Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 08/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Ivca1111, 24/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. darinamandarina

    darinamandarina Rádoby autor

    • Zbytečné zahlcování fóra. Stejný příspěvek v jiném vláknu. Farmářka_X
    1/ dokedy pri prihlásení sa bude klikať na slov. verziu súhlasim a druhý krát nemmeckú verziu zustimmen
    2/ prečo dospestované plody nerosvietia ale ostanú tmavé a nevie sa ktoré sa dajú pozbierať a tiež to iste je aj na poliach s rastlinami
    3/akú máte ochranu voči výpadom DDos, čo ste tam v RT všetci babráci, tak ako je celá hra dobabrana ešte nikdy doteraz nebola, ak to bude pokračovať tak prídete o veľa hráčov,leb to už nieje o zábave pri hre ale nervovanie sa.
     
    Naposledy upraveno: 14/8/23
  2. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    darinamandarina - je zbytečné psát stejné příspěvky v různých vláknech. Na tvé otázky bylo již několikrát odpovězeno. Stačí číst.

    Přeji fajn hru
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  3. mituli

    mituli Polobůh fóra

    • Psaní příspěvků mimo téma vlákna. Farmářka_X
    Ahojky,tak na kolikátou to dnes vidíte,že budem balit??
     
  4. kytička62

    kytička62 Aktivní autor

    Ahoj, na stromě moudrosti jsem odemkla runu muzea, kde ho najdu? Díky.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  5. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kytička62 - muzeum najdeš v inventáři mezi dekoracemi. Vše o skladištích >>KLIK ZDE<<

    Přeji fajn hru
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  6. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím, zajímalo by mě, proč když vám DDos napadne hru, tak není možné napsat na fórum. To se tak bojíte negativních reakcí? Je ostuda, že jste nebyli schopni po měsíci těmto výpadům čelit pružně, nemluvě o tom jim zabránit. Uvědomte si, že vaše kompenzace jsou jenom výsměch. Spousta hráčů investuje do hry peníze, které potom přijdou vniveč. Od doby, kdy jste spustili klienta je hra mnohem horší a má spoustu chyb a nedodělků. To je můj názor.
     
  7. tradika

    tradika Zelenáč fóra

    Tie súhlasy a nesúhlasy súvisia s tým, že túto hru sa snažia majitelia zneužiť tak, že niekoho to už omrzí a klikne ,,súhlasím,, a tie dáta môžu predať firme, ktorá z toho žije. Tento vyžadovaný súhlas dvakrát pri prihlásení a raz pri odhlásení svedčí o arogancii majiteľov farmeramy. Neposkytli žiadnu odpoveď na tieto otázky, jednoducho to odignorovali...aj odpovede adminov mi pripomínajú ,že čo chceš, buď rád, že tu môžeš byť. Ľudia ,spamätajte sa a choďte radšej do záhrady, alebo na výlet a kašlite na toto svinstvo tu...
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babiadaniel25b

    Protože pro přihlášení na fórum je potřeba být přihlášen do hry a nebo stačí alespoň pokud se načte rámeček hry, poté pod rámem hry klikneš na fórum a můžeš se dostat na fórum jako přihlášená.
    Zřejmě nechápeš princip těchto DDoS útoků, jim prostě nejde dost dobře čelit a je proti nim malá možnost se bránit.
    Také je občas dobré si přečíst VOP podmínky, článek "Dostupnost".

    Ahoj tradika

    Asi o tom moc nevíš a možná také trpíš paranoiou. Je jedno jestli souhlas potvrdíš jednou nebo třikrát, pouze je to jeden souhlas.
    Problém s potvrzováním je předán k opravě, tohle ovšem zajišťuje pro BP třetí strana, tak se neví kdy dojde k opravě, a vrátí se to k 90 dennímu cyklu a nebo do vymazání dat s prohlížeče.
    Přesně tak raději běž někde do zahrady, tam ti to půjde líp.
     
  9. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    hraji též od Bigpointu hru seafight a včera jsme dostali kompenzační kód,na farmě zatím nic?
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dedek1947CSA

    Jestli nějaký bude dozvíš se to v oficiálním oznámení.
     
  11. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    dobrý den, chtěla jsem šlechtit, ale mám šlechtění za 2 ks a má být za l ks. Špatně jsem četla?
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sasasa

    A kde je psáno, že má být Šťastný a veselý den slev.
    Ten byl pokud vím 10.8. - 11.8.
     
  13. MarianoGirl2

    MarianoGirl2 Pisálek fóra

    Ahojte - Skali sa pomýlila a napísala túto informáciu (že je teraz aj Šťastný a veselý deň zliav) do diskusie o Baby Boom. Tam som to zahliadla aj ja a tiež ma to na chvíľu pomýlilo.

    Edit: A vlastne vidím, že to bol veľmi starý príspevok, ktorý patril k inému dňu. Takže odtiaľ ten zmätok. Aj ja sa ospravedlňujem.
     
    .SilverAngel. a babička-květa tohle ocenili.
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    babička-květa tohle ocenil(a).
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Když otevřu novou farmu, tak se neobjeví Pepa Záplata a nejde se tudíž dostat přes úvod
     
  16. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57 pokud tutoriál nefunguje ani po odhlášení a novém přihlášení, tak prosím napiš na podporu, aby se to mohlo prověřit.
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dob, děkuji
     
  18. charlie.b46

    charlie.b46 Pilný autor

    Už je nejaký termín, kedy budú do úkolu so šľachtencami doplnené zostávajúce druhy šľachtencov zombi ovce,
    ktoré sú už uvedené v tulidomčeku?
    Edit: Ďakujem, budem sledovať
     
    Naposledy upraveno: 15/8/23
  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    charlie.b46 - pokud nějaký nový úkol bude určitě se o něm dozvíš v oficiálním oznámení

    Přeji fajn hru
     
  20. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    pezt - díky za odpověď, špatně jsem četla, omlouvám se.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.