Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 08/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Ivca1111, 24/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. olgaon

    olgaon Pisálek fóra

    Prosím jak mohu získat berušky? /beruščí hnízdo/. Děkuji za radu.
     
  2. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    radyn.m tohle ocenil(a).
  3. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Dostanete se na farmu? Já ani náhodou.
     
    stakulinka, sabma411 a kulička tohle ocenili.
  4. kulička

    kulička Rádoby autor

    • Psaní příspěvků mimo téma vlákna. Farmářka_X
    Taktéž ne. Povedlo se mi přihlásit, ale sklízet už ne. Točí se mi to na 45%. Totéž bylo včera v tomto čase.
     
  5. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    • Psaní příspěvků mimo téma vlákna. Farmářka_X
    Dala jsem marmeládu,bonusy na zvířata,ale pomocníci už ne.Tak už ne večer ale ráno to nejde,včera taky.
     
    stakulinka, maribeja a kulička tohle ocenili.
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Farma v tuto chvíli je nedostupná RT na tom již pracuje

    Přeji brzké vyřešení
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  7. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    • Psaní příspěvků mimo téma vlákna. Farmářka_X
    no, aspoň jsem se už dostala na fórum. A vidím, že už dotaz nebudu vznášet, protože jsme na tom velká většina z nás podobně...

    EDIT:
    Doplňuji tedy příspěvek: Doporučujete mi aktivovat marmelády a jiné bonusy a hrát? Je to jen "výkřik" anebo opět problém na celý víkend?
     
    Naposledy upraveno: 19/8/23
  8. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    • Psaní příspěvků mimo téma vlákna. Farmářka_X
    Nevim, ale hra po zavedení PÚ přestala být spolehlivá a stále se seká, nejde se přihlásit a věčně se točí kytička. Škoda, byla to fajn hra ale tím že neustále je nespolehlivá přestává být zajímavá
     
    ZUZKAMAT tohle ocenil(a).
  9. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, zatím doporučujeme počkat, než něco aktivujete. Lze jen těžko odhadnout, zda se jedná o jeden útok nebo zase přijde smršť útoků. Problém ale opět vypadá na DDOS útoky. danda-vnovis
     
    k.vitek, maribeja a .SilverAngel. tohle ocenili.
  10. škopková57

    škopková57 Perspektivní autor

    • Psaní příspěvků mimo téma vlákna. Farmářka_X
    Nevím proč je to baví, asi nemají nic jiného na práci a nudí se!
     
    maribeja a kulička tohle ocenili.
  11. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    • Psaní příspěvků mimo téma vlákna. Farmářka_X
    tak vidím, že nemá cenu psát, že zase nic nefunguje a akci prostě nelze dodělat, škoda, myslím, že nemá smysl vůbec akce spouštět
     
    maribeja, zemanka01 a polacka tohle ocenili.
  12. polacka

    polacka Vévoda fóra

    • Psaní příspěvků mimo téma vlákna. Farmářka_X
    Bylo by docela fajn, kdyby někdo dal na facebook info, že hra jede. Myslím, že ho hráči sledují.
     
    maribeja a tony13257 tohle ocenili.
  13. youda69

    youda69 Rádoby autor

    Co je DDoS útok?

    Útok DDoS je forma kybernetického útoku, při kterém se útočníci snaží narušit nebo poškodit webovou stránku, síť nebo jinou online službu tím, že ji přetíží velkým množstvím falešných nebo nevyžádaných požadavků, dokud nedojde k poklesu výkonu, omezení nebo výpadku služby....... a je to doopravdy ddos utok, anebo jim nestihaji servry, kdyz se vsichni chteji prihlasit ????
     
    ondra_k a polacka tohle ocenili.
  14. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    youda69 - je to DDoS útok a samozřejmě tím, že se každý z nás snažíme co 2 minuty přihlásit na farmu moc RTčku odrazit útok nepomáháme.

    Přeji fajn hru
     
  15. polacka

    polacka Vévoda fóra

    • Psaní příspěvků mimo téma vlákna. Farmářka_X
    Proto jsem psala, že by jste měli dát info na FB, že hra jede, aby se zamezilo neustálému přihlašování. Nebo v jakém stavu jsou opravy a podobně. Prostě hráčům chybí informace. Jak to mají hráči zjistit? Na fórum se nedostanou.
     
    kulička tohle ocenil(a).
  16. hnojaka

    hnojaka Rádoby autor

    bylo by dobré, když se něco děje, aby byla dostupná informace, jaký problém se vyskytl, to by asi hodně hráčů uklidnilo, nedostupnost jakékoliv informace je značně rozčlilující, je to reálné?
     
    kulička tohle ocenil(a).
  17. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    polacka - za prvé zde je vlákno na dotazy tak to prosím respektuj debatit můžete v debatním vlákně. A za druhé jestli si chceš na FB založit nějakou Farma skupinu nikdo ti nebrání, ale my modíci již nemáme kapacitu ještě nějakou takovou skupinu hlídat a psát tam nějaké informace. Fórum je dostupné i bez nutnosti přihlášení do hry.

    -----------------------
    hnojaka - veškeré informace které máme vám ihned předáváme. Víc informací nemáme. V tuto chvíli víme, že jde opět o DDoS útoky - co víc k tomu napsat. Jestli má někdo spojení na ty uličníky, tak se jich může zeptat na více informací (kdy, jak dlouho....)

    Přeji hezký den
     
    .SilverAngel., Peto121 a bačkora85 tohle ocenili.
  18. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Farmářka_X a co mají jako hráči jiného dělat ? než se zkoušet přihlásit ? nikomu jste nám neřekli, kdy bude problém odstraněn. ani jste neřekli je to rozbitý nepřihlašujte se až do 12:00. To je to takový problém ? Hráči mají naplánováno kdy půjdou sklidit... tak se nediv, že to opakovaně zkouší.
     
    polacka, sabma411 a kulička tohle ocenili.
  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ondra_k - při těchto útocích není možné napsat "nepřihlašujte se do 12 hod" jedná se o všechny hry od BP což je miliony hráčů po celém světě. A jak jsem psala výše sami nevíme kdy a jak dlouho budou útoky probíhat. Pokud se hra rozejde určitě se to dozvíte i na fóru kam lze nakouknout i bez nutnosti přihlášení do hry.

    Přeji hezký den
     
    danielka0000 a bačkora85 tohle ocenili.
  20. sabma411

    sabma411 Perspektivní autor

     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.