útoky mají ohromit infrastrukturu nikoliv krást data nebo něco jiného, platby jsou stále bezpečné.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.